Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) JeffDebr válasza PACSA75 (#450) üzenetére


JeffDebr
tag

fájlkezelő alatt pl a Total Commander-t érted? nekem azzal nem működik Win7-en, nem is látja.
így az intézőből csinálom MÁSOLÁSsal!

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#452) PACSA75 válasza JeffDebr (#451) üzenetére


PACSA75
őstag

Nem kell pc ehhez a művelethez. A telefonon van saját fájlkezelő. Ott lehet áthelyezni vagy másolni bármit belső tárhelyből külsőbe vagy fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#453) JeffDebr válasza PACSA75 (#452) üzenetére


JeffDebr
tag

csak akkor, ha SD-kártyára menti. PC-re mentéshez, sajnos kell PC.
ebben tudsz segíteni?

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#454) siryeti válasza JeffDebr (#453) üzenetére


siryeti
tag

Szia, esetleg próbáld ki az AirDroid -ot, hátha beválik..

[ Szerkesztve ]

(#455) PACSA75 válasza JeffDebr (#453) üzenetére


PACSA75
őstag

A leg egyszerűbb ha telepíted a google fotók nevű alkalmazást , szinkronizálod, és woila, akárhonnan belépsz (pc, telefon, tablet) máris másolható / menthető (és ami a legjobb benne, ha telóról törölsz képeket, az apk ban akkor is megmarad - persze ez akár gondot is okozhat ha titkokat rejtegetsz) . Sokan nem szeretik a google aplikációkat, de miért is? Mert infókat gyűjtenek rólunk? És ki nem szarja le, nem vagyok államfő, semmi titkolni vagy szégyellni való dolog nincs az életemben, persze akinek nem inge, ne vegye magára :).

[ Szerkesztve ]

(#456) JeffDebr


JeffDebr
tag

próbáltam az AirDroid-ot, NEKEM egyáltalán nem könnyebb,
mintha az intézőt használnám.
biztos jó a Google Fotó is, igaz nekem nem(csak) fotók másolására kell.
egérmozizni szoktam a honor-ral, főleg videókat másolok rá.

[ Szerkesztve ]

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#457) PACSA75 válasza JeffDebr (#456) üzenetére


PACSA75
őstag

Képek, videók ugyanúgy másolhatók, raktározhatók a google fotó apk val.

(#458) JeffDebr válasza PACSA75 (#457) üzenetére


JeffDebr
tag

köszi az infót, kipróbálom hamarosan. gondolom Wifi/mobilnet kell hozzá :Y

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#459) PACSA75 válasza JeffDebr (#458) üzenetére


PACSA75
őstag

Természetesen.

(#460) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hello! Telefonvásárlás előtt állok, és a látókörömbe került ez a készülék is. Két kérdés: valaki próbált RAW fotókat lőni vele 3rd party programmal (API szinten úgy tudom támogatott, csak a gyári szoftverben nem támogatott), illetve hogyan áll az Oreo frissítés? egyébként használat közben milyen a készülék? A tesztben elég jókat írtak róla.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#461) PACSA75 válasza Dilikutya (#460) üzenetére


PACSA75
őstag

A feleségemnek van ilyen készüléke, és nagyon meg van elégedve vele, merem ajánlani. Nekünk frissítés (Nougat) után voltak kisebb gondjaink (veszített a stabilitásból, MM hez képest), de 2 db f. r. megoldotta a problémát.
Oreo? Hahahaha. Szerintem ha lesz is, esetleg 2018 nyarán. A Huawei - Honor nem igazán a gyors frissítésről híres, de ne is kapkodják el, mert optimalizálásban is szoktak gondok lenni. Nagyon jó kütyüket csinálnak (jó hardwere), de software gondokkal sajnos tudnak rajta rontani.
Az általad említett apk t nem próbáltam.
Sajnos ez a model nem annyira elterjedt, ezért kihalt ez a topik, ne számíts pörgős válaszokra, ha végül megveszed a telót.

(#462) samu2062 válasza Dilikutya (#460) üzenetére


samu2062
aktív tag

Én meg vagyok vele elégedve.Szerintem jó teló az áráért.Oreo lesz rá,de még nem tudni mikor.Nem is baj,ha kicsit később,legalább addigra kiforrja magát.
RAW fotókat én sem lőttem vele.Elvagyok a gyári programmal is.Elég sokat tud az is.Nekem legalább is bőven elegendőt.Pici javítgatásokra meg snapseed-et használok.

[ Szerkesztve ]

(#463) boneyard


boneyard
tag

Sziasztok! Gondolkodom egy ilyen telóban. Huawei P9 Lite-ot cserélném. Huaweinél vannak olyan gondjaim, h jelzi hanggal az értesítést, de az értesítési ikon egyből eltűnik, illetve nagyon agresszív a ramkezelése is, hiába teszem be védett alkalmazások közé, amit nem szeretnék, hogy bezárjon, akkor is kilövi őket a háttérben.
Illetve a kamera indításánál is van gond, sokszor másodperceket kell várni, mire lehet vele fotózni.
Hasonló (típus)hibákkal találkoztatok 6X-nél? A tesztben olvastam az agresszív ramkezelést :F

[ Szerkesztve ]

(#464) Rocky975 válasza boneyard (#463) üzenetére


Rocky975
senior tag

Szia!
Az agresszív memória kezelés itt is megvan. De amit beállítok,hogy futhat a háztérben azt nem zárja be.
Kamera gyors és qrva jó képeket csinál.
Tipushibája nincs!
Volt sok telefonom,ez talán a legjobb ami eddig volt.
Nyugodtan megveheted,nem fogsz csalódni.

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#465) AMD Power válasza Rocky975 (#464) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is ez a legjobb eddig. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#466) samu2062 válasza AMD Power (#465) üzenetére


samu2062
aktív tag

És nekem is.

(#467) boneyard


boneyard
tag

Köszi a válaszokat mindenkinek, de kifogtam a Honor 8at 60e ftért telekomnál, úgyhogy végül az lett.

(#468) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Sziasztok!
Van valahol a menüben egy olyan beállítás, hogy ha a telefon zsebben van, akkor plusz hangerőt ad a csengésre. Nagyon zavar, hogy ordít a telefon a zsebemben, kikapcsolnám ezt a funkciót, de nem találom a menüben.
Segítenétek, hogy hol van?
Köszi!

Minden ellenállás hasztalan.

(#469) jurzsolt válasza szaniszlokar (#468) üzenetére


jurzsolt
tag

Gyári tárcsázó-jobb alul három pötty-beállítások-görgetés le-zseb mód pipa ki

(#470) samu2062 válasza boneyard (#467) üzenetére


samu2062
aktív tag

Az jó vétel volt,gratula.
Főleg,hogy most bejelentették,hogy a 8 is kap 8-at. 😀
Szóval még az is támogatott marad,hiába régebbi egy kicsit.

(#471) szaniszlokar válasza jurzsolt (#469) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Köszönöm!

Minden ellenállás hasztalan.

(#472) handrash


handrash
őstag

Szerintetek, vállalják valahol csak a kijelző üvegének cseréjét?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#473) samu2062 válasza handrash (#472) üzenetére


samu2062
aktív tag

Lehet,hogy tévedek,de szerintem egyben van a kijelző vele és csak egyben cserélik.
Kérdezd meg a szervizt.

(#474) gjoe


gjoe
őstag

lányomét már két hete cseréli a márkaszervíz (József krt.). talán a jövő hétre készen lesz. 22000 ft.
Kínából kb 10000 ft a kijelző kerettel együtt. Ha onnan rendeltem volna már kész lenne, csak akkor ugrik a magyar garancia.

[ Szerkesztve ]

(#475) handrash válasza samu2062 (#473) üzenetére


handrash
őstag

Persze, hogy egyben van, mint sok másiknál, mégis vannak típusok amiknél meg tudják csinálni...

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#476) DxxD25


DxxD25
tag

Sziasztok.
Ezt a telefont Magyarországon értékesítette bármelyik szolgáltató?
Vagy csak függetlenül volt kapható?
Köszönöm. :)

(#477) fairlane001 válasza DxxD25 (#476) üzenetére


fairlane001
csendes tag

Egyik szolgáltatónál sem volt tudtommal, csak függetlenként árulták.

(#478) N0rthF4c3


N0rthF4c3
tag

Sziasztok,

Honor 6X VS Huawei P10 Lite... Igazából a szívem a Honor felé húz a dupla kamera miatt, de tartok kissé az Android 7.0 és az EMUI 5.1 frissítésektől.

Illetve érdekelne, hogy aki már túlesett rajta, megvannak-e pl a P10-en elérhető egyujjas, vagy kézmozdulatos műveletek? Mint pl a lefordításos némítás, vagy a két koppintásos, szerkeszthető alakzatú screenshot és a társai?

Ki, mennyire van megelégedve a videók minőségével? Olvastam hideget meleget, láttam jó, és kritikán aluli videókat is.

(#479) Anubis_9 válasza N0rthF4c3 (#478) üzenetére


Anubis_9
őstag

Egy kollégám most vett P10 Lite-ot. Én csak azért választanám ezt és nem a 6X-et, mert a 6X túl nagy, szerintem. Nem tudod úgy zsebretenni, hogy ne legyen kényelmetlen. Ezt leszámítva tökéletes a teló, de mégis inkább P10 Light.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#480) AMD Power válasza Anubis_9 (#479) üzenetére


AMD Power
titán

Tenyleg nagy!! En nem bantam meg mert jo telefon de nagy. A kovetkezo kisebb lesz....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#481) kokopo


kokopo
aktív tag

Sziasztok
Gondolkozom ezen a telon, de nemtom mi a kulombseg a 2 kozott
6X DualSIM

6X BLN-L21
Valaszokat elore is koszi

(#482) Anubis_9 válasza kokopo (#481) üzenetére


Anubis_9
őstag

A kettő egy és ugyan az, szerintem.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#483) kokopo válasza Anubis_9 (#482) üzenetére


kokopo
aktív tag

A pluszt megeri, mert BLN-L21 ? mert nagyon nemertem :F

(#484) rendesadam válasza kokopo (#483) üzenetére


rendesadam
tag

Jó lenne tudni a másik típusát is :)
Az is lehet, hogy csak a szín különbözik.

A 4G frekvenciák nem egyeznek. Érdemes lenne rákérdezni a boltnál.

[ Szerkesztve ]

(#485) tototos válasza AMD Power (#480) üzenetére


tototos
őstag

Múltkor fogtam egy Honor 8-t kézben és szomorú lettem mert annak a tökéletes a mérete. AZ 5,5 már az én lapát kezemben is nagy, nem érem át kijelzőt keresztben.

(#486) Anubis_9 válasza tototos (#485) üzenetére


Anubis_9
őstag

Ugyan ez a véleményem!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#487) samu2062 válasza tototos (#485) üzenetére


samu2062
aktív tag

A kétkezes használat híve vagyok. 😁

(#488) samu2062 válasza N0rthF4c3 (#478) üzenetére


samu2062
aktív tag

(Lemaradtam a szerkesztésről.)

A frissítésektől nem kell félni szerintem.Ragyogóan működik minden frissítés után is.
Videózni ritkán szoktam vele,de szerintem nincs vele baj.Meg hát ha voltak jó videók amiket láttál,akkor nyilván tud jó videót csinálni.Képeket jókat csinál az biztos.

Nekem BLN-L21van.Nem tudom mi a különbség a két linkelt között,de elvileg európába egy félét forgalmaznak tudtommal.Érdemes utána nézni,nehogy ázsiai régióst vegyen az ember.

[ Szerkesztve ]

(#489) AMD Power válasza tototos (#485) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan.

Amiota jott egy frissites a telora. Azota nem a legjobb. 8.0 mikor jon ra?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#490) samu2062 válasza AMD Power (#489) üzenetére


samu2062
aktív tag

Azt még senki sem tudja pontosan.
Ha tippelni kéne,szerintem nyáron valamikor.

(#491) samu2062 válasza samu2062 (#470) üzenetére


samu2062
aktív tag

Új hírek:
A Honor 8 nem kap mégsem oreot és a 6x is kérdésessé vált.

(#492) AMD Power válasza samu2062 (#491) üzenetére


AMD Power
titán

Ja de "jo". Majd eladjuk! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#493) SzChriss95 válasza kokopo (#481) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

Szia, én két hete vettem anyukámnak, és azt mondták, hogy a drágább az itthoni raktáron van, és azonnal fel tudják adni, az olcsóbb viszont nem itthoni, hanem másik EU-s országból jön, de ugyanúgy van benne b20, meg minden, azért olcsóbb, mert kb egy hetet kellett rá várni, neki is megjött és rendesen működik minden, térerő is és mobilnet is van mindenhol, ahol kell, pedig nem budapestiek vagyunk( ott és szegeden van olyan 4g lefedettség, ami nem b20-as)

(#494) kokopo válasza SzChriss95 (#493) üzenetére


kokopo
aktív tag

Koszi az infot

(#495) dudicukrasz


dudicukrasz
tag

Nem tudom átmásolni a belső tárhelyből az sd kártyára az appokat/MÁR AMIT LEHET/,programmal sem,fel sem kínálja az áthelyezés lehetőségét a telefon,ez mitől lehet?
A háttérben futó programokat hogy tudom bezárni, 4x-en s home gombot kellett nyomni hosszan ezen semmi ilyen lehetőség nincs.

[ Szerkesztve ]

(#496) gjoe válasza dudicukrasz (#495) üzenetére


gjoe
őstag

Nem tudod átmásolni, de nincs is értelme. Van bőven tárhelyed.
Miért akarod?
A háttérben futó progik bezárásához a homo jel mellett van egy négyzet, azt nyomd meg.

(#497) samu2062 válasza dudicukrasz (#495) üzenetére


samu2062
aktív tag

Bizony,az újabb verziós androidokon nem lehet az appokat sd kártyára telepíteni.
Szerintem sincs értelme.Én mindig is telefonra telepítettem őket.Ott megbízhatóbban működnek.

(#498) dudicukrasz


dudicukrasz
tag

Lehet hogy csak rossz beidegződés,a 4x-en semmi belső tárhely nem volt.
Mindegy azért köszi,közben mondták hogy a 7.0-án nincs ilyen opció,pont azért hogy vedd meg a nagyobb tárhelyes telefonokat,puszta üzletpolitika,sd kártyának ilyen formában semmi értelme sincs jelen esetben.
Köszi a válaszokat.

(#499) samu2062 válasza dudicukrasz (#498) üzenetére


samu2062
aktív tag

De ma már,ami telók tudják az android 7-et,vagy 8-at,eleve nagyobb tárhellyel rendelkeznek,hiszen szinte alap lett a 32 gb belső tárhely.Így mehet minden app telefonra.
Az sd kártya meg jó minden másra,képek,zenék,videók etc.
És azért is döntöttek így,mert a kártyára telepített appok sok esetben nem működtek megfelelően.Nem véletlen,hogy sok app nem is engedte régebben sem a kártyára telepítést.

(#500) JeffDebr


JeffDebr
tag

ma meglepő dolog történt velem:
a villamos wifi-jéhez kell egy nyitott böngésző (mondjuk chrome),
közben ment a FB lite és a Messenger lite és a Mort player zenét játszott...
de megállt/lefagyott. vagy ez vagy a chrome fogyasztott sokat és a RAM elfogyott?
segítsetek ajánlani egy-egy kisebb fogyasztású app-ot,
vagy mondjak le a zenéről
ilyen esetben? :O
vagy egy erősebb telefont kell vegyek...

[ Szerkesztve ]

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.