Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Új TFT az Acertől (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Az acer TFT-i nagyon tetszetősek. minőség dolgában hogy állnak? Én valszleg az AG-Neovot fogom választani.

I don't fit in. I fit out.

(#2) Gboy


Gboy
csendes tag

Hmm hmm :D érdekes ez a 16 ms + a kontrasztarány +330 Euró(kb 82k Huf, ha jól számolom) + a design se rossz . . . .vazze nincsenek rossz tulajdonságai?

''Intel or AMD? - That is the question!''

(#3) bil


bil
tag

Kiváncsi vagyok, mennyi lesz ez forintban. Meg egy röpke teszt is jól jönne... :)

This is extremely dangerous to our democracy!

(#4) bil válasza Gboy (#2) üzenetére


bil
tag

Lehet, hogy rossz a súlypontja és eldől. Egyébként tökéletes :))

This is extremely dangerous to our democracy!

(#5) pojakcs


pojakcs
senior tag

A 1721-ről is írhatnátok valamit. Most rendeltem meg a SEX-en, remélem jó döntés volt. :))

Üdv: Csaba

(#6) nap


nap
addikt

Elsore eleg furcsa ez a kerekitett dizajn, de ha tudja, amit kell neki, akkor elviselnem... :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7) bil


bil
tag

Annyi fícsörön bukhat el egy ilyen monitor, nem csak ezek az adatok számítanak, bár tény, hogy mérvadóak.

This is extremely dangerous to our democracy!

(#8) nap válasza bil (#7) üzenetére


nap
addikt

pl nem vilagoszszurke-sotetszurke (igenyesebbeknek ezust-fekete) szinu a monitor, es nem kek leddel vakit ... :U

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#9) bil válasza nap (#8) üzenetére


bil
tag

Pl. ilyenek lehetnek, amit nem írnak a specifikációk:
Nem egyenletes háttérvilágítás, előszeretettel elhalálozó pixelek, fényerő visszavételekor villogó kép, rossza automata beállítások, színvilág, szürke fekete, színes betűk színes háttéren, stb.
Valahol olvastam egy tesztben az egyik belineáról, hogy alacsony felbontásban kinyom egy szép piros feliratot a képernyő közepére, hogy ''rakj má' magasabb felbontásba''. Nálam ez viszi a pálmát :)

This is extremely dangerous to our democracy!

(#10) Alan válasza bil (#9) üzenetére


Alan
aktív tag

Király az a Belinea :D

Esetleg hetente egyszer kiírhatná azt is, hogy ''törölj már le légy szíves, porosnak érzem magam'' :D

(#11) twollah válasza Gboy (#2) üzenetére


twollah
nagyúr

De vannak rossz tulajdonsagai, es ezek akkor lesznek lathatok amikor rakerul a vam + az AFA.

(#12) pojakcs


pojakcs
senior tag

Ma késődélután megérkezett a az Acer 1721-esem!!!!! Jelentem szuper!!! Eddig sem egy egy ócskavas előtt rontottam a szememet, egy LG775FT-ét használtam, de ez tényleg jó. Nézegettem régebben is tft-ket, de valahogy nem ragadott magával a látvány. Lassú utánhúzásos kép, szinek csak szemből telítettek, stb...
Nos, ezek a hiányosságok ennél a monitornál már nem zavaróak. A szín itt is csak szemből, merőlegesen szögben nézve tökéletes, de akkor tökéletes!!! Filmek szépen szaladnak, első látásra meg vagyok elégedve vele.
Már csak az apeh elvtárs is csengessen vissza egy kis aprót, és teljes a gyönyöröm.:))

Üdv: Csaba

(#13) Márton válasza pojakcs (#5) üzenetére


Márton
nagyúr

Engem meg a 1731-es erdekelne.
Ez is eleg uj darab!
Atomdesign, ezustszurke, a leheto legvekonyabb, 20ms, stb, stb.

Mikor lesz nalunk, es foleg SEX-szel?!

Szeretnek egy ilyet talalni a karacsonyfa alatt..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#14) pojakcs válasza Márton (#13) üzenetére


pojakcs
senior tag

Nem tudom a 1731-es milyen, de ez a 1721-es igen kellemes. 16ms-os, és igen jó képe van. A sexen vettem, így meg kiváltképpen kedvező. :)))

Üdv: Csaba

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Új TFT az Acertől (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.