Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BobMaster


BobMaster
senior tag

kicsit imac mini utóérzésem van... és akik idegenkednek a platformváltástól azoknak ez nagyon be fog jönni.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Azt birom, hogy mindenki dicséri ezeket a dögöket, aztán csak a legelvetemültebbeknek lesz hasonló, ők is flexxel meg fűrésszel csinálják.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Alex91


Alex91
félisten

Meg 5 cm-t le kellene dolgozni a magassagabol :). Amugy itt volt az ideje, hogy betegyek a mobil procikat az asztali gepekbe. (Kevesebb ho, energia, zajtalan hutes.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5) Raymond


Raymond
félisten

Szep, kerdes csak az ara.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6) micro


micro
addikt

Nagyon örülük ennek a hírnek. :C
Végre mobil procis mini pc.
Így lehet majd rendes kicsi, és csendes multimédia gépet építeni.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#7) Esmein válasza Raymond (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az ára mindig 2x annyi, mint amennyiből meg lehet csinálni és 1.5x annyi amennyit max szánnál rá, így van belőve :)

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) micro válasza Esmein (#7) üzenetére


micro
addikt

:)
De ha ráizgulsz úgy is megveszed! :DDD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#9) Esmein válasza micro (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én ugyan nem, destop alkatrészekből megcsinálom :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) Obi-1


Obi-1
őstag

A slim optikai drive jár majd hozzá? Tudtommal azt nem túl könnyű beszerezni. Egyébként lassan újra egybe lehet építeni a billentyűzettel.

Vagy moddolt pici-pécét lehet építeni a C=64-be.:))

Only a Sith deals in absolutes.

(#11) marcee válasza Esmein (#2) üzenetére


marcee
addikt

Pont mint az SLI 6800Ultrát, a 300K-s Zalman házat stb. Persze, hogy az extra és emelett drága dolgok tetszenek. Én nem tudnék ilyet összerakni, ezt megfizetni még annyira sem, de ha választhatnék, hát nem a sufni mellett tenném le a voksom, hanem az igényeimhez leginkább passzoló gyárira. Ez például baromi jól jönne nekem netező/letöltő/szerver gépnek.

\m/

(#12) engusz


engusz
veterán

Nagyon jó kezdeményezés! Az mégjobb lenne, ha az összes többi barebone gépet gyártó cég beleugrana ebbe a buliba. Árverseny kell ide. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13) Esmein válasza marcee (#11) üzenetére


Esmein
nagyúr

Na igen, de én nyughatatlan barkácsszellem vagyok, nem tudnám elviselni, ha csak ott lenne és nem nyúlhatnék hozzá, mert nincs miért :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) micro válasza engusz (#12) üzenetére


micro
addikt

Igen!
Árversenyt! :DDD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#15) dabadab válasza Kalandor (#4) üzenetére


dabadab
titán

Kicsit nagyobb, kicsit csunyabb, de PC :)

DRM is theft

(#16) Raymond válasza Esmein (#7) üzenetére


Raymond
félisten

Hat igen :) Sajnos van olyan erzesem hogy nem lesz olcso mar csak ket okbol is:

1) ami benne van
2) eleve a japan piacot celozzak meg, ami soha nem azt jelenti hogy olcso...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#17) Lars


Lars
őstag

Ugyanazt tudom elmondani erröl mint az Apple minigépröl.
Irodai munkára ideális, netezni lehet vele. Otthonra második gépnek szerintem frankó.
Én is bevállalnám. Éjjel biztos csöndesebben megy mint egy asztali gép.

(#18) aer


aer
tag

A megcélzott vásárlóközönség persze nem a játékosok csoportja, hiszen egy erősebb videokártya beépítését a 150 wattos tápegység és a rendelkezésre álló hely korlátozza.

(#19) esteban


esteban
senior tag

Hat ezt ossze kellene hasonlitani a Mac mini-vel, az ha jol todom valami 120e HUF (?).

Na most, ha ez barbone, akkor nincs benne:

OS ($?)
DVD/CDRW
Proci
memoria
HDD..

Valaki kiszamolja, hogy mennyiert lehetne versenykepes alternativa?

(Ti, meg ha valaki megrogzott PC-s is, akkor sem fog jatszani, vagy teljesitmenyigenyes feladatokat futtatni ezen a gepen, tehat nincs meg a kritizalasi pont a Mackel szemben ;] )

iBook + RedBull :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.