Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Komplikato


Komplikato
veterán

Az egyik képen és leírásban 3 ventilátor van az előlap mögött, szóval 6db lesz az összesen.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#2) Predatorr


Predatorr
őstag

Marketing van, lényegi infó nincs (pl. hűtők teljesítménye). :((( Azt feltételezem, hogy az elhallgatott infó rossz fényt vetne a termékre (az is infó, ugye), szóval nem veszem meg. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#3) Synthwave válasza Predatorr (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én azt feltételezem, hogy végtelenül sok szabadidőd van, és még véletlenül sem akarod konstruktívan eltölteni.

Csak azt nem értem, hogy egyáltalán honnan jött a megvásárlás akár halovány gondolata is, mikor mindannyian tudjuk, hogy egy ilyen belépőszint alá érkező ócskavas még szétkerázva sem méltó a NASA gépparkját megszégyenítő rigedhez. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) Synthwave válasza Komplikato (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ott a pont.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) Predatorr válasza Synthwave (#3) üzenetére


Predatorr
őstag

Van ugye a szakújságíró (akinek kötelessége utánanézni, amiről ír) és a lelkes logoutos amatőr, akik pótolják elmaradásukat, ha valaki felhívja rá figyelmüket, vagy esetleg annyit mondanak, hogy „nem találtam erre adatot”, meg van a kattintásvadász marketinges, aki gúnyolódva nekitámad annak, aki kritikát mer megfogalmazni, amikor ezredszerre lát egy újságcikknek álcázott gyártói anyagot a legrelevánsabb információk kihagyásával autóktól a hifin át a sztechig. A szó jelentését ismerők számára konstruktivitás egy termékről bővebb információkat igényelni, mások megtámadása igényességük miatt valami egészen más. :U
Köszönöm aggodalmadat, de az egykor szép napokat (és aok-sok remek tesztet) látott felületen eltöltött, ma már csupán ált. 10-15p belefér a munkaidőmbe. :R
Megfogadom tanácsodat, a jövőben még kevesebb időt töltök itt, és nem kérek mások számára is fontos információkat, hiszen deklaráltan úgyis csak máshol kapom meg. :R
Töröltem a topicot az előzményeimből, szóval ne válaszolj, értettem mindent és kösz a rám szánt időt.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) Synthwave válasza Predatorr (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kattintásvadász marketinges.

Én.

:' D

Aki egy kicsit is ismer, azt most velem együtt kuncogja magát álomba.

Máskor majd igyekszem egyes hírek esetén nem press release-ből dolgozni, amikor más nem áll rendelkezésre a Guglival való barátkozás után.

Azt sem kéne elfelejteni, hogy minden létező oldal (beleértve a külföldi nagyokat is!) pontosan ugyanilyen tematikával működik, csak a különbség az, hogy ők legtöbbször még a saját képükre sem fogalmazzák/formálják a dolgot, csak copy-paste-tel, egy-az-egyben beillesztik a céges brosúrát az online felületükre. Mert az olyan igényes.

tl;dr: Semmi nincs álcázva, csak te nem vagy képben arról, hogy miként működnek ezek a dolgok. Vagy pontosan képben vagy, de inkább gerjeszted, majd meglovagolod a fölösleges feszültséget. Talán inkább az utóbbi.

Köszi, hogy végre felhagysz a céltalan trollkodással. Nem hittem volna, hogy ez elérhető.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.