Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Computex - tuningolt Pentium 4 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ebx


ebx
aktív tag

...és egyik leghidegebb...

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#2) csudri


csudri
őstag

-50? Az kemény!

(#3) erdoke


erdoke
titán

Amíg meg nem látja ezt az álságos híresztelést néhány hardcore overclocker.:D
Tényleg, a neten lehet látni gyorsabb P4 procit is, pl. itt egy 5,13 GHz-est:
[L]http://www.vr-zone.com/ocdb/Intel/Northwood/[/L]

Az 5900 Ultra-ról nem is beszélve...;]

A legjobb aláírás a héten

(#4) erdoke válasza erdoke (#3) üzenetére


erdoke
titán

Bocs, ez csak 5125,91 MHz. Tényleg sorry. :D

A legjobb aláírás a héten

(#5) Sanya


Sanya
nagyúr

CSak egy videókártyacsere, és máris gyorsabb gépet kaptak volna.... (9800pro)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) Geli


Geli
senior tag

mé' lenne a leggyorsabb?!?!...már rég van 5giga fölötti gép is:t :F

(#7) Geli válasza erdoke (#4) üzenetére


Geli
senior tag

háhá..mondtam h van:DDD

(#8) Geli


Geli
senior tag

milyen gyártó az a jetram? :DDD :DD :C

(#9) steveetm


steveetm
őstag

És az órajelének mutatásán kívül el tud látni ez a csuda gép kicsit komolyabb feladatokat is?;]
Üdv.: steveetm

(#10) Phantom Lord válasza Sanya (#5) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

De az Asus már csak nem fog beletenni egy 9800 pro-t amikor az nVidia egyik legnagyobb partnere :)

(#11) nap


nap
addikt

Erdekes modon a p4-ek orajelezese megallt 3,2 GHz-nel...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) sanyica


sanyica
csendes tag

Azért szerintem folyékony nitrogénnel simán jobb eredményt lehetne elérni :DD, talán még hangosabb sem lenne mint egy ilyen kompresszor

When man invented fire, he didn’t say, 'hey, let’s cook', he said, 'great, now we can see naked bottoms in the dark.'

(#13) Phantom Lord válasza nap (#11) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

Az NW mag 3,6- felet már csak igen extrém hütéssel birja, de majd nemsokára jön a prescott

(#14) Benőke


Benőke
őstag

Gyorsnak biztos gyors csak épp játékra nem elég gyors. ;]

(#15) turho válasza steveetm (#9) üzenetére


turho
őstag

Szerinted bármilyen komolyabb processt elindítva lehet hogy csontra fagy? Lehet :)
De a frekikijelzést egész nap bírja generálni....
Egyébként lehet hogy úgy értették: A világ leggyorsabb processzorú átlagos körülmények közt is folyamatosan működő p4-e. Így már elképzelhető.
Elképzelem, ahogy valamelyik OC oldalon extrém túlhajtott gépet lehet milliókért rendelni, amihez jár egy bantu néger is, aki ezüst űrruhában napi 20 órában töltögeti a Nitrogént egy sárga műanyag tölcsérbe a gép beömlőnyílásán. Közbe folyamatosan méri a proci lázát....

(#16) Obi-1 válasza nap (#11) üzenetére


Obi-1
őstag

Szerintem kivárnak. Minek hajtsanak, amikor úgyis lehagyták az AMD-t (szigorúan órajelben, persze). Ez a piac arról szól, hogy amíg nem jön ki valami újjal, addig minél tovább áruld az aktuális termékedet.

Only a Sith deals in absolutes.

(#17) beeboy válasza Obi-1 (#16) üzenetére


beeboy
addikt

ja!!

most élesítették a HT-t is, közbe már régen benne van
nem lenne amd még 486-nál lennének a ''mocskok'' ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#18) Sanya válasza Phantom Lord (#10) üzenetére


Sanya
nagyúr

Tényleg.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19) Tejberizs


Tejberizs
tag

Ekkora teljesítményű proci már megérdemelt volna már egy jobb videókártyát is (R9800Pro-t) :DD

Tejberizs forever!

(#20) Glasi


Glasi
csendes tag

Kompresszoros hűtés mióta számít asztalinak? Mert az egész monstrumot felrakták 1 asztalra? :F

(#21) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Nem rossz, bár én is tudtam, hogy nem ez a leggyorsabb proci a világon. És szívesen láttam volna egy 3dmark eredmény, ha már szerintük ez a leggyorsabb gép a világon. Vagy lehet, hogy a 3dmark csontra fagyott volna -50 fokon? :t :t :t

(#22) bujdyka


bujdyka
tag

Ennek mi értelme van?
Hogy megint legyen egy hir az Intelről?
Vagy, hogy feltűnjön az FX 5900 neve?
Fel kéne fogni, hogy igenis kijött az A64 és rá kéne feküdni arra, hogy a Prescott minél előbb kijöjjön... Csak amíg nem tudják gyártani addig is fenn kell tartani a közvélemény érdeklődését (marketing tankönyv kb. -2. fejezet)...

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez...

(#23) twollah válasza erdoke (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Photoshop rulz.

(#24) MUŁĐER válasza twollah (#23) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Jaja, aki ért hozzá az csodákra képes a photoshoppal!!!:)):)):))

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#25) Valdy válasza Phantom Lord (#13) üzenetére


Valdy
csendes tag

A k7 mag igen extrém hűtéssel 4 ghz felett bírja, de már itt a k8 mag....

(#26) Valdy válasza beeboy (#17) üzenetére


Valdy
csendes tag

Aztán mire mennek a HTT-val? Otthon semmire sem használod.... Legalábbis 1-2 kivételtől eltekintve...

(#27) Valdy válasza beeboy (#17) üzenetére


Valdy
csendes tag

Egyébként a p4-ben nincs HT, mivel az HyperTransprortot jelent:))

(#28) tocsa válasza steveetm (#9) üzenetére


tocsa
senior tag

Ratapintottal a lenyegre. A belinkelt rekord 5Ghz meg 4.8 GHz gepeknel a hutesnel a buvos LN2 szo van. Vagyis ''Liquid Nitrogen''. (Najo, van az elso oldalon meg egy szarazjeg hutes (folyekony szendioxid), illetve egy speci hutogazas hutes). A vasaron bemutatott masina meg gondolom folyamatosan tud uzemelni, nemcsak addig, ameddig van meg folyekony nitrogen a laborbol elkotott kis hungarocel tartalyban.

Masreszt, es itt jon a te kerdesed: e linkelt rekord gepek valoszinuleg eppen eljutottak a WCPUID-ig aztan csokolom. A 3DMark2003-ba mar jocskan beletorne a bicskajuk. Egyaltalan az jo, hogy a Windows bebootolt raktuk.

Udv!

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#29) hobizoli válasza tocsa (#28) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Vagy csak utana toltak fel az FSB-t egy szoftverrel...


hobizoli

több drón kell ;P

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Computex - tuningolt Pentium 4 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.