Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok! Sorban a válaszok: :)

rgqjx: Innen jött az "ihlet" :DDD

danih: De akkor miért van az, hogy 640x480-ban ugrál és az 1280x720-ban nem ? Ott nincs loop ? Amúgy nekem egy 8gb-os Kingston mikro SD van bent, adapterben.

mr_ricsi: 20 vagy 30 közül választhatok. Az a furcsa, hogy alacsonyabb fps-en több helyet foglal :F Ez normális ?

DarknessHope: Teszek fel igen új videót is. Tegnap voltam Ausztriában. Odafelé totál szembe sütött a nap, visszanézve a videót egész szépen teljesített így is (720-ban készült) A haza út meg már sötétben volt. Úgyhogy hamarosan frissítek, csak türelmetek kérem, mert 512-vel feltölteni .. pff :U

SWiNEBoY: Nekem is ez jutott először eszembe, hogy teló, vagy fényképező oda és felvétel. :) Amúgy a látószög elvileg 720ban sokkal nagyobb. Megpróbálom ezt is szemléltetni valahogy (talán képpel)

vwpolopg: Én úgy tudom igen. Ha azt nézed, hogy van egy dátum,idő kijelzős kamerád ami fel is vette a balesetet, koccanást. Kijön a hatóság. Leveszed a kamerát, megmutatod... Szerintem elég nyomós bizonyíték.

Még egy kis infó:
Ha a kamerát kötjük össze a Pc-vel, mondván leszedjük róla a videókat... órákba telik az a pár Gb lemásolása. Nekem 0,7 mb-tal húzta...
Kivettem a kártyát, bele a kártya olvasóba, mindjárt 16 lett, vagy mennyi is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.