Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Felejtős szerintem...Olyan ára lesz, hogy röhögve megveszem belőle az X850XT-t.

(#2) Yutani válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

256 MB rammal... ;)

#tarcsad

(#3) Alvin_ti4200 válasza Yutani (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tudod midet törölheted majd ki azzal a +256-tal;)

(#4) Yutani válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tudom :DDD. De igazából mindegy is, teljesen jó a 256MB az X850XT-n. ;)

#tarcsad

(#5) rocket válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


rocket
nagyúr

Aki megveszi a fatal1ty lapokat arany aron, ezeket is megfogja :)

Jolnezki maga a kartya, jok a szinek es a rez osszhatasa :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6) Alvin_ti4200 válasza rocket (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nekem első ránézésre elég hangosnak tűnik az a hűtő:U Sebaj, biztos majd kijön hozzá a Fatal1ty fejhallgató is...

(#7) Esmein válasza rocket (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

Kéne hozzá fatal1ty reklámfotó, mint az én tg italos fotóm tildy képraktárában :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) erdoke


erdoke
titán

''Xturbo-re''

Ez hogyan jött így össze? Mintha az angolos kiejtéssel se passzolna. :F

A legjobb aláírás a héten

(#9) 747


747
senior tag

a CT szerint az uj Fatal1ty lap RAIDje bugos, es a halokartya integracioja is hagy kivannivalokat maga utan.

10/2005os szamban van a teszt.
http://www.heise.de/ct

(#10) Neck


Neck
veterán

Még mindig nem értem, hogy miért nem az X850XTPE-re rakták az 512MB RAMot. Az X800XL az a költséghatékony szuperkari. Minek arra akkor 512MB RAM? Vagy áááááá értem már. Most ez a legdrágább kari. Megveszik a fanatikusok, aztán meg kijön az X850XTPE @ 512MB RAM, és megint lehet cserélni. Ügyes... :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#11) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

''Csak elvakultaknak'' ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#12) kBagyula válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


kBagyula
senior tag

Fejhallgató = hallásvédő.

Üdv,
kBagyula

(#13) agitator


agitator
csendes tag

Enyhén röhejes a dolog :)
Egyrészt akkor már inkább veszek SLI-be két 256-os kártyát, és akkor memóriában is, meg valsz sebességben is ott vagyok, ahol ez a kártya (árban talán alatta ki lehet hozni a dolgot), másrészt meg ezek a Fatal1ty cuccok nekem soha nem tetszettek. Biztos nekem van ízlésficamom, de mikor megláttam a Fatal1ty alaplapot, az ugyanolyan unszimpi volt, mint maga a srác.
Akinek pénze van, az meg csak szórja... vehet nekem autót is akár :)

(#14) Kalwa


Kalwa
tag

Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de nekem már nagyon elegem van ebből a Fatal1ty mániából :((( El lehetne már felejteni, mivel nem is hallanánk róla, ha az ABIT nem vette volna a nevére...

(#15) Neck


Neck
veterán

Szerintem is. Ráadásul már ott szarul sült el, hogy a Pentium EE mellé álltak, nem az Athlon FX mellé, mert ugye vitán felül az a Gaming Expert a CPUk terén. Ugyebár.
Akkor ezt is elcseszték, mert ugye szintén az X850XTPE @512MB gyorsabb lenne mint ez, stb stb.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#16) erdoke válasza agitator (#13) üzenetére


erdoke
titán

Már mitől lennél ott két SLI-s kártyával? A legtöbb játéknál full élsimítással és anizóval gyatrán gyengébb 2 db 6600GT, különösen ha ezen gyors memó van, és a gyári tuning is megy.
Más kérdés persze, hogy ennek az ára egy olcsóbb 256 MB-os X800XL-hez képest mire lesz jó, majdnem biztos, hogy épeszű embernek semmire.

A legjobb aláírás a héten

(#17) baresz válasza 747 (#9) üzenetére


baresz
tag

Hát szerintem meg nem bugos!:F

-no money no problem-

(#18) faster válasza Neck (#15) üzenetére


faster
nagyúr

X850XTPE 512MB rammal más valószínűleg túl sokat zabálna, és túlságosan melegedne, és 600 dollár lenne.

(#19) faster válasza agitator (#13) üzenetére


faster
nagyúr

SLI-ben nem adódnak össze a ramok, nem lennél ugyanott.

[Szerkesztve]

(#20) baresz válasza Neck (#15) üzenetére


baresz
tag

Létezik Athlon verzió is , ja és a neve teljesen tök mindegy mert a lapot használod (kit érdekel a hülye marketinges milyen nevet talált neki ki) az meg igen csak jó ezt elsőkézből tudom mert nem csak hogy nekem ez van de már használtam 939-es lapot egy párat Asus SLi,meg MSI Diamond de az Abit magasan a legjobb mindből!

-no money no problem-

(#21) Loretto


Loretto
veterán

Szerintem már a túl sokat a várásrlóért dologba halnak el. 512 ram dupla bios választhatod ezt+ azt. Lassan olyan lesz mint mcdrive, csak bootkor bemondod mit akarsz...

Soirée...

(#22) 747 válasza baresz (#17) üzenetére


747
senior tag

a c't szerint hibas a RAID implementacio. kiprobaltad az osszes RAID uzemmodot?

(#23) baresz válasza 747 (#22) üzenetére


baresz
tag

Hát az összeset nem ugyhogy lehet hogy igaza van mert én stripping-be használom ott jó.

-no money no problem-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.