Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hani


Hani
aktív tag

Az ötlet jó, bár az ára tényleg kissé húzós... Nekem megfelelne vitorlavászon és satöbbi nélkül is, viszont jóval nagyobb akksival... a fene tudja, hogy éppen akkor fog-e sütni a nap, mikor tölteni szeretnék.

(#2) ALI_G


ALI_G
veterán

Ez mind szép és jó, de az eccerű emberekre mikor gondolnak?
Nem írja a hír mekkora a napcellák össz felülete, de a kép alapján (és a nootbook hordtáskaméret) nem egy óriásiról van szó. A leírt hatékonyságot figyelembe vée, kb. menyi lehet a napcella előállításának költsége?

(#3) sbazsi


sbazsi
veterán

és mennyi idő alatt tölti fel a mobilt, mert ezt sem írja...
:U

(#4) cOxeR


cOxeR
Ármester

Bejön, csak nem nekem találták ki az árát..

(#5) Ste


Ste
addikt

végre megkezdődnek az ilyen irányú fejlesztések is
jók az ilyen innovatív eszközök

(#6) Male válasza sbazsi (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Ottvan hány volton, hány mA-t ad le... a mobilodnál meg ott az akksi kapacitása... számolj kicsit :)

(#7) Fecow


Fecow
aktív tag

Nemhiszem, hogy ezt a teljesítményt minden körülmények között leadná.Ahogy a táskát elnézem,a napelemek nagyjából függőlegesek a talajhoz viszonyítva, és akkor a legnagyobb teljesítmény napnyugtakor, vagy napkeltekor éri el, feltéve, hogy a nap irányába van. :)
Szóval nem tudom, hogy ez az érték átlagos, vagy maximális, amít a tesztben írnak.
Egyébként az ára az elég erős, bár vannak akik egy sima táskáért kiadnak ennyit vagy többet, csak azért, mert vmelyik nevesebb márka van ráírva. Szal környezetvédő millásoknál ez alap felszerelés lesz. :D

[Szerkesztve]

Nyergeld meg a nagyot

(#8) polip


polip
addikt

mintha láttam volna ilyen sapkát az usa-ban....az mp3 playert müködtetett...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#9) Ősember válasza polip (#8) üzenetére


Ősember
őstag

california, florida, texas, magyarország. találd meg a kakukktojást és itt a válasz :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#10) Male válasza Ősember (#9) üzenetére


Male
nagyúr

Texas! Mert abban van x... vagy nem erre gondoltál? :)

(#11) FPéter válasza Male (#10) üzenetére


FPéter
aktív tag

Californiára gondolt mert egyedül ott nem nulla az egy főre jutó arnoldsvarcaneggerek száma. :U

(#12) moma


moma
őstag

Nekem külsőre is tetszik. Szerintem egy dzseki hátára is simán fel lehetne varni ezeket a napelemeket. Tuti ez a jövő :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#13) Male válasza FPéter (#11) üzenetére


Male
nagyúr

Az is lehet.... Floridára valami ötlet? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.