Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Megjelent az Abit Siluro GF4 Ti4200-8X OTES (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Plumpy


Plumpy
aktív tag

700/perc? Az kicsit lassú nem??? 7000 az!

Plumpy - A kultúrbölény

(#2) Sanya


Sanya
nagyúr

Szerintem is kevés a 700.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) twollah válasza Plumpy (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Én 7000/percet olvastam.

Amúgy nem nagy durr a VGA.

(#4) Xpod válasza Plumpy (#1) üzenetére


Xpod
addikt

Megnéztem a linket ami az aláírásodba van. Cúúl. :t

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#5) andorpapa válasza twollah (#3) üzenetére


andorpapa
őstag

Te már valóban 7000-et olvastál, ők nem, ezer bocsánat, kimaradt egy nulla.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#6) Ürgülfütty


Ürgülfütty
tag

Ismételten a tipikus hülyítés, tipikus esetével állunk szemben...

(#7) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Jó,jó, de ahhoz hogy megvegyék a japánok legalább rózsaszín NYÁK és +1 neoncső...

(#8) Xpod


Xpod
addikt

Lehet hogy a következő már jobb lesz. Első mindig gyengébb, inkább dísz, de így kezdődnek a fejlesztések.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#9) Incognito


Incognito
senior tag

Egy kicsit durva. Ki sem használja a 8x-os AGP-t (asszem) de azért eladját és a sok láma meg megveszi. Elszállt az Nvidi-ával az a bizonyos ló. :((

(#10) Thom! válasza Incognito (#9) üzenetére


Thom!
veterán

Hát igen sokkan megfogják venni. A zajról nem is beszélve. Ez van. :D

(#11) Thom! válasza Thom! (#10) üzenetére


Thom!
veterán

hmm ''sokan''

(#12) Male


Male
nagyúr

Miért nem inkább kívülről szívja a levegőt? Annak több értelme lenne, mert nem a házban levő melegebb levegőt használná.

(#13) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Süketek előnyben. Én egy percig se bírnám.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#14) Genialis


Genialis
aktív tag

Bazze 7000-es fordulat. Az már nem is zúg, hanem sípol... Mint a 7200-es vinyók.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#15) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Amúgysem egy szolid, rejtőzködő kártya. Ikább még egy síp kellene a levegő-kivezetéshez :)

(#16) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Az nVidia eredetileg nem tervezte, hogy kiadja az GeForce Ti4200-at is 8X AGP interfésszel, ám a nagy kereslet miatt mégis elkészültek vele, és az Abit le is csapott rá.

Így kezdődött a hír. Több, mint 400-an látták már, amikor módosítottam. Senkinek nem tűnt föl, hogy bő egy hónapja írunk híreket BEJELENTETT Ti4200-8x kártyákról (MSI, ASUS, stb., stb.)? Az Abit sokadik a sorban, az nVidia pedig pont a Ti4200-8x-et szállítja a legrégebb óta... :P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#17) andorpapa válasza Parci (#16) üzenetére


andorpapa
őstag

Az Abit ''lecsapását'' úgy értettem, hogy gyorsan kihozták a 8x AGP-s változatát is a kártyának, pedig nem is olyan régen jelent meg a 4x verzió. Vagyis már rengeteg 8x AGP-s Gef4 lett bejelentve (aki végigfut a híreken, sokat talál), de az Abit valahogy késésben van az OTES cuccokkal, viszont a két termék közötti idő sokkal rövidebb, mint más gyártóknál.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#18) [amne]


[amne]
senior tag

Nekem ez az OTES úgy van megoldva a gépemben, hogy van egy pci-kártya-hűtő a GeF3 Ti200 128DDR alá beszerelve, az elv ugyanaz, a megvalósítás nem feltétlenül olyan szép, viszont jóval halkabb mert egy 8 centis alacsonyfordulatú venti megy benn, semmi se hallatszik belőle.

(#19) Yutani válasza Plumpy (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

A házaddal kapcsolatban küldtem egy mail, reply pls! Köszi.

#tarcsad

(#20) simonzé


simonzé
addikt

Én a Siluro GF4MX440-ben baromi nagyot csalódtam. Korábban az abit volt a legtutibb tuningkirály, de ezen ha akármelyik frekit megnövelem 4-5 Mhz-cel, behal a kártya. Ez kaka!
Elég extrém ez a szuperhűtő. Kezd a Woodoo5-re emlékeztetni a kártya kinézete, ami külső tápot használt az áramellátáshoz :) (Jégkorszak rulez) :)

I don't fit in. I fit out.

(#21) ArchElf


ArchElf
addikt

Ez a nyamvadt hűtő már kezd egyre inkább elterjedni...
Megint elindultunk (van aki elindult) ebbe a turbina-hang irányba...
Vagy tényleg olyan jó ez a hűtő és 21°C-on tartja a kártyát (monjuk nekem akkor sem kellene 40-50-60dB es zajozás mellett)...
:(((
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#22) Den válasza andorpapa (#17) üzenetére


Den
veterán

Andorpapa, ezt a hűtőtt halotta is valaki működés közben, vagy csak a ford számából gondolják hogy hangos? Mert nekem úgy tűnik hogy ez egy centrifugál venti, ami nem szeleteli úgy a levegőt mint a hagyományos ventik, és ha a házat és a kiömlőnyílást jól alakítják ki akár még halk is _lehet._

www.simson4t.hu

(#23) andorpapa válasza Den (#22) üzenetére


andorpapa
őstag

Olvastam róla pár tesztet, nem jut eszembe hol, de azt írták, hogy hangos. Azért mindjárt megkeresem valamelyiket.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#24) emvy


emvy
nagyúr

Nekem az egész hűtési rendszer nagyon tetszik, látom értelmét. Lesz ez még halk is, az tuti, hatásfokra pedig biztosan jobb lehet, mint egy normál hűtő, akkor is, ha az első példányok nem fognak olyan kiugró teljesítménnyel rendelkezni.

while (!sleep) sheep++;

(#25) schenker


schenker
tag

Szasz skacok! Szerintetek jo kartya az MSI G4TI4200-TD8x? Az van nekem.
Kerdem: hogyan, mennyire lehet nagyon tuningolni? Hova kell ra a plussz hutoket szerelni? 3DMark2001 tesztpontszám: 8919! Ez szep eredmeny! Default teszt csak a textúra nem törörített, hanem 32bites.

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#26) andorpapa válasza Den (#22) üzenetére


andorpapa
őstag

Na meg is van,
[L]http://www.ocworkbench.com/2002/abit/gf4ti4200otes/gf4ti4200otesp6.htm[/L]

Ez a 6. oldal, itt írják azt, hogy ''Something that I couldn't bear is the fast spinning 7200RPM fan. It is way too loud.''

És letölthető pár hangfájl is, több Gef4 kártya hűtőhangja, így könnyen össze lehet hasonlítani a többi cuccal.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#27) Den válasza andorpapa (#26) üzenetére


Den
veterán

Kösz szépen. Sajnos akkor nem az igazi... mindenesetre az otes 2 burkolata jó megoldás hűtés szempontjából, a hanggal kéne valamit kezdeni.


Más. Szerinted az ólomnak jobb a hővezető képessége mint a szilikon pasztának ?

www.simson4t.hu

(#28) schenker válasza Den (#27) üzenetére


schenker
tag

Mindenképpen...
Uram, a fémek igen jó hővezetők!

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#29) Den válasza schenker (#28) üzenetére


Den
veterán

Már amelyik.. speciel az ólom nem túl jó hővezető tudtommal, kérdés hogy a pasztánál jobb-e?

www.simson4t.hu

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Megjelent az Abit Siluro GF4 Ti4200-8X OTES (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.