Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19708160


#19708160
törölt tag

nem rosszak az adatai

(#2) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nemár, komolyan!

Lassan minden új HTC-nél (meg még írhatnék pár gyártót) egy kínos röhögés tör rám, amikor megpillantom azt a hihetetlen dizájnelemekkel felturbózott előlapot...

Könyörgöm, erőltessék meg már a dizájnerek magukat, mert ez így ultraborzasztó!

A hátlap viszont tetszik, ötletes!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ezek a belpiacos telók megmukkanának itthon?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) tjb007 válasza FRENK1988 (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez speciel nem (és a nagy többség sem) mivel CDMA -s.

[ Szerkesztve ]

(#5) David75 válasza mrlujoak (#2) üzenetére


David75
őstag

Ennek legalább a hátlapja szép szerintem de az eleje borzasztó. Külön kategóriává vált ha szép androidos telefont akarsz, azt csak az SE gyárt.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6) Cyberpunk válasza mrlujoak (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mi a bajod vele? Nekem tetszik. HTC-s formavilág, még is milyen előlapot tervezzenek egy marha nagy kijelző köré?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) hito


hito
nagyúr

Az izomagy :Y

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8) Maxentius


Maxentius
addikt

Ez a kép még biztosan a kiszivárogtatott verzió lehet, mert ezen még Sense 3.0 van, a 3.5 picit már másképp néz ki (ami persze nehezen vehető észre, de látni).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Száguldás 100 megabiten... max. 2órán keresztül.

(#10) mrlujoak válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


mrlujoak
veterán

:C HTC-s formavilág :C
Akkor a moto-k, samsungok, lg-k is HTC formavilágot képviselnek :)

Hú, ez jó volt, feldobtad a napom :C

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) kolosanyi válasza mrlujoak (#2) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én se vagyok egy htc fan, de ez most nagyon megfogott. Szerintem szép lett, a specifikációk meg eléggé impozánsak.

Más: Újabban rendre a hihetetlenül gyors adatátviteli sebességekről hallani. Az még csak hagyján, hogy a hálózatok nem képesek ilyen sebességre, illetve nem nagyon vannak még ilyenek. De egy mobil képes ilyen gyorsan lerenderelni a letöltött tartalmat?

(#12) Dr.Anonymus válasza mrlujoak (#10) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

A hátlap gyönyörű, és szemből is szép ... Szerintem
Jó lenne már ha minden fórumozó felnőne annyira, hogy elismeri hogy az ízlés szubjektív...
És ha fikázza is a designt, legalább hozzáteszi hogy "szerintem"..

(#13) kolosanyi válasza Dr.Anonymus (#12) üzenetére


kolosanyi
veterán

Lassan minden új HTC- nél (meg még írhatnék
pár gyártót) egy kínos röhögés tör RÁM...

Ott van az. :)

(#14) Cyberpunk válasza mrlujoak (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nézd itt van előttem a DHD-m és szemből elég nagy a hasonlóság. Akkor szerinted mégis mi? Mert nem hasonlít mondjuk egy Samsung Galaxy S-re.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kezdek félni, hogy lassan a felsőkategóriában nem lesz választék a kisebb kezű/zsebű(zsebet még tudnék növelni, de a kezemmel nem tudok mit kezdeni :U ) embereknek. 4" vagy az alá már elég rég jelentettek be felsőkategóriás telefont... :(((

(#16) mrhitoshi válasza Nordic (#15) üzenetére


mrhitoshi
veterán

+1

Nem tudom miért kellene visszatérni a Téglafonok világába, ami a nagyságot illeti. :U

[ Szerkesztve ]

PS4

(#17) kolosanyi válasza Nordic (#15) üzenetére


kolosanyi
veterán

Wp7? Ott volt 3.7-es bejelentett htc pl. mod: Ja meg majd a szifon. De egyébként droid vonalon meg ott az Xperia mini (pro). Az a hardver még elég mindenre. :)

Most nézem csak, hogy volt még szerkesztésem, bocsi...

[ Szerkesztve ]

(#18) mrlujoak válasza Dr.Anonymus (#12) üzenetére


mrlujoak
veterán

A "szerintem" nélkül is vélemény a vélemény.

Egyébként meg kapott dicséretet is, mert nekem a hátlap tetszik.
Csak kár, hogy az előlap olyan semmilyen tucat lett, mint a többi hasonló kaptafájú modellé...

Ezt a "felnövés" dolgot nem kéne erőltetni, mert
1) egy termékkel kapcsolatban, még ha fikázásnak titulálod bárkinek bármilyen véleménye lehet
2) pont a "felnőne" okfejtéssel viszed el az irány a személyeskedés felé, ami ugye nem a termékről szól, mindinkább a termékről véleményt alkotóról... Ez meg itt tiltott.

Szóval: Igen is erőltessék meg magukat a dizájnerek, mert ez az egyen előlap így unalmas és karcsú. Megint.

A hátlap szép, egyszerű, de mégis jól néz ki.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#19) kolosanyi válasza mrlujoak (#18) üzenetére


kolosanyi
veterán

Btw igaz, hogy egyre inkább nehezebb lesz egyedit alkotni előlap vonalon, ahogy csökken a keret. Szal ez csak rosszabb lesz.

(#20) mrlujoak válasza kolosanyi (#19) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azért szerencsére akad gyártó, ami figyel erre... :K

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) Cyberpunk válasza mrlujoak (#20) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Például? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) kolosanyi válasza Cyberpunk (#21) üzenetére


kolosanyi
veterán

Samsung... :DDD (Csak vicc, és a trolloknak mondom, hogy Nexusom van. :P )

(#23) keIdor


keIdor
titán

Szerintem ronda, főleg a hátlap.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) mrlujoak válasza Cyberpunk (#21) üzenetére


mrlujoak
veterán

Moto atrix
atrix 2
LG2x...
csuklóból hasonlítanak erre :C

Ami meg a kivétel. SE.
Xperia család.
A családon belül is 3 dizájnvonal. :P

(a harmadik dizájnvonal, amit az Xperia active képvisel, majdnem copy lett, de szerencsére a jobb alsó sarkot mindentől megkülönböztethetővé tették a dizájnerek - valakinek pont ez nem tetszik - és máris nem copy lett...)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) sagit


sagit
addikt

Mobilra 100mbit? minek? Nemtudom a sárgáknál milyen netcsomagok vannak de ahhoz hogy az 5gb-ot átlépje valaki mobilról 1 hónapban orrba-szájba netrádióznia és jutyuboznia kéne...
Hol jönne ki látványosan a 100mbit előnye a HSDPA-val szemben? Gondolom a p2p felejtős de aki telón akarna torrentezni az meg is érdemli.. hamar merülne a kütyü:D
(asztalin rendben, ott lehetne nagy adatforgalmat generálni de telefonon?)

0,4 helyett 0,2 másodperc alatt töllt be az oldal? vagy elöbb "csékeli" be az 1080p jutyubot 5 másodpercel? Nem értem... :( az akksit cserébe eszi gondolom, bár elvileg nagyobb fájlok mozgatásánál.. .nagyobb adatforgalomnál kevesebbet kéne ennie mint a lassabb kapcsolatoknak mert hamarabb végez a feladattal ugye....

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#26) mrlujoak válasza sagit (#25) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezt a kérdést már én is feltettem sokszor.
Ok, hogy fejlődünk, meg minden, de pl a fullHD is jön HSPA-n, videóhívás szintén megy magas minőségben, és lássuk be a 10 megabites sávszél a mobilon végzett műveletekhez elég.

Hacsak nem a "támadó" felhő alkalmazás lesz ennyire sávszélre alapozott...

Egyébként meg nagyon maximum modemként csatlakoztatva tudnám elképzelni a kihasználhatóságát, akkor töltődik, és értelme is van.
Erre viszont inkább egy célhardvert veszek (stick)

De tényleg, valakinek valami ötlete, hogy minek is ilyen nagy sávszél mobilra?

-támpontként, vagy a jövőbe látás alapjaként, milyen olyan szolgáltatások várhatók, vagy lennének jók, amik igénylik is ezt a sebességet?

(komoly, nem flame keltő kérdéssor volt, kérem, mindenki úgy is kezelje)

mrhitoshi: He-he... :D De az megy 10 körül is, szóval nem értem. Az előnye, hogy max kicsit gyorsabban jön le adott tétel, de ez az igény mozgatná ennyire a piacot? :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27) mrhitoshi válasza mrlujoak (#26) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Torrentezni ? ;]

PS4

(#28) Dr.Anonymus válasza mrlujoak (#24) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Én elfogadom a véleményedet, de azért szerintem a HTC még így is messze izgalmasabb telefonokat gyárt külsőre ( belsőre is, de az egy külön téma) mint a Samsung, Lg, vagy a motorola unalmas műanyag egyen cuccai

Az se xperia vonal számomra az arcig volt izgalmas, az x8, vagy neo csak rókabőr designera... Szerintem...

(#29) Dr.Anonymus válasza mrlujoak (#24) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Bocs hiba kétszer ment...

[ Szerkesztve ]

(#30) keIdor válasza Dr.Anonymus (#28) üzenetére


keIdor
titán

Egyetértek, szerintem pl. a HTC Sensation a legszebb HTC idén a hátlapja miatt.
Ez meg egy elég egyedi Motorola szerintem. A Samsung meg az LG azok valóban nem tudnak egyedit csinálni, csak másolni tudnak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) mrlujoak válasza Dr.Anonymus (#28) üzenetére


mrlujoak
veterán

Evidens, kinek mi tetszik.

A fő irány a minden mástól megkülönböztethető dizájn kialakítása volt.

Egy Xperia modellre simán vetsz egy pillantást, és tudod, hogy SE.
Nem kell azon agyalni, hogy vajh' melyik gyártóé a modell, ha nem látod a logo-t...

"arcig volt izgalmas, az x8, vagy neo csak rókabőr designera"

Ezt így nem értem. Az X8 előbb jött ki, mint az Xperia arc, szóval...
Egyébként meg a SE az Xperia családon belül is tud újítani:

-Xperia X10, X10 mini, X10 mini pro, X8, arc, arc S, neo, neo V, PLAY, pro az egyik vonal
-Xperia mini, mini pro, ray, Live with Walkman a második
-Xperia active a harmadik dizájnvonal.

Az, hogy ebből kinek mi tetszik, na az a totál szubjektív. De azt fel kell ismerni, hogy mindezek a modellek a többivel nem összekeverhetők (más gyártók modelljeivel)...

Persze, a családon és dizájnvonalon belül keverhető, de ez nem is kérés. Családtagok, miért ne hasonlíthatnak egymásra? Az a lényeg, hogy a többi gyártóéra ne...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) Maxentius


Maxentius
addikt

Írjunk egy petíciót a HTC-nek/Samsung-nak h csináljanak már 3,5-4,0" közötti verziót az aktuális Góliátokból... :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#33) Dr.Anonymus válasza mrlujoak (#31) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Szerintem a htcken eléggé látszik hogy htck , ennek az előlapja is max az EVO 3Dre emlékeztet engem, lg vagy Samsung modelre nem, de valszeg máshogy látjuk, ez van :)

(#34) Cyberpunk válasza mrlujoak (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát az Artix igen. De ha megnézed a kiszivárgott fotót az Artix 2-ről, akkor nem sok különbséget veszel észre kinézetileg az előd modellhez képest. Tehát az is copy.

Igen az SE az tényleg változatos. De azért a HTC nem másol egyik gyártótól sem. Mert kapásból meglehet mondani, hogy az egy HTC. Igaz a HD2-es formavilág megy már náluk jó ideje azért volt egy Legend is közben ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) Agro válasza sagit (#25) üzenetére


Agro
senior tag

nem feltétlen igaz. Korházban voltam 2 hétig pár hónapja és hálisten a lefedettség marha jó volt és hsdpa val 6-8 megabitet simán elértem fixen az meg bőven elég a torrentezésre. Távoli asztali használat is viszonylag gördülékenyen ment mobilon keresztül.

Feltételezem a válaszidő is csökken az új hálózattal nem csak a sávszélesség tehát komolyabb online játékokra is alkalmas lesz

5 Gbyteot manapság már nem olyan nehéz átlépni mint gondolod, főleg ha ehhez kapok egy 100 megás sávszélet (természetesen ehhez kalkulált csomaggal pl 20-30 Giga).

Rengeteg olyan szituáció van ahol örülnék nagyobb letöltésnek. Mindig van nálam laptop munkához vagy akár szórakozáshoz. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg cég tudná kihasználni ezt a mobil sávszélességet.

Itt nem azzal van a baj, hogy a hálózatok ilyen ütemben fejlődnek, hanem azzal, hogy a telefonok üzem ideje nem nő. Már most se bír ki a telefonom hotspotként 2 óránál többet és ez az ami szánalmas.

(#36) Brutális eb válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


Brutális eb
addikt

Minden márkának megvannak a fanatikusai akik csak a saját kis világuk termékeit látják egyedinek szépnek,tökéletesnek.
mrlujoak ilyen.
Előfordúl másra is elismerően bólínt de mindig előkerűl valamilyen kontextusban az SE és az valamiben mindig jobb mint a konkurencia.
Sorolhatnék még pár ilyen acot a forumról de felesleges......Ismerjük már mind.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#37) chapo válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


chapo
tag

Kicsit!! Semmi kifogásom a nagy kijelzőkkel szemben, de nem értem, mi a f..ér kell egyre nagyobb telefon is köré.. Mért nem lehet egy nagy kijelző köré minimális keretet tervezni. Mondjuk, ha nem mindenáron az érintésérzékeny gombokat erőltetnék, sokkal kisebb is lehetne a telefon alsó része ua. kijelző mellett, lásd: SE, bár pl. az Arc-nál meg a felső rész nagy túlságosan(?)

[ Szerkesztve ]

(#38) mrhitoshi válasza Brutális eb (#36) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Most nem azért de a SE Xperia Arc egy egyedi, és gyönyörű telefon, és a többi SE-ről is elmondható, hogy egyedik, az már más kérdés, hogy szépek is. :DDD

PS4

(#39) kolosanyi válasza Brutális eb (#36) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez nem is baj. Ő ok, hogy azt a márkát preferálja, de legalább nemne agyatlanul, és nem csesztet, ha más véleményen vagy. Ezért is bírom. De ugye vannak a trollok, amik (direkt nem akik) halálra idegelnek mindenkit a hülyeségeikkel. Na de ez már nagyon off.

(#40) mrlujoak válasza Brutális eb (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kedves Fórumtárs!

Nem stílusom végigtrollkodni egy topikot, mitöbb, ha utánanézel - mindig más "húzza ki" belőlem, hogy ugyan melyik gyártó is az, amelyik mer, és tud egyedi érintős okostelefon dizájnt alkalmazni.

Ezek tények. Természetesen ismerem, és elismerem, hogy vannak más modellek is a világon, csak tudod nem csak nekem szúrt már szemet ez az egyen-dizájn...

Szóval, ha kritizálom - mert igen is kritizálom - ezt az egyen dizájnt, akkor azt példával a "hátam" mögött meg is teszem. Mert bizony létezik legalább egy gyártó, ami tud sajátot alkotni, akár egy komplett termékcsaládon is keresztül...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#41) David75 válasza mrlujoak (#40) üzenetére


David75
őstag

+1

Pedig nagyon nem szeretem az Se-t de ha androidos telefont vennék akkor ray/arc más szóba se jönne. Mondjuk a se féle ui-t első dolgom lenne lehúznom róla a francba mert undorító szerintem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#42) #19708160 válasza David75 (#41) üzenetére


#19708160
törölt tag

Nekem most x10-em van de nekem is az volt az első,hogy rátoltam a miui romot.Szerintem is tanulhatna még a sony ericsson sok mindent.Amúgy meg nagyon jó telefon.

(#43) David75 válasza #19708160 (#42) üzenetére


David75
őstag

Az x10 még nem tetszett. De amúgy egyet értek illetve nekem a miui se tetszik :DDD (nekem az alap androidos felület tetszik androidon belül a legjobban tehát amit egy nexus s-en találok az nagyon jó de az se féle a legrondább szerintem utána a touchwizz utána a sense:D:D)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#44) mrlujoak válasza #19708160 (#42) üzenetére


mrlujoak
veterán

...azért ugye azt nem felejted el - mint sokan mások - hogy a SE első androidos modellje az X10. Azzal próbálgatta a szárnyait... :U

Mindemellett csak és kifejezetten a dizájnról értekeztem, hiszen az android felület totálisan magadra szabható romokkal...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#45) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ha SE akkor valami X1 szerű qwerty-s cuccot kiadhatnának már, nem csak a pikó telefonok világában :DDD Arra még talán én is beneveznék tőlük.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46) David75 válasza Cyberpunk (#45) üzenetére


David75
őstag

Pont ezen gondolkodtam valamelyik nap, mondjuk olyan olyan 3,5"-os kijelzővel ugyan azzal a dizájnal ás az arc hardverével. Szép volt az a telefon(pedig a htc csinálta igazából ha emlékszünk rá, az se csak a winmo átszabását csinálta borzasztóan rosszul) mondjuk számomra a winmo+ az SE féle átszabás miatt nem jöhetett szóba.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#47) mrlujoak válasza Cyberpunk (#45) üzenetére


mrlujoak
veterán

Sony Ericsson Xperia pro.
3.7", és QWERTY

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#48) McCoy20


McCoy20
tag

Ilyet vajon lehet majd itthon szerezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.