Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Horsee


Horsee
csendes tag

Alapvetően nem rossz telefon, de sajnos van pár hiányossága, ami miatt tovább várok az új telefon vásárlással. Belerakhattak volna Bluetooth 3.0-át is, a Samsung már a középkategóriában is alkalmazza (Galaxy 3) ahogy a Nokia is belerakta néhány telefonjába (pedig köztudottan mindig utolsók az új dolgok bevezetésében). Nincs MicroHDMI se, függetlenül attól, hogy anélkül is össze lehet kötni a tv-vel, azért egy ekkora házra ráfért volna. A beépített memória is vicc kategória. Minimum 8 GB már joggal elvárható egy csúcskategóriás készüléktől.

(#2) bekes.andras


bekes.andras
tag

Én azt nem értem, hogy a videóban felsorolt szolgáltatások és funkciók alapvetően szoftver kérdése, így ez miért nem érhető el a régebbi telefonokon is, illetve, miért reklámozzák ezzel, ha elérhető mondjuk a desire-ön is???

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#3) g3d


g3d
tag

Örülök, hogy védelmi fronton is erősít a HTC. Eddig is voltak 3rd party próbálkozások és jó, hogy htc is levette, hogy telítetlen a piac. A sense-ben lévő újdonságok is ötletesek (navigációs fejlesztések különösen tetszenek), de csak ezért nem váltanék (Legendről).

(#4) g3d válasza bekes.andras (#2) üzenetére


g3d
tag

Ez szerintem pénz kérdése. Ki venné meg az új készülékeket, ha tudná, hogy fél év múlva letöltheti/frissítheti a jelenlegi telót ezekre a funkciókra? (kivéve pár hardware függő dolgot).

Persze ennek ellenére lehet, hogy nem adja ki a htc a régi készülékeire, de szerintem ez óriási baklövés lenne a részükről.

(#5) crey válasza g3d (#4) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pedig az első hírek erről szóltak, hogy pl. pont a Desire nem kapja meg az új Sense UI-t. Na egy nap alatt lett akkora parasztlázadás, hogy a kategórikus NEM-ből egyből "gondolkodunk rajta"-lett a hivatalos üzenet :D

És mit szólhatnak majd a HTC EVO tulajdonosok amerikában, ami szinte egy az egyben azt tudja, mint amit a Desire HD tud...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#6) Kolondrum

Elő lehet őket rendelni, ár nincs kirakva, de az igen, hogy androidos. Ezek vajon függetlenek? Csak mert a korábbi típusok is elérhetőek androiddal potom 100ezer felett a listán. Ez egy gsm bolt, nem gyenge készülékválasztékkal.

[ Szerkesztve ]

(#7) g3d válasza crey (#5) üzenetére


g3d
tag

Tudom, hogy erről szóltak a hírek, de mint éreztettem mondandómban, szerintem tudatosan nem mondanak vagy mondtak semmit a "régi" készülékek esetleges támogatásáról.

Persze a marketinges banda kaphatna egy pofont, hogy nem készült fel ilyen kérdésekből a múlt heti londoni bemutatóra.

[ Szerkesztve ]

(#8) Valzor válasza Horsee (#1) üzenetére


Valzor
aktív tag

A bluetooth 3.0 parasztvakítás, nem mondanám hiányosságnak. Idézet a Samsung Galaxy 3 Mobilarénás tesztjéből:
"Bluetooth 3.0 is van benne, ami biztos nagyon állat, de mi a világon semmit nem tapasztaltunk akkor, amikor két olyan Samsungon cseréltünk adatot, ahol már az új szabvány üzemelt mindkét telefonban. Egészen pontosan ugyanolyan gyors (lassú) volt, mint amikor 2.1-es Bluetooth volt a másik telefonban, szóval egyelőre ez a mókusvakítás faktorba esik a mi méréseink szerint."

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#9) FRENK1988 válasza Kolondrum (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

ha GS bolt akkor 90% h független

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) Kolondrum válasza FRENK1988 (#9) üzenetére

Szerintem is. Tehát elérhető lesz függetlenben is, csak marha drágán. Levadásztam a boltot. [link]

(#11) bekes.andras válasza g3d (#4) üzenetére


bekes.andras
tag

Ennek nem a pénzről kéne szólnia. A Desire tulajok is kifizették anno a készülékük árát, ami a zászlóshajó volt. Azt gondolom nagyon rossz piaci magatartás, hogy hátat fordítanak nekik. Ezt az vegye, akinek hiányzik a nagyobb képernyő, meg a HD videó. A régi tulajok meg örüljenek az új funkcióknak. Érdekes mód, ezt valahogy érzi az Apple, független a telefonjuktól... Szóval, anyád HTC! Motorola lesz ebből, így....

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#12) eeXaa


eeXaa
addikt

....a gpu megint kifelejtődött.... hogy a ló rugja meg....

(#13) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Jól értem a videó alapján,h egy számítógépre telepített szoftver segítségével nyomon tudjuk követni a telefont és akár le is tudjuk zárni ill. formázni távolról? Mert ha ez így van baromi jó, de vajon akkor is működik ha kikapcsolják a telefont? Van másik telefon is ami ilyet tud?

Üdv, Balázs

(#14) g3d válasza bekes.andras (#11) üzenetére


g3d
tag

Lehet, hogy nem erről kéne szólnia vagyis inkább nem kellene ennyire látványosan így zajlania. Minden gyártó pénzből él, htc is. Valaki magas színvonalú szolgáltatást nyújt cserébe a készülék mellé, valaki nem. A htc-nek szolgáltatások terén még van hova fejlődni és abban is egyetértünk, hogy a mostani hozzáállásuk nem jó irányba tett lépésnek tekinthető.
Ebben a konkrét esetben szerintem az új termékek bevezetése rossz marketinggel vegyült. Mennyivel másképpen alakult volna a közvélemény reakciója, ha az adott marketingesek az adott kérdésre csak annyit mondanak, hogy "pár hónap múlva pontosabb időpontot tudunk mondani, de biztosan lesz a jelenlegi telefonokra is update."

(#15) Kolondrum válasza Antibazsi (#13) üzenetére

Bizonyos funkciókat most is tudnak a telefonok. Enyémre ha megfelelő szövegű sms érkezik akkor lezár.

(#16) Antibazsi válasza Kolondrum (#15) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Az sajnos semmit sem ér. Ha valaki telót lop és van egy kis esze az az első,h kikapcsolja és kiveszi a kártyát. Tőlem eddig kétszer loptak telót és amikor észrevettem már hiába hívtam. Viszont ha követni lehetne akkor is ha kikapcsolják überkirály lenne,mert még a rendőrségnek sem szólnék csak a haveroknak és indulhat a hajtóvadászat... ;] ...talán még direkt elől is hagynám,h elkapjak 1 ilyen rohadékot. :U

Üdv, Balázs

(#17) eeXaa válasza Antibazsi (#13) üzenetére


eeXaa
addikt

...nekem ugy jött le hogyha otthonhagyod a telót akkor is hozzá tudsz férni neten keresztül.... .dehát hányszor hagytam el v. otthon a telómat sztem 1 ujjamon meg tudom számolni...

(#18) eeXaa válasza Antibazsi (#13) üzenetére


eeXaa
addikt

...boccs 2x ment...

[ Szerkesztve ]

(#19) Kolondrum válasza Antibazsi (#16) üzenetére

Jó a téma! ;]
Van aki nem veszi ki! Pannonba voltam és egy öreg házaspár volt mellettem, hogy tiltassa a simjét mert pénteken ellopták (hétfő volt) és ugye telón nem tudták elintézni ezért mentek személyesen hétfőn. Mondta a nő, hogy a telót végig el lehetett érni valahol szombatig, de nem vették fel. A pannonba a faszi aszt mondta tudják miért van kikapcsolva a szám már? Túlforgalmazás miatt letiltották. Végig ment róla a duma a hétvégén. Előfizus volt. Tehát van aki nem kapcsolja ki!
Én tudom h semmi értelme ezeknek pin meg egyéb a dolgoknak, első h sim kettétör. Esetleg IMEI számot lehet tiltani, de az pénzbe kerül.

eeaa! Én sem hagytam még el telómat, sőt leejteni is annyiszor ejtettem, hogy egy kezemen meg tudom számolni visszamenőleg 10 évre.

[ Szerkesztve ]

(#20) eeXaa válasza Kolondrum (#19) üzenetére


eeXaa
addikt

...jja , én a reklámra reagáltam...
...jja és végülis ezért nem látom értelmét ennek a funkciónak...

[ Szerkesztve ]

(#21) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Azt nem értem, hogy most miért kezdte el erőltetni a htc ezeket az érintőgombokat!
Rohadtul idegesítőek tudnak lenni, és szerintem kényelmetlenek is.

A sima desire megoldása sokkal jobb szerintem, az kell a népnek!:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22) Prof01


Prof01
veterán

Ez mivel is jobb, mint a HTC Evo 4G?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23) Bounasieaux válasza Antibazsi (#13) üzenetére


Bounasieaux
csendes tag

A Motorolák pl.: már rég tudnak ilyet (legalábbis a BLURosok biztosan) Ettől függetlenül persze üdvözlendő fejlesztés.

SonyEricsson k300i->Motorola V3xx(jó cucc)->HTC Desire(mégjobb :) )

(#24) plus44


plus44
veterán

Az a baj, hogy nagy, pedig tetszik, főleg az új Sense jön be.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) Kolondrum válasza plus44 (#24) üzenetére

Ha meg összenyomja a gyártó az a baj >> kisebb kijelző lassúbb butább HW.
Én pl örülnék ennek a méretnek is, mert baromira jó lenne ha valami vékony dolgot cipelhetnék a kisméretű tégla helyett.

[ Szerkesztve ]

(#26) Robb202


Robb202
tag

Azért az egy vicc hogy a teelfon belső memóriája még a 2gb-ot sem éri el. Egy 4.3"-os kijelzővel szerelt telefonhoz a minimum 16gb simán befigyelhetne. Filmnézés már eléggé élvezhető rajta. De hogy csak memóriakártyával hát.... nem értem, tényleg nem. Órdít a memóriáért a gép.

(#27) Kolondrum válasza Robb202 (#26) üzenetére

Nézőpont kérdése. Valaki elvan a kis memóval is. 8gigám van, de 1-et sem használok (még).

(#28) rOwLeY válasza bekes.andras (#2) üzenetére


rOwLeY
őstag

erre gondoltam én is előszőr.

Mindenesetre pl a maps az tetszetős, meg vannak ötletes dolgok. Viszont DLNA helyett sztem inkább HFMI kellett volna. Meg mi értelme ilyen Dolby Mobile vakításnak egy egyszerű stereo hangkimeneten?
A reklám meg eléggé Apple-utánérzés

[ Szerkesztve ]

(#29) bordi10 válasza Robb202 (#26) üzenetére


bordi10
senior tag

Egy 8 gigás microSD lesz a csomag része is..no para :DD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#30) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Én mikor gondolkodtam, h várjek-e erre akkor arra jutottam nem érdemes.

-a kamerafedő nincs illetve nincs egy síkban a burkolattal, lerakáskor könnyen be lehet ütni
-1200mAh órás aksi wtf - a 4,3 kijelzőhöz?...ami sima LCD és megeszi keresztbe az aksit
Az EVO-hoz pl em árt reggel/este töltés naponta.

-Nem tudom h az unibody kialakítás, kinyitható aksifedele meddig bírja
-elég drága lett - 174e ft

Az tévedés, hogy kellemes, mikor a buszon a táskában lévő teló 120% hangerőn tólja az mp3 csengőhangot :DD Hát nem tudom én nem mernék egy 174e telót 4,3 kijelzővel simán az asztalra fordítani.

Ezeket leszámítva a Sense az ami viszi az egészet és megához vonza az embereket. Ha a vaku nem hiányzik valakinek, a Galaxy S sokkal best buy.

Sense rock :R

(#31) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem nem rossz dolog, ha neten meg lehet nézni, hogy merre jár a telefon. Ezzel csak kapsz egy plusz esélyt, ha ellopják, vagy elhagyod, hogy meglegyen.

(#32) Prof01 válasza Sentinel80 (#30) üzenetére


Prof01
veterán

De az mégiscsak egy samsung. Én nem merném azt megvenni. Sok rosszat hallottam róla.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#33) sheep válasza Sentinel80 (#30) üzenetére


sheep
addikt

igazad van, ezért nem veszek samut, mert a vakut "valahogy" lefelejtették róla
(kb biztos hogy akarattal :)

Prof01:

én is így vagyok vele, félek a samutól, de azért az sgs jó áron van, azt bevállalnám
csak az a fránya vaku..

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.