Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Loretto


Loretto
veterán

Remélem sikerül tesztelni.
[kép]

Soirée...

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

No akkor kezdem a kommersz kommentekkel, hogy gyorsan letudjuk őket :)
Ára mennyi lesz? Ki az a hülye aki annyiért vesz lapot?

Ami érdekelne, hogy ez a fizikai gyorsítos slot most csak nvidia szabvány vagy netalán egyeztettek valakivel?

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) DMG válasza sTERNI (#2) üzenetére


DMG
senior tag

Ilyen fizikai gyorsító kárgyát lehet már kereskedelmi forgalomban kapni?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#4) janpotocki válasza sTERNI (#2) üzenetére


janpotocki
senior tag

Ami érdekelne, hogy ez a fizikai gyorsítos slot most csak nvidia szabvány vagy netalán egyeztettek valakivel?

nem írnak róla semmit. én azt mondanám, hogy az SLI Physics-re gondolhatnak, amikor egy GPU-ra bízzák a fizikai számítását, Havok-alapokon - noha ezt eredetileg csak két vga-ra tervezték.

(#5) Loretto válasza sTERNI (#2) üzenetére


Loretto
veterán

60K körül szvsz, a második kérdés remélem költői ;]

Soirée...

(#6) S.Feri válasza sTERNI (#2) üzenetére


S.Feri
őstag

Amennyiben sikerült egy remek tuninglapot készítenie az asusnak biztosan sokan lesznek akik megvásárolják.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#7) kisninja


kisninja
őstag

Én tévedek vagy ez tényleg szakasztott mása az Asus P5W DH nak ??

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#8) #gab_


#gab_
őstag

DFI Lanparty NF590el kb 3** FSBT értek el :(
akkor mien lesz az asus ? :U

(#9) orbano válasza sTERNI (#2) üzenetére


orbano
félisten

igen, szabványos PCI-Express slot, abból is a 4x-es hosszúságú :D
gondolom a majdani gyorsító sima SLI alaplapokban is meni fog. egyikbe VGa, másikba fizika kari

A vér nem válik VAZZE!™

(#10) KriszBoy válasza #gab_ (#8) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Hát nagyot csalódnék ha nem menne 500as FSB fölé!

Amúgy az DFI 590-es lapjáról azt olvastam hogy törölték a gyártását! Elképzelhető, hogy nem a chipset volt a hibás, hanem a lap... Hamarosan kiderül!

(#11) Muton


Muton
addikt

ha jól emlékszem a külön nyákos hangkártyát és hp-ot alaplapon mind az abit találta ki...
ha jól emlékszem a 3. (fizikára szánt) vga-t az ati... (most hol vannk a fújjoló nv fanok? ;] )

a mikrofonon kívül van ezen saját ötlete az asusnak :F (költői)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#12) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Egy fizikailag PCIe x16 formájú, de elektromosan csak nyolcsávos foglalat
Azaz normál PCI-X16 foglalat

(#13) macilaci78 válasza Loretto (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mi is! :DDD

Amúgy :Y !

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#14) Misi 007 válasza kisninja (#7) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Nekem is ez ugrott be hasonló a rézcső szerintem tudásba is ugyanott vannak csak ez SLI.
Megvan itt is a WIFI ami ugyanaz mint a P5W DH-nál.

[Szerkesztve]

(#15) Versus válasza Muton (#11) üzenetére


Versus
senior tag

Háromszor olvastam át a cikket és nem bírom megtalálni hogy hol írnak külön nyákos hangkártyáról,a hőcsövekkel kapcsolatban szerintem rosszul emlékszel. Még nem láttam 3. VGA-ra épülő fizikai gyorsító eljárást működés közben (nem értem miért kell fújolni ?!) És igen nyilván az Asus találta fel a tüzet ,a kereket és az elektromosságot !

A jövőre gondolva,vajon mit szól majd ez a lap a négymagosokhoz ?

Premium Vintage

(#16) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Nagyon király lap így első hallásra, ha nyárra lényegesen lemegy az ára, nálam tuti befutó! :R

Original's never fit - Socket 370

(#17) Muton válasza Versus (#15) üzenetére


Muton
addikt

ne is olvasd, hanem a képet nézd:
(1) topik elején: szerinte az els 16x-es pcie leőtt lévő pici fehér slot az mi?
(2) cikkben: ahová a mikrofon vezetékét dugják (és van rajta kék, zöld, szb jack aljzat) az mi?
szerinted egy az alaplap nyákjára sloton keresztül, arra merőlegesen csalakoztatható nyák az az alaplappal egy(be) nyákos vagy külön?

a 3. vga-val kapcsolatban: lassan fél éve, h az ati bejelentette a 2+1 vga-t és hasznosságától, fölöslegességétől eltekintve az összes nv fan fikázta. csak azt kérdeztem , h most hol vannak a 3. vga-t kicsinylő nvások? ja, csak az atit lehet lehúzni, értem

örülnék ha megosztanád velem, h ki alkalmazta a hp-ot alalplapon először :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#18) Ősember válasza Muton (#17) üzenetére


Ősember
őstag

igy van, ment a sirás, hogy hü nem marad szabad slot... na mert itt marad, föleg ah még hangkártya is kötelezöen van, mi? :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#19) LSL1337


LSL1337
őstag

ati CF-et nvidia SLI-hez ne hasonlítsuk már árban teljesítményben E felvételben stb....

akinek most 7900GTX vagy 7950GX2 SLI-je van az fog venni egy 3. karit is hogy számoljon (vagy külön kari lesz rá vagy egy gyengébb pl 7300-7600GT sztem, vagy ezek a karik enyhén módosítva alacsoynabb órajel passzív stb...) rendereljen, ráadásul ebbe beletudja tenni a core2 xtreme-jét is szóval örülhet:D:D

hm... Abit találta ki a hőcsövet és a különnyákos hangkarit, és? akkor tilos egy ASUS lapon hőcső és különnyákos hangkari
ami sztem nem nagyon jó megoldás, de tud DTS-t(erről be lehet lőni nagyjábol a szintet..) is szóval még audigy-t (ebben az árkategóriában x-fi-t) sem kell venni mellé, bedob egy tunert esetleg az egyik PCI slotba és más nem is kell, fulliksztrás alaplap

[Szerkesztve]

(#20) janpotocki válasza Szlovi (#12) üzenetére


janpotocki
senior tag

ezen a lapon nincs PCI-X. normál PCIe x16-nak pedig én a 16 sávosat nevezném

(#21) Ősember válasza LSL1337 (#19) üzenetére


Ősember
őstag

2 dupla slotos kari + 1 slot számolos kari + hangkari mellé nem sok minden fér extrán :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#22) Kriza válasza Ősember (#21) üzenetére


Kriza
őstag

Hát akkor aki ezeket belepakolja, az kénytelen lesz áldozatot hozni... :DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#23) Ősember válasza Kriza (#22) üzenetére


Ősember
őstag

kész vagyok szenvedni másik helyett is :C

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#24) Achill3uS válasza KriszBoy (#10) üzenetére


Achill3uS
veterán

hát pedig nem sok esély van rá :U nf590-es beta dfi is alig ment 300 körül..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25) Versus válasza Muton (#17) üzenetére


Versus
senior tag

Igazad van,csak a topic elejére linkelt képet néztem,ezek után azt is elismerem hogy az Abit találta fel a hőcsövet,sőt a hőt is !:)

Premium Vintage

(#26) shteer válasza Versus (#25) üzenetére


shteer
titán

sőt a hőt is :C

remélhetőleg jó alternatíva lesz a nagy játékosoknak - nekem spec kell legalább 2 db PCI, nem kell wifi, sem fizikai gyorsító, he hőcső, se a külön hangkari... ASUS foreva!

..szerintem jónak tűnik

(#27) Stadi


Stadi
csendes tag

Külföldi oldalakon/fórumokon írják, hogy ez az alaplap az nforce4es chipre épül, és az összes gyártó az Asus-t leszámítva abbahagyta ennek az alaplapnak a fejlesztését. Pár hónap múlva jön ki az új chip (c55) és majd akkor adja ki a többi gyártó az 590es alaplapját. Az Asus meg állítólag ennek a felújított változatát. Ha ez tényleg igaz, akkor érdemesebb arra várni, ha valaki ilyet szeretne.

(#28) Kriza válasza Stadi (#27) üzenetére


Kriza
őstag

''Az Asus bejelentette az NVIDIA nForce 590 SLI chipsetjének inteles változatára épülő, csúcskategóriás P5N32-SLI Premium/WiFi-AP alaplapot'' (a cikk elején) akkor hogyan épül ez az nForce 4-re? :F

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#29) Stadi válasza Kriza (#28) üzenetére


Stadi
csendes tag

''akkor hogyan épül ez az nForce 4-re?''

Úgy, hogy a mostani P5N32-SLI Premium/WiFi-AP northbridge-e az nForce4 northbridge minimálisan átdolgozott változata (c19a vagy valami hasonló, a végleges, ténylegesen 590 pedig már a c55 lesz), a southbridge viszont már most is az újabb verzió.

(#30) Thommyboj


Thommyboj
aktív tag

azért mostmár szívesen látnék egy összehasonlító tesztett az összes új megjelent csúcslap között, gigabyte DS3/DS4/DQ6 Abit AW9 max, Asus P5WD , ez a lap is meg még pár csúcs lap, de ez is egy állat lap, ez is kerülhet egy 60 rupóba, ahogy néztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.