Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

No komment. Mostanában eléggé WTF számomra a Gearbox. Ezt is miért kellett? Ennyit tudnak kisajtolni magukból? És akkor a nagy feature az lesz, hogy Duke-ot becitálják a játékba, ha már a saját frencsájszként nem tudnak mit kezdeni vele?

Ha nem is Borderlands 3-ra számítottam, biztosan nem egy újabb remastered hülyeségre. Ez a játék ráadásul nem is igényel semmi remastert, egy dolog kellene neki,, hogy a hülye windows live-os baromságot kivegyék belőle. :U

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

A bővített verzió gondolom annyi lesz, hogy hozzácsapják a DLC tartalmakat, amik viszont csak multis pályák. Vagy esetleg másra is lehet számítani?
És mit fog Duke csinálni a játékban? Nem értem. Pedig ez a játék is benne van nálam a Top 10-ben, de azt hiszem ez a felújított vacak kimarad.

(#1) [Prolixus]: Az Origin változatban is van GFWL? Nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#3) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Azért egy kicsit örülök, hogy eddig nem szántam rá magam, hogy megvegyem. Valahogy a GFWL nem vonzott.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) exec79


exec79
tag

miert erezhettek hogy ez a jatek erdemes egy ujrakiadasra... Egyszer jovolt azt kesz, nem egy felejthetetlen klasszikus. Aki eddig nem jatszott vele es kaphato a mufajra annak jo lehet, de szerintem nincs tul sok ember ilyen mar.

(#5) DeFranco válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem rég játszottam vele, semmi gondom nem volt a gfwl-el. lehet észre se vettem hogy fut alatta már nem emlékszem.

(#6) oriic válasza szupermacs (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz 60 FPS lesz a játék, szebb textúrák.

Live-Die-Respawn

(#7) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Én csak a tucatnyi windfos live-os panasz miatt nem vettem még meg eddig. A steam a review szekciója is tele van ezzel...igaz nem ástam bele magam, szóval lehet csak user error. mindenesetre ha utóbbi, akkor tényleg az égvilágon semmi értelme nincs ennek...

(#2) szupermacs

Élő ember nem vesz Origin-re játékot ha máshol is kapható. ;]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8) DeFranco válasza [Prolixus] (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tehát:

1: windfos
2: én nem tudom csak gondolom hogy szar
3: semmi értelme nincs ennek/szar
4: az is szar

(#9) Renok


Renok
senior tag

Nekem ez a játék az egyik kedvenc single player FPS-em. Már kétszer végigtoltam. Kíváncsi vagyok erre a verzióra is, bár Duke-ot nem értem benne..

(#10) DeFranco válasza Renok (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem is, nagyon hangulatos, pont a zsánerem, minden részletét nagyon szeretem.

bár engem már ezzel a trailerrel megvettek kilóra...

egy ideig ez volt az avatarom is:

(#11) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ararol tudni valamit?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) szupermacs válasza [Prolixus] (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Dobozosan vettem 800 Ft-ért, a dobozdban lévő kóddal tudtam aktiválni Originen. Sok játékot be lehet aktiválni aminek köze van az EA-hez.
Steamen is ugyan ez sokszor működik. (Feltétlenül attól, hogy nincs a dobozára írva.)

(#10) DeFranco: Csak jó avatarjaid vannak. :C

[ Szerkesztve ]

(#13) [Prolixus] válasza DeFranco (#8) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Pretty much, yeah. :DDD

Komolyra fordítva: régen is okozott szopást bőven a winfos live. Mivel tucatnyi panaszt láttam rá ennél a játéknál is, nem éreztem szükségét, hogy utánajárjak, tényleg baj van-e vele...Attól, hogy 2-3 ember nem ütközött problémába, nem biztos, hogy minden jól működik, és user error van mindenki másnál (és ahogy mondtam, vannak egy páran).

Másrészt winfos live-tól függetlenül, ennek a remaster-nek semmi értelmét nem látok. Mondom ha nincs baj a winfos live-val, akkor meg főleg. Te meg tudod indokolni, hogy ennek mi értelme van? Milyen igényt elégít ez ki, egy amúgy nem is régi és nem is ronda játék esetén?

(#12) szupermacs

Na ez nekem új, erről nem tudtam. Ezek szerint az összes EA játék ami megvan steam-en is, ugyanazzal a kóddal origin-re is aktiválható?

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14) szupermacs válasza [Prolixus] (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Az már kicsit bonyolultabb dolog. Aminek a kulcsát a registryben meg tudod nézni és az EA adta ki, meglehet, hogy tudod aktiválni Originen is. Nekem egyetlen ilyen volt, az pedig a NFS Undercover. Pedig van még pár EA játékom Steamen ha jól tudom. Burnout Paradise nem működött így, ha jól tudom.

Dragon Age dobozos változatát is be tudtam aktiválni Originen. Bulletstormot is.

Steamen pedig az Unreal Tournament 3-at. Alap kiadás volt meg belőle, de Steamen Black Edition amit megkaptam érte, mivel ugye a patchek amik tartalmazták az új tartalmat, ingyenesek. És az sem mai játék ugye.

Jó kis délutáni program leülni az összes dobozos játék kulcsát bepötyögni és reménykedni, hogy elfogadja az egyik online piactér. :DDD

(#15) [Prolixus] válasza szupermacs (#14) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szóval játéka válogatja ezek szerint, ha jól értelmezem. Miért is lenne egyszerű... :U No mindegy, legalább van amit be lehet, már az is valami. Köszi az infót. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#16) szupermacs válasza [Prolixus] (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Szívesen. Érdemes próbálkozni néhány címnél, mint pl az UT3. Steam automatikusan felpatcheli a játékot és nem kell keresgélni a neten. Vagy a felhő alapú mentés miatt néhány címnél.

(#17) Renok válasza DeFranco (#10) üzenetére


Renok
senior tag

Hehe, így már emlékszem Rád. :C

(#18) Leslie_K.

Én kétszer is végigtoltam az eredetit és minden percét imádtam, úgyhogy elmondani nem tudom, mennyire örülök ennek a remasternek, főleg, ha ezzel rebootolni akarják a franchise-t.

(#19) szupermacs válasza Leslie_K. (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is többször végigtoltam, de kegyetlenül rövid volt és kiált a folytatásért. Nem értem, hogy miért nem azt csinálják.
Anyagilag persze nem hozott sokat a konyhára, ezért sem akartak egy 2. részt, de akkor a remasternek sincs értelme szerintem. Itt biztos a bővített tartalmon lesz a hangsúly. Csak tudjuk meg végre, hogy mi lesz az.

(#20) Renok válasza szupermacs (#19) üzenetére


Renok
senior tag

Mennyire jó lenne egy második rész!

Tényleg ordít róla, hogy eleve szántak neki egy folytatást.

(#21) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Inkább új rész jöhetne, főleg ahogy befejezték az első részt...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#22) djculture


djculture
félisten

Gearboxot ismerve tuti teljes áron lesz hiába van meg a régi verzió és alig hoz bármilyen változást a régihez képest.

(#23) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#11) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Steamen előrendelői akcióban 39,09€, egyébként pedig 45,99€. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24) aginor


aginor
addikt

Duke felbukkanásakor mondott el magáról mindent ez a játék. Kár érte.. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#25) ribizly válasza Bjørgersson (#23) üzenetére


ribizly
veterán

Jesszus!
LoL, mint egy új játék... :DDD
Majd egy -90%-os leárazáson beszerzem. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) wjbhbdux válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem a Gearbox csinálja, csak kiadó.

/s

(#27) [Prolixus] válasza wjbhbdux (#26) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát pont ez az. A Gearbox bejelentette, hogy figyeljünk a TGA-t mert bejelentenek valamit. Hát nem hazudtak, de ettől jóval többre számítottam. Egy értelmetlen remaster, ami ráadásul még nem is saját játékuk remaster-e. Ezért aztán kár volt szólni előre, még meglepetésként sem lett volna nagy durranás, így meg aztán főleg. Titkon én persze valami Borderlands-os dologban is bíztam...

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#28) wjbhbdux válasza [Prolixus] (#27) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a gearbox nem jelentett be semmit, Randy a személyes twitterén egy random embernek válaszolva annyit mondott hogy ha szereti Dukeot figyelje 1-én a bejelentést, aztán hogy a gaming sajtó ebből mit hozott ki az már más téma.

/s

(#29) [Prolixus] válasza wjbhbdux (#28) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez mondjuk jogos, a háttere az egész "hír"nek már az én fejemből is kipottyant. Ehh, my bad. :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.