Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Innovision - új GeForce FX-kártyák (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Lassan ki lehet sakkozni, melyik nV partner hiányzik a PH! híreiből.

Ha visszajutok GPRS-ről ADSL-re, megint utánanézek, van-e valami újság új Asus FX-ekről. Nagy a hallgatás, csak az a kérdés, hogy büntiből utolsónak jönnek ki a kártyái, vagy netán ki se jönnek. :F

A legjobb aláírás a héten

(#2) Cefa


Cefa
senior tag

Jéé egy újabb Fx nahát
remélem még vagy 20 gyártó fog kiadni ilyet :))

amúgy én a gyártó helyében nem rontanám a presztízsemet egy ilyen kártyával.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#3) Cefa válasza erdoke (#1) üzenetére


Cefa
senior tag

az nvidia magával cseszne ki ha megtenné.

annó amikor nagyon övé volt minden akkor megtehette büntetésből a gigabájttal hogy nem adott geforce 3-as chipeket de ma ez már nem így van

egyszerűen nem teheti meg.

azt viszont el tudom képzelni hogy az asus késlelteti a kártyákat az új radeonok miatt.

Mármint hogy azoknak kell most a nagyobb figyelem.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#4) erdoke válasza Cefa (#3) üzenetére


erdoke
titán

Hmm, lehet, hogy igazad van. Eszembe se jutott, hogy esetleg maga az Asus a hunyó. Pedig üzletileg van értelme annak, hogy ad egy kis felfutási előnyt a termékpalettáján megjelent új Radeon XT kártyáknak.

A legjobb aláírás a héten

(#5) Versus válasza erdoke (#4) üzenetére


Versus
senior tag

Szerintem is Cefa talált telibe ,ne legyél meglepve ha azok az FX-ek már régen készen vannak,most a Radeont előnyben részesítő vásárlóknak kell Asus-t venni ! :)

Premium Vintage

(#6) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Kár, hogy nincs még ár. :( Kis hazánkban biztosan ez adja majd el a kártyát nem feltétlenül a tuning, software-ek, minőség, stb. :P

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#7) anulu válasza Versus (#5) üzenetére


anulu
félisten

Egy ilyen ''istálló'' versenyt pl az ASUS Radeonjai és GefFX-ei között szívesen látnék itt a PH!-n :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) anulu válasza Versus (#5) üzenetére


anulu
félisten

Egy ilyen ''istálló'' versenyt pl az ASUS Radeonjai és GefFX-ei között szívesen látnék itt a PH!-n :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Kár, hogy nincs még ár. :( Kis hazánkban biztosan ez adja majd el a kártyát nem feltétlenül a tuning, software-ek, minőség, stb. :P

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#10) Hun'reeth válasza Hun'reeth (#9) üzenetére


Hun'reeth
őstag

:D

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#11) gericooper


gericooper
aktív tag

inno 3d a legolcsóbb a piacon.
cserébe viszont lassú memóriát használ meg benga hűtést. ti4200-on pl. fél év után ki kellett cserélnem a ventit mert leállt mindig azóta van full réz termáltéjk rajta, így most kafa :((

(#12) Docci


Docci
senior tag

az innok mindig is jo árban voltak szoval szerintem ezek is
bár az igaz hogy 1-2 cd jár hozzá,de szerintem senki se azért veszi meg mert pont azt a játékot adják hozzá ami neki kell
szerintem felesleges is a hozzá adott játék elég egy driver cd azt kész
a kártya legyen ott(minőség,megbizhatoság,hűtés) az nekem bőven elég

Erőt s erényt!

(#13) [lAyCsI] válasza gericooper (#11) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ha jól láttam az órajelek megfelelnek a referenciaértékeknek...

-= No way back from Here =-

(#14) nap válasza erdoke (#1) üzenetére


nap
addikt

Lassan mar az lesz a hir, hogy melyik gyarto _nem_ ad ki nv 36/38-as kartyat. :P

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#15) engusz


engusz
veterán

Nekem most is Inno kártyám van. Ti 4200. Teljesen megvagyok vele elégedve. Annyira, hogy lehet a következő is ilyen lesz. Bár ez a project lehet, hogy felejtős. Láttam ma egy telefont. :) Samsung E700... ;]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#16) Sav válasza engusz (#15) üzenetére


Sav
tag

Ó, nemondd!!! :C

ASUS-P5KC; Q-6600; INNO3D 8600GT; 2GB Kingmax 800Mhz

(#17) engusz válasza Sav (#16) üzenetére


engusz
veterán

Mire gondolsz? :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#18) Grafman


Grafman
aktív tag

[Re: Hír] Innovision - új GeForce FX-kártyák

-Na ez legalább hír, mert lehet is majd kapni. Ellenben a Gainward-al/Albatron-al/Leadtek-el amit csak nagy ritkán lehet az itthoni boltokban kifogni de hír az van róluk ezernyi.

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#19) Grafman válasza gericooper (#11) üzenetére


Grafman
aktív tag

Az egyik legolcsóbb és az egyik legjobban húzható kártyák gyártója is egyben.:t
A hűtési megoldásaik viszont tényleg iszonyatosan primitívek, és bengák, az én 5200-asomon pl. egy böszömnagy alu borda van, ami letakarja a kártya több mint 2/3-adát de csak pár mm-errel lóg a memóriák felett így többet árt mint használ.

De ott van a Zalman gigantikus bordája, amely szintén terebélyes, de okos és még jól is néz ki, úgyhogy mégiscsak a nagyobb a jobb, de nem mindeggy, hogyan.

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#20) FreeM válasza Grafman (#19) üzenetére


FreeM
aktív tag

Neked a passzív hűtésű változat van?

(#21) Grafman válasza FreeM (#20) üzenetére


Grafman
aktív tag

Az volt amíg rá nem passzantottam 2db régi 486-os ventit.
Tudom, hogy van 3 féle külön változata is, de inkább ez minthogy egyszercsak leállna a sz@r innoféle gyári venti.

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Innovision - új GeForce FX-kártyák (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.