Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz and1ao #2 üzenetére

    Köszönöm! :K Nagyon örülök.
    Még az is lehet, hogy címlapos lesz ;) Majd kiderül.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz fanti #5 üzenetére

    Köszönöm a szép szavakat! :R
    Nem, nem vettem plusz ventilátort, és nem szedtem szét, már be is került az írásba, hogy a képek kölcsönvett képek, hiszen nem akartam darabjaira szedni az új jövevényt. :N

    HS fan: én úgy tudom, hogy itthon nem kapni, de Amazonon láttam, 20$ -ért vesztegetik.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz fanti #7 üzenetére

    Azt hiszem akkor mindenben egyetértünk! :K
    Nagyon sokat olvastam a cégről is, de azzal nem akartam kitölteni a sorokat.
    Ez az idézet lehetett volna benne:

    "Az XFX mindössze néhány év alatt nőtte ki magát, ma az észak-amerikai piac egyik legjelentősebb gyártója. Elsődlegesen Nvidia alapú grafikus kártyák és alaplapok szerepelnek a kínálatukban, de a gazdasági válság eredményeképpen visszaesett forgalom miatt a kínálat bővítésére kényszerültek. Tavaly év végén szerződést kötöttek az AMD-vel, így már ATI Radeon alapú grafikus kártyákat is gyártanak és forgalmaznak.

    A cég termékpalettáján az olcsó, belépő szintű kártyáktól a legbrutálisabb többchipes csúcskártyákig gyakorlatilag minden modell szerepel, így mindenki megtalálhatja az anyagi kereteinek épp megfelelő XFX márkájú kártyát. A cég speciális kiadásokkal (pl. Black Edition) és játék bundle akciókkal is rendszeresen jelentkezik. (2009)"

    És Fan ügyben ügyesebb voltál, lusta voltam itthon keresni. :) De az ár stimmel, ennyi kint is. (6k körül)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz huskydog17 #11 üzenetére

    Köszönöm szépen!
    Nálam az idő a nem PC fronton megállt, tehát egy sima FHD tévém van, jó esetben az avi, mkv filmek nézéséig még eljutok :D Egy cimborám viszont nagy audio-video fan, és mondta, hogy hoz médialejátszót, meg BR lejátszót, lesz tesztelve majd minden. De ebben meg én nem vagyok otthon, nem lenne releváns, amit írok, mint pl hogy jól szól. :) De azért megnézem ezen részét is majd! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Azt hiszem alakíthatunk egy klubot, ahol összejön pár jó arc, és sok mindenben egyetért, amiben meg ne, azt sör formájában elnézik egymásnak. :D
    Én is úgy vélem, hogy XFX nagyot dobbantott, mind hűtés, zajszint, tervezés, külső, és persze teljesítmény szempontjából. Pótoltam a cikkben pár dolgot, így azt is, hogy megnéztem az Aida64- el, hogy mi van a core clock-al, és valóban: folyamatos terhelés alatt az 1339NHz. Na, ezért jár taps napjainkban! :C
    Az R9 390 Strix hűtésével szemben pedig egyenesen fényév a különbség, hang, melegedés terén.
    Hát most csak ennyi, várom a hívást, hogy mikor lesz végre BQ Silent Base ház. :D

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák