Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Valahol nincsen pontos bugfix-lista?

I am having fun staying poor.

(#2) rocket válasza Drizzt (#1) üzenetére


rocket
nagyúr

De van, [link] release notes.

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3) Tyca


Tyca
senior tag

Vajon mikor lesz rá Omega driver?

(#4) Komplikato válasza Tyca (#3) üzenetére


Komplikato
veterán

Azt nem tudom, de az Atimania.com-on már kint van a CP-s verzió (csak általában korai CP van benne, hehe), de gondolom az XS-es driver is hamar kész lesz. :R

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5) deter válasza Tyca (#3) üzenetére


deter
aktív tag

Az Omega, DNA, DH modolt drivereket el lehet lassan felejteni. Azt egész biztosan tudom, hogy a DNA megszűnt. Az másik kettő pedig már jó ideje nem adott ki meghajtót.

Amint Komplikattó célzott rá, már csak a warcat él. Amit erről a [link] -ről lehet majd letölteni...

Egyébként kiváncsi, vagyok hogy ez az új CF mód valyon mekkora cpu használatot okoz...

üdv_
deter

[Szerkesztve]

(#6) Gaboman válasza deter (#5) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hát nekem a 7.1-es Catalyst nem vált be FEAR-ben mérve lassabb mint a 6.11 és 6.12!!!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#7) Interceptor


Interceptor
addikt

Növeli a játékok alatti teljesítményt vagy nem?Valaki dobjon egy tesztet.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#8) deter válasza Interceptor (#7) üzenetére


deter
aktív tag

Már mint mi? Ha nem említik a az adott Catalyst-nél az optimalizációt akkor, nincs említésre méltó teljsítménybeli növekedés...

Ha a Warcat driver-re céloztál, én összehasonlítottam a hivatalos meghajtóval és különbésg néhány fps volt. Százalékban kifejve nem érte el a 3-at. És pont emiatt a differencia több tényezőnek betudható lehet.

Akkor lesz értelme a modósított driverknek, ha az AMD-ATi (egy korábbi hírben volt róla szó) nyílt forráskodúvá teszi a meghajtó csomagokat.

Még tavaly valamikor, teljesen azonos körülméyek között összehasonlítottam az összes létező adott válltozatú drivert (DNA, OMEGA, DHzeropoint, NGO, hivatalos+CCC, hivatalos+CP) futtattam különböző 3D alkalmazások alatt, de ezen tesztnél se volt szingnifikáns különbség a meghajtók között.


üdv_
deter

[Szerkesztve]

(#9) Gaboman válasza Interceptor (#7) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nálam kevesebb lett vele nem hogy több!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#10) Tomcat


Tomcat
őstag

Akkor ez az első driver amivel a héten beszerezett X1950PRO CF rendszeremet ki tudom próbálni? Most rakom össze a gépet és még nem tettem fel oprenszert sem.

Tomcat

(#11) Komplikato válasza Tomcat (#10) üzenetére


Komplikato
veterán

Már a 6.12 is támogatta, meg voltak spéci X1950pro-hoz kiadott 6.11-es driverek is ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#12) Csapi007


Csapi007
veterán

Na végre. :))

"Csak úgy mondom"

(#13) djtoomi


djtoomi
addikt

ideje volt már kiadni de mondjuk engem nem érint.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#14) erdoke


erdoke
titán

Vajon mikortól válik rendszeressé a Vista alá tolható frissítés is? Januártól a Vista elérhető magánszemélyek részére, lassan oda is kell valami tervezett vakítás...

A legjobb aláírás a héten

(#15) Interceptor válasza deter (#8) üzenetére


Interceptor
addikt

A Catalystre gondoltam.Egyébként érdekes amit írtál.1-2 fps sokat nem segítene mondjuk az oblivion gammán,bár 85%-ban 25fps felett megy.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#16) Interceptor válasza Gaboman (#9) üzenetére


Interceptor
addikt

Egy próbát megér,én is meglesem majd.Egyébként nem tudjátok miért van az hogy bizonyos videók nem játszódnak le normálisan és szines tintapacákat látni a képen.Csak bizonyos kisebb méretű videóknál fordult eddig elő.Régebbi Ati átmeneti kártyámmal(X300SE) is ugyanez a probléma volt ugyanebben a lapban(A8N-E),viszont az Nvidiával nem jelentkezett soha sem hasonló jelenség.Lehet nem támogatja rendesen az alaplap az Ati vga-kat?Pedig soha semmi más gondom nem volt a lappal.Driver problema nem lehet mert már többfélét kipróbáltam, másik srác is ugyanezzel a vga-val(HIS X1900GT) és driverrel viszont más lappal nyomta és neki lejátszotta normálisan.Játékoknál vagy normálisabb divx-xvid vagy dvd filmek alatt semmi gond nincs.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#17) Tomcat válasza Interceptor (#16) üzenetére


Tomcat
őstag

Na én pont az ilyen kellemetlenségek miatt vettem AT8-32X-et.
ATI chipes lapban ATI CF konfig csak jó lehet, nem?

Tomcat

(#18) R.Attila


R.Attila
tag

Erről csak annyit hogy feltaktam és nem indul el a CoD2 CrossFire-ben mer hibát észlel :W :W :W :W :W :W :@@@@@@@@.

(#19) Dzs3ko


Dzs3ko
tag

Új driver ?
A múltkor telepítettem egy rendszerre ati drivert ( akkori legfrissebb ) majd meg őrültem mire sikerült mindent beállítani: pl.: frissites felbontasok alkatt, tv kimenet es annak a frissitese stb nem is beszélve & net framenetwork & control center...
Vajon megéri felrakni régi rendszerekre is ?
Úgyértem 3200 barton & 9800 pro A weboldalukon azt irjak hogy a 9800 pro is támogatott de nemhiszem hogy új játékokat még mindig optimalizálnák ilyen régi karikra is, szerintem egy régebi driver sokkal gyorsabbnak és eccerübbnek tűnik régi karikhoz agp stb
Újhoz valószínű szükséges lesz bár nem olvastam el a ríléz noteszt

(#20) Tomcat válasza Dzs3ko (#19) üzenetére


Tomcat
őstag

Az optimalizáción kívül általában hibajavításokat is tartalmaz különböző játékokhoz.
Nézd végig az infot hogy miket javítottak. Ha van benne valami ami érint akkor tedd föl.

Tomcat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.