Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jaq


Jaq
tag

Kevesnek hangzik... marad a GeF3 :)

(#2) beeboy


beeboy
addikt

Most ezt hova kell sorolni?
9000-nél kicsit jobb?
9100-nál rosszabb?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Na hagyjanak már... Mi ez? Dedó? Vagy vissza a múltba? Ennél még egy 8500-ös is jobb... :O

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) ftc


ftc
nagyúr

9200-9000Pro+8X AGP.Egyenértékű majdnem a 9000Proval.

(#5) CYBERIA


CYBERIA
őstag

256 MB tök fölösleg. BŐVEN elég neki 128. Na és 166 MHz már nem 2003-as :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#6) igi


igi
aktív tag

Ja, gyakorlatilag ugyanaz a két széria - a 8x AGP a kutyát sem érdekli.
A 9200PRO annyival jobb. hogy a GPU-t felhúzták 275-ről 300 MHz-re.

Minek ilyen GPU mellé 256 mega RAM :O

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#7) Andix


Andix
csendes tag

Mondtam előre, hogy az új ATI kártyák sem lesznek valami jók.. Pár hónap és elfogynak a 8500, 9100, 9500, 9700 cuccok, és akkor már az ATI sem lesz fenékig tejfel - ez sajna a marketing.

(#8) fLeSs válasza igi (#6) üzenetére


fLeSs
nagyúr

amiért az nVidia-nak is kell... kb ennyi áll a háttér mögött , a megtévesztés :((

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) Sanya válasza igi (#6) üzenetére


Sanya
nagyúr

parasztvakításnak. Így adtam túl a gef2mx400 64Mb ddr-en 11.000-ért. októberben..

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10) nap


nap
addikt

Ez azert durva. A 7500-as radeon is jobb orajelekkel jott ki, mint a sima 9200-as. Pedig az mar nem mai gyerek.
Az egesz az arak fenyeben lesz erdekes.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#11) klepto


klepto
addikt

Ehez képest még egy nv FX5200 is jobban muzsikál :( Árai az égben, minősége az átlagos noname termékeket súrolja (alúlról). Kevesebb pénzből kis utánjárással lehet sokkal jobb cuccot is venni, persze vadi újat boltból :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#12) HiperG válasza klepto (#11) üzenetére


HiperG
addikt

''Ehez képest még egy nv FX5200 is jobban muzsikál ;]''
Tévedsz :t

(#13) PWR


PWR
aktív tag

Hello,
c3d-ben addig biztam, amig nem vettem meg januarban egy 9000LE-t. Azota is ez van a gepemben es haat van 1-2 gaz vele. Az egyik pb az, hogy ha scrollozok az egerrel (nem minden programban, pl. a pctv-ben nyugodtan nyomathatom neki a hangeröt scrollal, semmi baja), de a kep egyszerüen ''tele lesz dzsuvaval'' es rebootolni kell... regi videokarimmal nem volt ilyen soha...azert ezt vettem, mert nem vo't le' es kellett valami jobb a tnt1-nel :-) en meg asszittem, jobb lehet, mint egy 8500 - nagyobb rajta a szam (sikerült megetetni velem a marketingüket:-))
ez a hiba lehet mondjuk attol is, hogy nem szereti az alaplap a kartyat vagy vmi hasonlo. De az mar ultragagyi, hogy a VGA csati ugy van raokositva a nyakra, hogy NEM BEFORRASZTVA , hanem egy lapos kabellel (mint az ide, csak kevesebb errel) ramegy egy , a nyakon levö csatira...csak a DVI meg a TVout van rendesen raforrasztva...mintha ''na azert kene ra egy vga csati is, tegyünk ra egyet utolag'' ez eleg gaz, nem?

Üdv

(#14) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Lassú ramból nem árt a sok ?! Röhej ! :DD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#15) ödönke válasza nap (#10) üzenetére


ödönke
aktív tag

Club3D ATI Radeon 9200 128Mb nagyker: 19.240 kisker: 21.240
+fa

(#16) Yutani válasza PWR (#13) üzenetére


Yutani
nagyúr

A te kártyád a ''low profile'' fajtába tartozik, azért olyan a kialakítása, amilyen.

Egyébként nekem volt Club-3D Ti4200 128MB Gamer Editian kártyám, és az tuti jó minőségű volt, semmilyen gond nem volt vele. De lehet, csak azért, mert nVidia volt... :)

#tarcsad

(#17) rudi


rudi
nagyúr

Éljen a ''devolúció'' lassan megint a gf2MX lesz a belépő szintűt videjókártya:D Egyetlen jó ezekben a lassú kártyákban, hogy nem kell nekik aktív hűtés. Ezek mellett a teljesítményadatok (gf5200, gf5600, r9000, r9200, r9600, r9600pro) mellet még évekig lenne létjogosultsága az 9100nak és a GF4Ti4200nek vagy akár a GF3ti200nak is. Arról nem is beszélve hogy mit tud egy régebbi tényleges 275/275ös 8500as (10.000pont egy enyhén húzott 1700+os XPvel).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) ödönke válasza rudi (#17) üzenetére


ödönke
aktív tag

jaja

szerintem az fog a legjobban járni, majd aki mostanában beruház egy 9500pro-ra vagy egy 9700-ra

(#19) Power válasza Vikthor (#3) üzenetére


Power
senior tag

A 9200PRO már jobb, mint a 8500-as.

Power

(#20) zsoltee10 válasza Power (#19) üzenetére


zsoltee10
addikt

Gondolod, hááát nem tudom. A 9000-es eleve rosszabb volt. a 9000pro hozott akkora teljesítményt mint egy 8500le, nem? Lehet, hogy én tudom rosszul.
Ami viszont biztos, hogy a 9000-ben nem 4, hanem csak 2 pixelfutószalag volt, ami drámaian csökkentette a telj.-t. A 9000-es azért jött ki, mert 8500-t drágán tudták gyártani. Az a tendencia, hogy nem a régi csúcskártyák lesznek a belépő szintűek, hanem eleve gyártanak belépő szintűt, mert forintálisan olcsóbban jön ki új gagyit gyártani, mint a régi jót.
Szóval nem hiszem, hogy a 9200-as megveri a 8500-t 275/275-ön.

(#21) zsoltee10 válasza zsoltee10 (#20) üzenetére


zsoltee10
addikt

A 9200pro sem veri meg a 8500-t mondjuk 300/300-on. Ha tévedtem javítsatok ki, nem volt alkalmam kipróbálni 9200-t, csak következtetek.

(#22) GhanBuri Ghan válasza zsoltee10 (#20) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Egyetertek, csak egy apro kiegeszites/kerdes: a 8500-ban nem 4/2 pipeline volt, a 9000-ben 4/1?
Amugy igen, elkepeszto, hogy licitalnak a gyartok egymas ala memoriaorajelben az uj 8500/9100 szeriakban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.