Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Inkább ésszel, mint erővel. Ha a végeredmény közelít egy full DXR megvalósításhoz, akkor very welcome!

Gondolom, ezt ugyanúgy integrálni kell az alkalmazásba, mint az FSR-t.

#tarcsad

(#2) Kolbi_30 válasza Yutani (#1) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Én játszom egy MMOval amibe betették, a fidelityFXet. Szerintem szebb ha bekapcsolom a kép is. Persze ez szubjektív, így megvan benne a fix 60 FPS 4k ultra+ felbontáson.a CPU és a VGA is kevésbé terhelt ami nekem kicsit gyanús, de nem bánom. Ez egy jó ötlet és kivitelezés.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#4) siva


siva
aktív tag

Crytek -nek volt egy techdemo-ja, amiben igaz szoftveres, de szintén kevert ray tracing-et használtak, az a GPU-k nyers erejét használta.
[link] 2019

(#5) Abu85 válasza siva (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az nem ilyen volt. Ők az SVOTI-hoz eleve szükséges SVO eredményét használták fel. Az AMD megoldásának nem kell SVO gyorsítóstruktúra.

#3 morgyi : Jó minőségű GI-ra vannak olcsóbb megoldások. Jó minőségű reflectionre nincsenek. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6) Raysen623 válasza Kolbi_30 (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Melyik az az MMO?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) hokuszla


hokuszla
aktív tag

valaki szóljon a vásárlóknak is, vásároljanak mert nagyon jó az amd

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#8) Abu85 válasza hokuszla (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez nem AMD-only effekt. Teljesen szabványos, csak gyorsabban csinál meg dolgokat, mint a korábbi eljárások, miközben a minőség nem romlik.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) Kolbi_30 válasza Raysen623 (#6) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Black Desert.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#10) Picco válasza hokuszla (#7) üzenetére


Picco
addikt

en nem ertem hogy mi volt a celod ezzel a hozzaszolassal flamekeltesen kivul, elmagyaraznad legyszives?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#12) Duck663 válasza hokuszla (#7) üzenetére


Duck663
őstag

Valaki szóljon a TSMC-nek hogy ugyan legyen kedves háromszorosára növelni a gyártókapacitását, mert qrva nagy igény van rá! PS5, XBOX, ZEN CPU-k, ZEN APU-k, GPU-k gyártása is ott folyik és csak az AMD-ről beszéltünk, közben meg gyártat ott az Apple, az Qualcomm, Mediatek, nvidia, meg még tudom is én kik, elég hosszú a lista és mindenki tűkön ülve várja, hogy gyártókapacitáshoz jusson.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#13) Busterftw válasza Duck663 (#12) üzenetére


Busterftw
veterán

Szerintem ez nem varakozas kerdese, barki licitalhat tobb kapacitasert.
Marmint nem on the fly gondolom, hanem amikor le kellett adni a rendelest.
Az Apple mar nincs 7nm-en, aki amugy viszi a kapacitas felet atlagban.

(#14) Komplikato válasza Duck663 (#12) üzenetére


Komplikato
veterán

Mondjuk a TSMC ellátási gondját nem csak a Covid balhé és abból fakadó dadoó ellátási lánc, nem csak a felfutó kereslet okozza. Vannak olyan "nem lényeges" problémáik, hogy a "nem létező" éghajlat változás okán a szigetország vízkészletei lenullázták magukat, kb. mint Kaliforniában és lehet meglepő dolog, de a szilicium ostyák előállítsához kell víz. Így viszont ha jól rémlik a gyáraik nagyobbik része kiesett a pixisből víz hiányában.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15) Duck663 válasza Busterftw (#13) üzenetére


Duck663
őstag

Az Apple megengedheti magának a licitálgatást, de a többi cég nem biztos. Az Apple azt is megengedhetné magának, hogy felvásárolja a TSMC-t szőröstől bőröstől.

Az AMD a 3. legnagyobb megrendelője, mégsem elég a gyártókapacitás amihez hozzájutnak.

#14 Komplikato: Szerintem nem csak helyben állítják elő a wafereket. De ezt nem tudom.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.