Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lakosk


lakosk
tag

erölködnek-erölködnek,de újjat azt nem mutatnak

Mitől zakatol a vonat? Mert ezek az állatok 4zetből csinálják a kerekét! (r2*PI)

(#52) lakosk


lakosk
tag

pedig biztos van valami azoknak a gügye mérnököknek a tarsajában

Mitől zakatol a vonat? Mert ezek az állatok 4zetből csinálják a kerekét! (r2*PI)

(#53) mozso válasza tomcs (#40) üzenetére


mozso
senior tag

Na ebbol elnek meg a marketingesek a nagycegeknel.

Szerencsere en nem igy szoktam vasarolni / donteni. Engem bazira nem erdekel, hogy a hiperszuper speci egyedi abszolut nulla fokon paksi eromu teljes teljesitmenyet felvevo proci is Intel/AMD, pont mint az altalam megvasarlasra kiszemelt abszolutgagyi CPU.

En azt veszem ami szamomra az adott pillanatban:
1. elerheto (penzugyileg)
2. jo ar/teljesitmeny viszonya van
3. kaphato

En meg sohasem almodoztam arrol, hogy ez vagy az a CPU milyen jo is lenne. Egy auto sokkal tobb elvezeti erteket ad, de ott sem.... (es most sorry minden Suzuki tulajtol)

...szoval nem vennek azert Suziki Swiftet, mert a Suziki csinalt mar olyan autoba valo 1.4L-es motort, ami 267LE-t tudott fekpadon (tenyleg keszitett!).

Ne kajaljatok mar be a multik marketingagymosasat, a te Celeroncsod eppen olyan szar mintha nem letezne P4 EE.

(ui.: nekem is Celeroncs van, mert erre futja). Almodozni persze lehet, de ideologiat csinalni belole...

(#54) duke


duke
aktív tag

''1001 lóerő, 1260 Nm, 406 km/h max. Cirka 3,5 millió dollár (kábé egymilliárd forint)

És kiadták. Igaz, nem térül meg, de a VW konszern gyártja a világ leggyorsabb autóját. Presztízs. ''

Spektrumon mutatak valamilyen autot talan Chevrolet volt, normal szeria auto ami 900 loero es 480 km/h a vegsebesege.Ez mar ugy turheto jarganynak tunik ha nem szamitjuk hogy 100-on 100-at fogyaszt.Ezzel azert mar lelehet hagyni kisebb repulogeket.A 250 km/h az mondjuk nagyon gyengus egy jobb katonai helikopter siman utoleri. :DD

(#55) joysefke válasza Terminátor 4. (#13) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

azt pedig elfelejtetted odaírni, hogy várható élettartam 5E km..

(#56) P34k válasza mozso (#53) üzenetére


P34k
tag

Ez az Mozso!
Tökéletesen egyet értünk!

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#57) Terminátor 4. válasza joysefke (#55) üzenetére


Terminátor 4.
tag

Nem, 100-150 ezer kilométer simán kijön belőle. Még csak nem is egy túlpörgetett motor, ugyanis turbós. Sőt a 6 literhez, meg a 4 turbóhoz képest ez az 1001 lóerő még nem is sok. Van egy tuningcég, a Köenig Specials, ott Ferrari Enzo-kat, meg Testarosákat tuningolnak. Van nekik 1300 lóerős 4 turbós F550 maranellójuk is. Na, az már nem sokat mehet:)

"Még visszatérek!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.