Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Google szolgáltatások nélkül...
Biztosan kapós telefon lesz.

(#2) juuzer


juuzer
addikt

Az a Google search bar priceless :DDD egyébként várós készülék, nagyon. :)

Vamos a la playa.

(#3) pusszycat válasza <Lacy85> (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Utólagosan rá lehet majd gereblyézni a vezér szerint. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Oszt, minek kell lekanyarodnia? Spanyol viasz? Abban a tokban meg csodálatos...

(#5) fornettisuti válasza <Lacy85> (#1) üzenetére


fornettisuti
veterán

Kíváncsi leszek rá, így "kiherélten" milyen árat kapcsolnak hozzá.
(Mintha vennél egy luxus autót és csak karosszériát kapnád motorral, meg egy leírást, hogy rakd össze.)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) Kokzor válasza SkyLine3000 (#4) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ez a tok csak arra van, hogy eltakarja a telefon bizonyos részeit. Azért, hogy tesztelés közben ne látszódjon teljesen, hogy hogy fog kinézni a telefon.
Persze már tudni, hogy milyen lesz, de ezt a célt szolgálná.

(#7) fornettisuti válasza SkyLine3000 (#4) üzenetére


fornettisuti
veterán

Csak a fomaterv maszkolására valo.
Mint a prototípus/teszt autóknál.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Ez nagyon bejön a notch ellenére is csak a nagy kérdés ami marad a megjelenés pillanatáig, hogy mivel jön ki,mivel ki kell jönnie ;]
Mert közben:

Amerikai vállalatoknak kínál 5G licencet a Huawei alapítója

A New York Timesnak adott interjúban azt mondta a Huawei alapítója, hogy a Huawei hajlandó volna megnyitni az 5G technológia licencelést az amerikai cégek számára. Ezzel lehetőséget kínálna a Huawei arra, hogy az amerikai vállalatok gyorsan felzárkózzanak az 5G-s megoldásokkal.

A Huawei nyitott megosztani az 5G technológiákat és technikákat amerikai vállalatokkal, tehát ők is képesek lehetnek felépíteni a saját 5G-s ágazatukat. Ez lehetőséget biztosít, hogy megszülessen az egyensúly Kína, USA és Európa között az 5G terén – mondta Ren Zhengfei.

[ Szerkesztve ]

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#9) <Adamsky> válasza SkyLine3000 (#4) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mint nagyanyáink TV-je. Szép lassan olyanok lesznek ezek a telefonok is. Csak itt a "fejlődés" iránya más (sík kijelzőből 🠆 domború kijelző). Ritka nagy f@szság ez a megoldás. Lassan a Samu leszokott róla (bizakodni lehetett, hogy soha többet nem látunk ilyet), erre most itt a Huawei ezzel a "nagyszerű" design-al. :W

(#10) EnterR válasza <Adamsky> (#9) üzenetére


EnterR
veterán

Én is korbácsolnám az S6e designereket. :K

PSN ID: marquuard

(#11) gproject


gproject
aktív tag

ha lefolyik oldalt a kijelzo, akkor az a 9h-s uveg hogyan lesz jo ra, az oldalso kavakkal?

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#12) Kokzor válasza gproject (#11) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az a sima Mate 30 védőüvege.

(#13) Plazmacucci válasza fornettisuti (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne reménykedj, hogy lényegesen olcsóbb lesz. Nem fogják mélyen a konkurencia alá árazni, nem hülyék annyira.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) <Lacy85> válasza pusszycat (#3) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Itt csak két bökkenő van:

1. 300+ ezerért ne a felhasználónak kelljen már ilyenekkel szórakozni.

2. A nagy átlag annyit ért az ilyesmihez, hogy bőven választhat emiatt más készüléket.
Volt olyan ismerősöm, aki iPhone-ra váltott droidról, és rémülten hívott, hogy ebbeb nincs play áruház? Erre akkor nem lehet semmit letölteni?
Szóval érted... Egy szakmai fórumon nyilván nem akkora gond az ilyesmi, de a nagy többség csak szimplán használni szeretné, és nem érdeklik a mókolgatások.

(#15) B.Gaboo válasza <Adamsky> (#9) üzenetére


B.Gaboo
tag

Mikor szokott le róla a Samu? A S10+-omon továbbra hajlított a kijelző széle (mégha nem is annyira mint a régebbi edge telókon). Amúgy tényleg faszság, ebben egyetértek. Pont arra jó, hogy a tok szépen letolja az üvegfóliád a kijelző szélén.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#16) SkyLine3000 válasza Kokzor (#6) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Teljesen mindegy. Egy ilyen telefont normális tokba nem nagyon lehet beletenni. Ez a kijelző egy szar megoldás. Hülyeség az egész. Haszna nincs, csak hátránya. A Samu lassan leszokik róla, Hüvely elkezdi... :W
Bár, nekem tök mindegy. Úgysem veszek ilyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Kokzor válasza SkyLine3000 (#16) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az én S10+ om tökéletesen megvan a gyári Clear Coverben. A lényleg az, hogy gyári tokot kell venni. Azok jók.

(#18) koxx válasza fornettisuti (#5) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

180k-ért bevállalnám. De 300k+-ért ne a usernek kelljen mókolni mert az elég vicces lenne főleg annak tükrében, hogy a 98%-a nem is ért hozzá.

(#19) fornettisuti válasza koxx (#18) üzenetére


fornettisuti
veterán

Egyetértek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) joey04


joey04
titán

Az a túlzott ívelés kinek kell?? Samu is tanult belőle, azóta sokkal kevésbé agresszív az ív.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) pusszycat válasza joey04 (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez ha jól tudom nem az S6 edge féle laposan ívelő fajta hanem hirtelen esik lefele oldalt mint a waterfall. És nem okoz véletlen érintéseket állítólag. De lehet keverem picit a Vivo Nex 3-al.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#22) doooo válasza joey04 (#20) üzenetére


doooo
veterán

Valószínűleg nem tudják még másképp megoldani... próbálkoznak egyre jobban lemásolni, de a BOE technológiájával még csak ilyenekre képesek. Persze ők nyilván rávágnák, hogy ez direkt van így...
Azért Mate20 és P30 után mindenképp kisebb valamennyivel, vagy legalábbis a szélekhez közelebb kezd elhajolni.

(#23) Teal'C


Teal'C
addikt

Az lesz a kérdés hogy ennek meredekebb az íve lefelé vagy a részvényeiknek mikor kiderül esetleg hogy nem lesz google service.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#24) h4h01 válasza Teal'C (#23) üzenetére


h4h01
senior tag

Ezt úgy írod, mintha közvetlenül ők tehetnének róla.. Érdekes :)) , de ne menjünk bele..én marhára nem akarok!

(#25) Teal'C válasza h4h01 (#24) üzenetére


Teal'C
addikt

Jaj nem rosszindulatból írtam vagy mert az ő hibájuk. Tényleg érdekes lesz. De bízzunk benne hogy valahogy mégis lesz megoldás, már csak azért is mert bár én nem szeretem a huawei-t de egy ekkora szereplő kiesése után elszabadul a pokol a kínálati és ár fronton.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#26) Lami66 válasza <Lacy85> (#14) üzenetére


Lami66
őstag

Na, lemaradtam valamiről? Már van olyan telefon amit megveszek bekapcsolom és azonnal tudom használni?
Mit is csinál a júzer amikor először bekapcsolja az új telefonját? Hosszú percekig okézgat, beállítgat, telepítget, belépeget, az ügyesebbje a korábbi mentésekből átviszi a dolgait az új telóra stb. Gondolom a Huaweinál vannak annyira ötletesek, hogy csak három okéval többre kell rányomni, és már települ is fel az, ami alapból nem lehetett rajta. Aki annyit se tud megcsinálni, az minek vesz okostelefont?

[ Szerkesztve ]

(#27) Teal'C válasza Lami66 (#26) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha lesznek ilyen ötletesek úgy megba őket hogy csak na. Nem tehetnek semmit ami köti a nevükhöz a licenselt progikat.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#28) <Lacy85> válasza Lami66 (#26) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szerinted ilyen könnyen megkerülhető lesz?
Nekem a "Google szolgáltatások nélkül érkezik" nem igazán azt jelenti, hogy plusz két OK gomb.
De majd kiderül, ha megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#29) Lami66 válasza <Lacy85> (#28) üzenetére


Lami66
őstag

Azt még senki nem tudja, hogy utólag lehet-e feltelepíteni. Ahogy évtizedekig működtek számítógépek milliói lopott windózzal, és nem tettek ellene semmit mert a Microsoftnak az volt a lényeg hogy windózt használjanak, akár jogtisztát akár lopottat, elképzelhető, hogy kicsit hasonló helyzet lesz a gugli alkalmazásokkal is: szemet hunynak az utólagos feltelepítésen.
Azt meg erősen kétlem, hogy a Huawei olyan baklövést csinál, hogy pl. európába elhozza a Mate-et, de nem kínál megoldást a gugli problémára.

[ Szerkesztve ]

(#30) Freiherr válasza Lami66 (#29) üzenetére


Freiherr
őstag

Az más tészta volt, egy magáncég döntése nemzetbiztonsági kockázat nélkül. Itt meg most kormányzati embargó van, mindenkinek kuss van, vagy szarrá bísagolják a cégeket.

XXX

(#31) koxx válasza Lami66 (#29) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kerdes, hogy ki akar ezzel szivni. Nagyon durvan jo aron kell villantani ha normalis eladasokat akarnak. A konkurencia nagyon eros.

(#32) Lami66 válasza Freiherr (#30) üzenetére


Lami66
őstag

Majd elválik mennyire keménykednek. De nem marad válasz nélkül, arra is számítani lehet.

(#33) Lami66 válasza koxx (#31) üzenetére


Lami66
őstag

Nocsak! Van az a pénz amiért már hajlandók szívni az emberek? 330 ezerért használhatatlan vacak gugli nélkül, de 160 ezerért már használható? Akkor mégse használhatatlanok azok a guglinélküli telefonok?
Szerintem nem fogják olcsóbban adni. Ha nem tudnak guglira megoldást adni akkor szerintem bevállalják az eladások csökkenését.

[ Szerkesztve ]

(#34) hroberto


hroberto
veterán

Hát nem tudom... A jelenlegi helyzetben én nem vennék Huawei/Honor készüléket.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#35) koxx válasza Lami66 (#33) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nyilván van az az összeg amiért hajlandó vagyok kompromisszumot kötni, de az nem 330e ft. Akkor inkább veszek egy S10+-t olcsóbban ami működik rendesen, vagy op7 prot 220k-ért

(#36) joey04 válasza Lami66 (#33) üzenetére


joey04
titán

330 ezerért használhatatlan vacak gugli nélkül, de 160 ezerért már használható?

kb igen

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) h4h01


h4h01
senior tag

Nem tartom valószínűnek, hogy sokkal olcsóbban adják mint az elődöt, ha egyáltalán..Fejlesztés költsége nem lett alacsonyabb, legújabb soc, 5g, kamerában is hoz újat, 90 hz-es kijelzőt is pletykálják és még ki tudja, lehet ufs3, 55W-os töltés, új asztali mód..

HA egyáltalán megjelenik az eu-ban akkor biztos vagyok benne, hogy a dobozon, user manualban fel lesz tüntetve, hogyan lehet rárakni a google service-t, hogy ne okozzon gondot senkinek..

[ Szerkesztve ]

(#38) joey04 válasza h4h01 (#37) üzenetére


joey04
titán

A fejlesztési költség a huaweinél kb mindegy.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) h4h01 válasza joey04 (#38) üzenetére


h4h01
senior tag

Jelen esetben nem az a lényeg..Hardverileg kb a csúcsok csúcsa, most hagyjuk a hitvitát..bionic 13, 855+..Nem fogják fél áron dobálni szerintem..

Vagy utólag telepíthető lesz a google és hivatalosan is megjelenik az eu-ban, vagy pedig csak szürkeimport..De azért kíváncsi vagyok, hogy mi a fene lesz.

(#40) joey04 válasza h4h01 (#39) üzenetére


joey04
titán

akkor lényegében nincs vita köztünk. ha nem csökkentenek árat, akkor ez itt nem lesz sikeres.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

4K 60 fps videózást sikerül most már összehozni vajon a Huawei-nek?

Szerk.

Ahah, azt állítják ez már tudni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#42) mjani1172 válasza Lami66 (#33) üzenetére


mjani1172
addikt

"Emberek a holdra léptünk!"

Most hallasz először az ár-érték arányról? Komoly.

[ Szerkesztve ]

(#43) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#1) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az már régi hír! [link]
Ami pedig a Mate 30 sorozatot illeti: a Huawei azon dolgozik, hogy azokat alternatív áruházból telepíteni lehessen vásárlás után.
Habár hiányolom a forrás megjelölést. Trehány munka.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#44) Lami66 válasza mjani1172 (#42) üzenetére


Lami66
őstag

Az ár érték arány miképpen befolyásolja azt hogy gugli nélkül (ahogy itt egyesek állítják) használhatatlan. Féláron megjavul a gugli, vagy mi?

(#45) mjani1172 válasza Lami66 (#44) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem ezt kár magyarázni.Vagy legalábbis nem én fogom.

[ Szerkesztve ]

(#46) Zuzer


Zuzer
csendes tag

Szolgáltatók vajon fogják így egyáltalán listázni? Szerintem nem.

(#47) Z.É.T. válasza Zuzer (#46) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Szerintem itt senki nem tud semmit, simán előfordulhat, hogy nem lesz máshol, csak az ázsiai piacon, meg az is, hogy ha jogilag nem aggályos, a szolgáltatós, nagyáruházas eladók kibontás után két kattintással segítenek telepíteni a csomagot.

Pár nap és okosabbak leszünk. (vagy nem)

(#48) Zuzer válasza Z.É.T. (#47) üzenetére


Zuzer
csendes tag

Elég ciki lenne így piacra dobni, főleg hogy a huawei szokta nagyban fikázni az applet. Már várom az epés ellenreklámokat a Samsung részéről.

(#49) Z.É.T. válasza Zuzer (#48) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ez a kereskedelmi háború érzékenyebb téma annál, hogy (ellen)reklámot gyártson belőle egy konkurens. De ezt a részét inkább nem is taglalom.

Az jóval izgalmasabb, ami itt korábban felvetődött: ár/érték arány.

a) nem lesz egyáltalán lehetséges google terméket használni, mert jogilag és/vagy technikailag nem fog működni: 0-570 ezerig bármennyiért kínálhatják, számomra nem éri meg az árát
b) AOSP + GApps, nekem kell feltennem, xda segítséggel, de jogilag tiszta lesz: 500 forinttal legyen olcsóbb
c) a bejelentkezésnél kettővel többet kell kattintanom: legyen 200 forint kedvezmény, kattintásonként egy százast nekem megér
d) az üzletben segítenek: 10 forinttal azért legyen olcsóbb, mégiscsak google nélkül vettem ki a dobozból!

Van, akit már eltántorított az utóbbi pár hónap, van, aki nem is hallott róla, hogy gond van/lehet és vannak a PH! fórumozói, meg még néhány vegyes halmaz is.

Felesleges touchscreen koptatás, időtöltés, ahogy ez is, amit bepötyögtem:D

(#50) joey04 válasza mjani1172 (#45) üzenetére


joey04
titán

+1 van baj

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.