Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balaaazs


balaaazs
senior tag

Azt lehet tudni, hogy mik ezek az érintett sorozatok? Brit meg franciából vannak elég jók.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2) hulp01


hulp01
senior tag

Ha BK nem is, de egy Aranyélet simán mehetne.

(#3) [CsuCsu] válasza hulp01 (#2) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Azert az HBO szintet messze nem hozza egy _atlagos_ Netflix sorozat. Valoszinuleg nezhetoek lesznek, de a nagy reszuk nem egy nagy szam.

(#4) flexxx2 válasza hulp01 (#2) üzenetére


flexxx2
őstag

Ja, már van minőségi magyar sorozat is. Az eddigi netflixes sorozatok (amit láttam) nem a szappanopera műfajban nyomultak. Jó kérdés, hogy a netflix kiszolgálja-e a barátok közt féléket.

(#3) [CsuCsu] pl a stranger things nekem = egy hbossal.

[ Szerkesztve ]

(#5) smc válasza [CsuCsu] (#3) üzenetére


smc
addikt

Stranger Thins, Narcos, Black Mirror.
Ezek mind hozzák a szintet szvsz.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6) Dr. X válasza smc (#5) üzenetére


Dr. X
aktív tag

House of cards...

(#7) ripla válasza smc (#5) üzenetére


ripla
őstag

Altered Carbon, Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones.

(#8) Borisz76


Borisz76
veterán

Mi kis falunk..!?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#9) total90 válasza Borisz76 (#8) üzenetére


total90
veterán

Meg a Szomszédok.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) dabadab válasza smc (#5) üzenetére


dabadab
titán

"Stranger Thins, Narcos, Black Mirror.
Ezek mind hozzák a szintet szvsz.
"

Ja, meg biztosan van pár másik is, ami tényleg jó, de ezeken kívül van kb 250 másik netflixes sorozat is és az átlagot azok határozzák meg.

DRM is theft

(#11) Bird


Bird
addikt

Tessék mondani mikor lesz végre magyar kontent? Addig marad a virágbolt?!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12) leviske válasza flexxx2 (#4) üzenetére


leviske
veterán

A Stranger Things egy üdítő kivétel, nem pedig "átlag netflix sorozat". Nekem is az a véleményem, hogy elég ritkán talál be a cég, még nagyköltségvetésű darabokkal is. Azonban magyar specifikus sorozatnak szerintem felesleges plusz költség lenne egy barátok közt szerű valami. Külföldön miért néznék, itthon meg a Netflixnek egyelőre nem olyan a célközönsége, hogy ilyesmire lenne igénye. Magyar hely/közeg témában szerintem még mindig egy Moszkva tér vagy Kontroll szerű sorozatnak lehetne nézettsége. Ráadásul ilyesmi setting illene a minőségibb netflix sorozatok sorába.

Mindenesetre a Witcher sorozatra azt mondták, hogy kelet-európában lesz forgatva, szóval előfordulhat, hogy néha nálunk is tiszteletét teszi, nem csak a lengyeleknél. Ez is valami. :DDD

(#11) Bird: Hát. Szerintem nem hamar. :DDD Nem hiszem, hogy kiemelt pozícióban lenne az ország. Ráadásul még azokat sem érték el maradéktalanul itthon, akiknek nem számít a felirat vagy szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

spanyol, nemet, holland sorozatok? Kell a banatnak... :DDD

(#14) macilaci78 válasza hemaka (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Miért, a Barátok Közttel ki lennél békülve? :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15) Juhaszatti válasza hemaka (#13) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Pedig egy jó Cobra 11, vagy Rex.. :))
Bár utóbbi lehet hogy osztrák.

(#16) dabadab válasza hemaka (#13) üzenetére


dabadab
titán

"spanyol, nemet, holland sorozatok? Kell a banatnak... :DDD"

Pl. a holland Tabula Rasa (ha minden igaz, erre csapott le a Netflix is) elég jónak látszik, ahogy mondjuk a német Babylon Berlin is.

(#15) Juhaszatti: igen, a Rex az osztrák volt, ORF sorozat - de nem pont ilyenekre számítanék :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#17) hemaka válasza macilaci78 (#14) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az nem tudom micsoda, marmint nem lattam belole egy reszt sem. :DDD

(#18) DeFranco válasza macilaci78 (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az is német. unter uns.

(#19) tuki2200 válasza dabadab (#16) üzenetére


tuki2200
senior tag

A Babylon Berlin az HBO GO-nál van, legalabbis itthon

(#20) rottenbull


rottenbull
senior tag

Eddig is voltak. Nem is egy.

(#21) #72042496 válasza macilaci78 (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha jön rá BK, akkor engem egy életre megvettek. :D
(Tényleg nézem azt a szart, a szokás hatalma.)

[ Szerkesztve ]

(#22) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Nekem a stranger things annyira nem jött be, de :D sok animet átvettek + castlevania
Mellette most elindult a Lost in Space , ami nem egy rossz sorozat.

Amire rá kellene szánni magam , The ritual , meg a mute :D. Folytatni az altered carbont, meg a punishert :D és elkezdnei az 1922 -t XD .

ui: angol sorozatból amiból szereztek 7 évadnyit az : the Great British Bake Off ,de sajnos only Anglia :(

[ Szerkesztve ]

(#23) Degeczi válasza ceripapa (#22) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Stranger Things-ből csak az első évadot találtam jobbára érdekesnek, a második már inkább kínos volt és unalmas.

(#24) ace05


ace05
senior tag

Szerintem a portfóliójukat úgy találhatták ki annak idején, hogy kábel tv + országos csatornák keveréke legyen. Ez az arány szerintem 60-40 százalék lehet most az országos javára. Gondolom így fordulhat elő, hogy minden második filmjük vagy sorozatuk ilyen "hbo minőségű".

(#25) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Magyar Netflixen is lehet eredeti szinkronhangokkal magyar, vagy angol felirattal nézni filmeket, sorozatokat?

(#26) dabadab válasza Felesbandi (#25) üzenetére


dabadab
titán

Leginkább csak úgy lehet, magyar szinkron egyáltalán nincs náluk.

DRM is theft

(#27) Felesbandi válasza dabadab (#26) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Köszi a választ!
Ebben az esetben van rá lehetőség, hogy különösebb macera nélkül inkább az amerikai Netflixet használjam és arra fizessek elő? Láttam hogy lehet IP címekkel varázsolni, de én ezt inkább elkerülném amennyiben lehetséges. Tudtommal azon sokkal nagyobb a kínálat.

A magyar jó lett volna, ha lett volna magyar szinkron is (azt hittem ez alap), úgy barátnőmmel is tudtam volna rajta filmet nézni. Így viszont konkrétan semmi értelme az amerikaival szemben. Max a magyar felirat (ha van egyáltalán, ezek után ebben sem vagyok biztos), de az angol is tökéletesen megfelel, szóval az nem fáj, ha nincs.

(#28) dabadab válasza Felesbandi (#27) üzenetére


dabadab
titán

"Ebben az esetben van rá lehetőség, hogy különösebb macera nélkül inkább az amerikai Netflixet használjam és arra fizessek elő?"

Nincs. Azért van más kínálat az USA-ban meg Magyarországon, mert a filmek jogai alapvetően földrajzi alapon vannak elosztva, így a Netflixnek nem szabad az USA-ban licenszelt dolgokat Magyarországon adnia - az országonként eltérő kínálat nem a Netflix mániája, ők is szenvednek a rendszertől.

DRM is theft

(#29) ace05 válasza dabadab (#28) üzenetére


ace05
senior tag

(#30) dabadab válasza ace05 (#29) üzenetére


dabadab
titán

Igen, ki lehet kerülni, de ez már a "különösebb macera" kategóriába esik, meg hát ennyi erővel le is torrentezheti.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.