Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richie86


Richie86
senior tag

Csak a verdiktet átfutva, nem rossz telefon ez :)

(#2) nyisziati


nyisziati
veterán

Nagyon jó az ár. A kamera is kiváló. Meg úgy általában az egész. A Xiaomit is simán megszorongatja, lényegesen jobb az ár/érték viszonya. Grat Huawei.

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Nem rossz, csak ne 5.5" lenne. Akkuból meg simàn mehetett volna bele 4 ezres is. Elfért volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Sinisi


Sinisi
senior tag

Jó az, ha jelen vannak az olyan versenyképes modellek is a piacon mint amilyen ez is!

(#5) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Jó lesz ez, majd meglátjuk milye áron jön be. :))

B.Cs.

(#6) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Ismér egy remek Huawei :)

Huawei Mate 9

(#7) ollie válasza Wesder (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, jobb lenne 6 colosban.

***

(#8) Wesder válasza ollie (#7) üzenetére


Wesder
félisten

5" gondoltam, de ízlések és pofonok.
Nàlam mondjuk az EMUI is rontja az öszképet, de ez mellékes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Sinisi válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


Sinisi
senior tag

Mondjuk erre én is nagyon kíváncsi vagyok, mert ez eldöntheti, hogy mennyire is lesz versenyképes a piacon.

(#10) Nexave


Nexave
tag

Esetleg 6,4"! Egyébiránt végre van alternatívám. De még mindig nem tudom hogy 8 vagy ez. Ne sajnálnám ennyire a pénzt :((((

(#11) batai15


batai15
félisten

nem volna ez rossz nekem ha 5 coll volna csak. tényleg senki nem akar már értelmes 5 collt kiadni megfizethető áron ? lassan tényleg csak a szifon lesz ami értelmes meretbe van .nekem is van 5.5 coll, pedig nagy a kezem de akkor se kényelmes, még egy kezes móddal sem.

(#12) Balzak83 válasza H.Istvan25 (#6) üzenetére


Balzak83
senior tag

És a 2017 nagy dobásai még előttünk állnak

@ batai: az iphone-ban is elférne nagyobb kijelző, csak nem raknak bele nagyobbat. Akkor már inkább a kijelző legyen nagy, ne a kerete

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hmm, nagyon korrekt a felhozatal. Nekem így elsőre tetszik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Wesder válasza Balzak83 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, kicsit vicces mikor azzal jönnek hogy "csak" 4.7" de akkora mint egy 5"-os :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Sinisi válasza Wesder (#14) üzenetére


Sinisi
senior tag

:K Főleg, hogy a divat szerint is a minél keskenyebb "keret" térhódítását éljük.

(#16) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Tudom, hogy utálni fogtok a kérdésért, de az itteni verzióban lesz B20?

Bone nem írja a cikkben, a táblázat sem írja de itt benne van. :U

B.Cs.

(#17) bobace


bobace
őstag

Oh, nincs infra, de kár. Pedig a gsmarena specben még ott van, ez is keltette fel a figyelmem. :(
Pont ma néztem, hogy de jó volna róla egy teszt, és erre 30 perccel később, itt is volt. Ezt nevezem :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18) Bone123 válasza bollokcs80 (#16) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az itthon hivatalos forgalomba kerülő Huawei/Honor eszközökben van B20. Külön jelezzük, ha egy-egy eszköznél ez hiányzik. A táblázatban most már benne van.

[ Szerkesztve ]

(#19) Wesder válasza bollokcs80 (#16) üzenetére


Wesder
félisten

"A Honor 6X két nanoSIM-et fogad be dual standby technológiával, Cat.6-os LTE-vel (300/50 Mbps) és teljes hazai hálózati támogatással."

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon szép képeket csinál!

Lehetne vízálló!

(#21) Nagytalp


Nagytalp
senior tag

Ráműthetnének már a következő készülék hátuljára két legyet! Akkor talán lenne elég szem! :)

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#22) Mezcal válasza Wesder (#3) üzenetére


Mezcal
addikt

Akkuból meg simàn mehetett volna bele 4 ezres is. Elfért volna.

Hameg 4 ezres lenne benne, te 4,5 -öst szeretnél, ha az, akkor 5-öst.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#23) atike


atike
nagyúr

Nekem tetszik. Mondjuk csakis a 3/32 jöhet szóba... :)

(#24) Gzolo válasza batai15 (#11) üzenetére


Gzolo
senior tag

Vodafone-nál a Sony Xperia X most 100-110 között van, elgondolkodtató ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#25) Postas99 válasza atike (#23) üzenetére


Postas99
senior tag

A 3/32 az alap és a 4/64 a nagyobb.
Amúgy a Német amazon oldalról múltkor 219 EUR-ért meglehetett venni.
Vártam már ezt a tesztet a GSMarena-n is tesztelték, jónak tűnt ott is.

Vállalható telefon.

[ Szerkesztve ]

(#26) atike válasza Postas99 (#25) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, rájöttem, én néztem be... :DDD Kell nekem egyszerre több telefon adatait nézni... :DDD :B

(#27) User64476


User64476
őstag

Hihetetlen, már ott tartunk kamera szinten mint egy újonan 200ks objektíves bridge gép kb. 10 éve, és ez egy vacak kis telefon. Micsoda fotót lő tök sötétben, esküszöm viszketni kezdtem egy ilyenért.

(#28) nico9519


nico9519
tag

Nem lesz egyszerű a 6X és a P8 Lite 2017 között választanom. Előbbi mellett a dupla kamera és a nagyobb akksi, utóbbi mellett meg a külső szól. :)

(#29) Wesder válasza Mezcal (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Nem

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) ViZion válasza Wesder (#8) üzenetére


ViZion
félisten

OK, de nekem ebből 4,5" kellene... A korábbi honor van, imádom, de nagy. :D

egyáltalán van normális 4-4,5" telefon? Még ha kompromisszumokkal is, de kisebbre vágyom.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32) Wesder válasza ViZion (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem nincs. iSE/Sony C-k/Samu A3 Most ezek amik úgy ahogy kicsik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem lett rossz, de ekkora házba, belefért volna a 4100-as akku is. így is tetszik.

(#34) balazs1022 válasza Fejvadi (#33) üzenetére


balazs1022
őstag

Hát nem lett rossz. Lehet az oppo find7a-mra rátesz egy lapáttal. Egyre több ismerősömnek ajánlom a huaweit. A zenelejátszójuk is jól optimalizált, oppo-n is ezt használom.

Remélem így folytatják továbbra is. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#35) nyisziati válasza ViZion (#30) üzenetére


nyisziati
veterán

+wesder:

Tegnap pont erről volt szó az okosteló topikban, és abban maradtunk, hogy az Iphone SE mellett még a Sony Z1-Z3-Z5-X compact az, ami szóbajöhet. 4,3-4,6 collos fronton.

(#36) Wesder válasza nyisziati (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan ezt írtam én is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) nrg_52


nrg_52
addikt

Nagy formaban van a huawei, tetszetos keszulek lett ez is. Nemely masik gyarto batran peldat vehetne rola...😊

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#38) Pug válasza Fred23 (#20) üzenetére


Pug
veterán

Lehetne mar vegre az az uj nicked, hogy "#meeeenemvizallo?!!!?4444" ;]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#39) Bass


Bass
addikt

Azért itt is előjön hogy a két kamera csak parasztvakítás,nem túl jók ezek a képek sajnos. Nem jó az irány,erre egy két éven belül a gyártók is rájönnek. A jó irány a nagy fényerejű lencsék,nagy méretű(nem a megapixel hegyekre gondolok)lapkák csak hát ezt az átlag usernek nem lehet eladni mert ezek az értékek nem mondanak nekik semmit,pedig igazán jó minőséget így lehet elérni.

Arénás srácok nincs véletlenül egy komódotok ,telefonos tripod,esetleg egy fehér karton, színes figurák,színes kisautók és egy erősebb íróasztal lámpa? Ezzel minden készüléknél lehetne ugyan azt a környezetet produkálni így könnyen bemutatható a tényleges képminősége a készüléknek. Nem okoskodás de 2017 van elférne a külső fotók mellett.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#40) ViZion válasza Pug (#38) üzenetére


ViZion
félisten

Nem értem... :U OK, víz alatti kameráról hallottam, de más fotózni a víz alatt. A búvártelefon szvsz hülyeség, mint a napelemes vibrátor. ;] :DDD

Bass: hogy lehetne fotóminőség obi nélkül? :B
Erre írtam: "A jó irány a nagy fényerejű lencsék,nagy méretű(nem a megapixel hegyekre gondolok)lapkák ", az obit is idevenném, vagy a lencséknél úgy érted, h rendes lencsék, nem az a bármi, amiket most odaraknak? Akkor félreértettem.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#41) Bass válasza ViZion (#40) üzenetére


Bass
addikt

A napelemes vibrátor miét is? És ha a parton jön rá nyaralás közben ? :C :Y :DD :DD :DD

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#42) Bass válasza ViZion (#40) üzenetére


Bass
addikt

Írtam én ilyet?

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#43) Fejvadi válasza balazs1022 (#34) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem is tetszenek, főleg a Honor8, mégsem vettem, mert mindig kijön egy Xiaomi, ami kell.

(#44) jacis


jacis
nagyúr

Minden újabb huawei úgy néz ki mint az elődje és annak az elődje meg annak az elődje. Szoftveresen is kb egy helyben állnak több éve. Nulla változás. Ha valaki látott egy huawei-t az látta mind kb.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#45) Folee


Folee
tag

A decens, vagyis visszafogott rendszersebesség előny vagy hátrány? 😉

(#46) nrg_52 válasza jacis (#44) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerinted. En pl. p8-p9, vagy neadjisten h7-h8 viszonylatban is latok nemi kulonbseget. A szoftveres oldalrol ne is beszeljuk, az ikonkeszletek is valtoztak az evek soran.😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#47) Bass válasza ViZion (#40) üzenetére


Bass
addikt

Igen arra,obiba nem gondolkodom arra ott a tükrösöm. Lencséket így is raknak bele,de azokon múlik a legtöbb és ezeken van mit csiszolni (szó szerint😀) . Azt meg tényleg nem értem hogy egy p9-ből(hogy maradjunk a cégnél) hogy maradt ki a képstabi😕,ez sem terjed pedig hasznos nagyon. Ilyen dolgokan lehetne fejleszteni. Ilyesmikre gondoltam.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#48) Bog válasza Folee (#45) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem azt jelenti.
Klikk és klikk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) ViZion válasza Bass (#47) üzenetére


ViZion
félisten

Jogos, de a "csilliógigapikszel + 3D + HDR + VR + 8db szelfikamera" azt rá lehet írni a dobozra, menő. A "torzításmentes lencsék" felirat nem adja el... :N

nrg_52: a 7-es gyári appjait, ikonokat, etc... sokat instant cseréltem. Az a vicc, h frissítés meg sokadik újratelepítés után is voltak bugok, olyanban, mint a telefonkönyv és a tárcsázó... Viszont a telefont szeretem, jól eltalálták.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50) nrg_52 válasza ViZion (#49) üzenetére


nrg_52
addikt

Az ikonkeszletes reszt annyira nem gondoltam komolyan.😊 Egyebkent en is csereltem oket h8-on, viszont buggal ott (eddig legalabbis) nem nagyon talalkoztam.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.