Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EG0


EG0
aktív tag

Mennyire jó ez az ingyenes számadó-13?

(#2) mobal válasza EG0 (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

''ingyenes'' otthonra bőven sok

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) jamez


jamez
senior tag

Sziasztok!

Nézem ezt a progit, bár még nem tudtam kipróbálni...az fizetős verziója kicsit húzós.

Szóval:
1 fős ügyvédi irodában működő gépre kellene valamilyen jó számlázó progi, ami nem horros áru. Tehát max 20ezer Ft-ból kijön.

Mit tudtok ajánlani? a gugol annyi találatot hoz föl én meg egyiket sem ismerem :F

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#4) akasp válasza jamez (#3) üzenetére


akasp
senior tag

attol fugg, hogy milyen kelll

ha valami extratudor valami, akkor nemnagyon.
ha ellentétben viszont csak ily alapcuccok, hogy csak kitöltöd, akkor viszont írj egy progit rá :DD

mod: a lényegre téve: most hirtelenjében nem jut eszembe semmi. Ja: 'No1' valami ilyesmi neve van

[Szerkesztve]

(#5) kamikaze boci válasza akasp (#4) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Attól tartok, hogy a csináld magad ''könyvelő'' programot az APEH nem fogja díjazni;) Annak meg nem sok értelme van, hogy írjon az ember lánya egy ilyen progit, hogy aztán majd otthon jól eljátszadozzon vele.:D

egyéb állatfajták

(#6) luciferc válasza kamikaze boci (#5) üzenetére


luciferc
őstag

ha megfelel a számviteli szabályoknak, akkor miért ne díjazná az apeh? ha valaki akar, akkor nyugodtan könyvelhet szó szerint, azaz papíron is. nem?

(#7) akasp válasza kamikaze boci (#5) üzenetére


akasp
senior tag

már megbocs, ismerosom saját progival irja a számlákat, meg azzal dolgozik és semmi baja vele. Ő irta, minden izének megfelel

(#8) kamikaze boci válasza akasp (#7) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Az APEH nem csak ''APEH engedélyes'' programok kimenetét fogadja el? Lehet, hogy rosszul tudom, ''nagyon naprakész'' vagyok a témában:)

egyéb állatfajták

(#9) ^Bundi^ válasza kamikaze boci (#8) üzenetére


^Bundi^
senior tag

elvileg igen, de lehet engedélyeztetni velük...
szóval nem kell hozzá nagy tehetség..
delphiben kb 1 óra alatt meg lehet írni 1 egyszerü -t :)

Nos Omnes Una Manet

(#10) Den


Den
veterán

ezt a számlázószoftvert ismeri-e vki, és ha igen mi a vleménye róla?
[link]

nekem szmpatikusan egyszerű.

www.simson4t.hu

(#11) Den


Den
veterán

up

www.simson4t.hu

(#12) Grabovszki80


Grabovszki80
csendes tag

ingyenes számlázó crm
próbáljátok ki: http://okosugyvitel.hu

[link]

(#13) Sz1st1


Sz1st1
újonc

Én nem közvetlenül programot ajánlok, hanem segítséget.
Ismerek egy céget, ahol direkt azzal foglalkoznak, hogy az ügyfeleiknek a piacon kapható legjobb szoftverek közül ajánlanak egyet. Foglalkoznak egyedi fejlesztéssel is, ha kéri valaki, azt is egy profi céghez szervezik ki.
Van tapasztalatom velük, végighallgatnak és nem erőltetnek rád semmit, hanem az igényeid alapján a legmegfelelőbb gyártót és annak szoftverét fogják ajánlani, mert több nagyobb komolyabb gyártóval dolgoznak együtt.
A weboldal, amelynek az alján találod meg az elérhetőségeket:
http://appmodell.com/
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.