Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oszi666


oszi666
őstag

Ezek a méretek elég durvák, legalább a kisebb lehetett volna 5" alatt.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2) kbyte1024 válasza oszi666 (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az 5.2 meg elfogadhato.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Воланд


Воланд
titán

na vegre, lehet kifejezni a nemtetszest itt is. ;]

ez, hogy nem lesznek szinek, csak fekete meg feher nem tudom, hogy kinek a fejeben fogalmazodott meg eloszor, de innen is gratulalok neki. szvsz tul nagy koltseget nem jelentett volna, hogy ha a cyan, sarga, zold piros szinek megmaradnak. emelett az a hulye 1mm vastag aluminium kor nem tudom, hogy minek kell a kamera kore. az foleg a fekete hazzal lesz csodas. azt sem ertem, hogy miert kell a hangero gombok koze betenni a power bombot, valahogy nem tartom logikusnak ezt az elrendezest, meg akkor sem, ha plusz funkciot rendelnek hozza. aztan ez az oktober, november elerhetoseg szinten egy vicc. na, majd jovore.

jah, es irisz, nem retina.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) batai15


batai15
félisten

5,7 " nagy tégla test ,még csak le sincs kerekítve . Fogja majd vágni az ember kezét. Grat ms ha valóban ilyen lesz . Ha lenne esze az msnek lenne egy kissebb változata is.

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem tetszésemet fejezem ki, hogy a nagyobb nem hat colos!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) #13110016 válasza Воланд (#3) üzenetére


#13110016
törölt tag

SZVSZ fekete, fehér szín aztán kész. A sárga, zöld, piros színeket eddig se értettem mindek csinálják...?
Mármint max napközis diákoknak.

(#7) Воланд válasza #13110016 (#6) üzenetére


Воланд
titán

nekem jelenleg egy piros 920-asom, meg egy zold 635-osom van es regen voltam mar napkozis. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) benjonino válasza batai15 (#4) üzenetére


benjonino
tag

Nekem tetszenek a szögletes telefonok, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy oldalnézetből legyen szimmetrikus. A szappantartó forma nem jön be.
Ellenben a kamera körüli kör alakú kidudorodás egyenesen taszít. Tudom, hogy kell a vastagítás a kamerának, de attól még nem tetszik. Ezért volt számomra csúnya a Lumia 1020-as.

Kérdés: Állítólag attól, hogy egy L930-ra felkerül a WP10, még nem fogja tudni maradéktalanul a Continuum-t. Csak a most bemutatásra kerülő új készülékek fogják tudni. Mi az ami kell még bele hardveresen?

(#9) Воланд válasza benjonino (#8) üzenetére


Воланд
titán

semmi, egyszeru szoftveres korlatozas. ha kell continuum, akkor vegyel uj keszuleket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) thegaben86 válasza batai15 (#4) üzenetére


thegaben86
csendes tag

De hiszen lesz, 5.2 "-es verzió, szinte ugyanolyan belsővel.

(#11) foxymaci válasza #13110016 (#6) üzenetére


foxymaci
senior tag

Azért csinálják mert van akinek tetszik köztük nekem is, és nem vagyok-unk napközis diákok....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#12) #13110016 válasza Воланд (#7) üzenetére


#13110016
törölt tag

:B
Én mindig abban a tudatban voltam eddig, hogy ezek a színek nem fogynak olyan jól, és lehet, hogy emiatt is jutottak ilyen döntésre.

foxymaci - elnézést kérek, ha valakit megsértettem, nem az volt a cél. Csak hogy a fiatalabbaknak tetszenek a színes telefonok, de lehet rosszul gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#13) #06658560


#06658560
törölt tag

Az a render by igen fellengzős. Paintben is komolyabbat lehet összehozni.

(#14) csizi90


csizi90
aktív tag

"Mindenki olyan színű autót választ magának amilyet akar, amennyiben az a fekete" H. Ford

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#15) trafoka válasza Воланд (#9) üzenetére


trafoka
tag

Mi ez a continuum fícsőr?

(#16) batai15 válasza trafoka (#15) üzenetére


batai15
félisten

na pont ezt akartam kérdezni , most tájékozódom róla, eddig nem is halottam róla. Pedig a wp dolgokat is követem általába.

(#17) Воланд válasza trafoka (#15) üzenetére


Воланд
titán

[link]
[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) batai15 válasza Воланд (#17) üzenetére


batai15
félisten

wow . régóta álmodok ilyenről!

(#19) kpal válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


kpal
veterán

Ja ja ,most nagyon elfejetették ezt a méretet . Lenne 6 és 5"-os telefonok.

(#20) GD


GD
őstag

osztán kétkártyás lesz-e ebben a zászlóshajó bandában, e?

(#21) trafoka válasza Воланд (#17) üzenetére


trafoka
tag

Király! Lehet elgondolkodok egy wp10 teló beszerzésén...

(#22) Paul119


Paul119
addikt

Kár a színek miatt egy piros fehér nem lenne rossz :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23) =Mentor= válasza #13110016 (#6) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nem lehet mindenki olyan konzervatív mint te... Pont az a jó a Lumiákban, hogy nem olyan egyenszínűek mint a többi gyártó készülékei.

:U :W

(#24) Wesder


Wesder
félisten

Nagyon meleg ez a Continuum :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) tomboy0013 válasza trafoka (#21) üzenetére


tomboy0013
veterán

Olyan nem lesz. W10-el szerelt készüléket veszel maximum. ;) Felejtsük már el a WP10 nevet, hónapokkal ezelőtt megírták, hogy nem Windows Phone néven fog futni a következő főverzió. A csapból is az folyik hogy egységesek lesznek a platformok és mindenhol Windows 10 lesz a neve.

(#26) Pearce válasza tomboy0013 (#25) üzenetére


Pearce
aktív tag

Aztán az ilyen mindenhol ugyanaz fog futni-ból jön az a felvetés, hogy akkor a mobil OS-en lehet-e asztali programokat futtatni, hisz mindkettőn Windows fut.

Hogy ON is legyek, baromi jól néz ki ez a 950 XL a render kép alapján.

(#27) Chrys_


Chrys_
addikt

Miért a 810-zel szerelik, amikor mindenhol azt írják, hogy melegedési problémái vannak (vagyis nincsenek, mert ezt a feature-t nagyon tudja)?

(#28) Воланд válasza Pearce (#26) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet, csak az univerzalis alkalmazasok fognak futni mindenhol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) Gusztáv válasza Воланд (#9) üzenetére


Gusztáv
addikt

Erre van is valami konkrét bizonyíték, vagy csak gondolod? Mert eddig hivatalosan az hangzott el, hogy olyan hardver kell hozzá, ami támogatja a 2 független kijelző meghajtását. Nem tudom, hogy pl a mostani Snapdargon chipsetek ezzel hogy állnak, de eddig senkitől nem láttunk ilyet.
Plusz gondolom az USB 3 sávszélessége sem árt, tekintettel arra, hogy a dokkolón van hdmi kimenet, meg usb portok. És tudtommal a 930 usb-je sem MHL-es, szóval már csak kép kiküldése is problémás lenne.

@tomboy0013: tudtommal a hivatalos név Windows 10 Mobile

[ Szerkesztve ]

Laci

(#30) Воланд válasza Gusztáv (#29) üzenetére


Воланд
titán

persze hogy van bizonyitek. masodik link, elo demo a builden.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) #56573440 válasza Воланд (#17) üzenetére


#56573440
törölt tag

amire kiforrja magát a technológia (2 monitor kezelése legalább, gyors átviteli technológiák, több app ) és talán a többi gyártó is villant hasonlót (főleg google-re leszek kíváncsi erre mit lép) és lesz 6,4" körül telefonjuk előfordulhat hogy visszatérek win vonalra... az ubuntu telefon-dokkolod- desktop környezetét amikor először (és sajnos utoljára) láttam demóként fellélegeztem hogy navégre...

(#32) Pearce válasza Воланд (#28) üzenetére


Pearce
aktív tag

Jaja, ez megvan, csak nem 1-2 fenti futtatható-e a program kérdést hallottam már. Mert ugye egy Windows...úgyhogy biztos lesz ebből kavarodás.

[ Szerkesztve ]

(#33) tomboy0013 válasza Gusztáv (#29) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igen, a lényeg hogy nem WP hanem W.

(#34) Šolaire


Šolaire
veterán

Remélem a színekből nem csak ennyi választék lesz. Én anno sárga 1520-at szerettem volna csak akkor éppen nem volt. Ez az október november is hiba villantani kellene már valamit a 1520 is 2 éves lassan kellene valami utód helyette.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#35) trafoka válasza Pearce (#32) üzenetére


trafoka
tag

[link]

Csak 8" fölött futnak a win32 appok. A rendszer képes lenne futtatni, de a telefonos verziót direkt kiherélik mert nem jó a user experience. Pedig simán el tudnék képzelni egy miniprojektoros telót wireless patány+bill kombóval...

(#36) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

vajon a Snapi 810 itt is "égő" lesz majd?

(#37) NavySeal válasza Воланд (#3) üzenetére


NavySeal
senior tag

Pedig nagy költség, nem is kicsit!!

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#38) benjonino válasza Воланд (#30) üzenetére


benjonino
tag

A második linken lévő telefonban jól látom, hogy 4 oszlopos a csempe?

(#39) Воланд válasza benjonino (#38) üzenetére


Воланд
titán

jol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) Döglött Róka válasza benjonino (#38) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Neked is van szemed? :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#41) Aucor


Aucor
senior tag

Hogy lehet ilyen ocsmány telefont piacra dobni? Az a kidudorodó kamera...

(#42) Gusztáv válasza Воланд (#30) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ok, köszi ez nekem kimaradt :R . Hát így tényleg nem olyan szép a dolog, de persze nem az MS lesz az első cég aki ezt eljátssza.

Laci

(#43) Ricardo válasza Aucor (#41) üzenetére


Ricardo
félisten

Csináljon nagyon jó képet legyen 7mm vékony , a kamera ne dudorodjon.... :U

Vannak elvárások.

(#44) no1r válasza Воланд (#9) üzenetére


no1r
őstag

arról nem tudni semmit, hogy lesz e vmi butított változata a régebbi készülékekre, és ha igen akkor milyen funkciókkal fog bírni?

szerk: az remek, köszi :((( új szart meg nem fogok venni, főleg ha ekkora és ilyen

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#45) Воланд válasza no1r (#44) üzenetére


Воланд
titán

nem lesz butitott valtozat, az uj keszulekeket kell eladni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

RAM, SoC, aku: ehh :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47) Wildpath válasza Воланд (#45) üzenetére


Wildpath
tag

Nyilván mindenki majd rohan megvenni.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#48) Beri78


Beri78
őstag

jáj de jó! :C
legyen karácsony;)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#49) foxymaci válasza Aucor (#41) üzenetére


foxymaci
senior tag

Még jó hogy oda van írva "így képzeli el" :)) ha meg nem teszik nem kell majd megvenni ...... :U

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#50) Воланд válasza foxymaci (#49) üzenetére


Воланд
titán

az "igy kepzeli el" jelen esetben azt jelenti, hogy belsos dokumentumok es kepek alapjan keszult a renderelt kep.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.