Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Micsoda őstehetségek dolgoznak annál a cégnél, hogy így meg tudják jósolni az érintő kijelző sikerét :Y :W

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) n6230i válasza fateless (#1) üzenetére


n6230i
tag

Gyuri Geller utódai mind... :DD

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#3) plus44 válasza n6230i (#2) üzenetére


plus44
veterán

:DDDD...az tuti, de mondjuk ezt még egy 3 éves gyerek is megmonta volna;)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) sipiii válasza plus44 (#3) üzenetére


sipiii
csendes tag

És még ezeknek fizetnek azért hogy ezt megmondták :DD
Ennyi pénzért ezt én is megmondtam volna nekik ;]

A Windows súlyos hiba után állt helyre (úgy ahogy), hiba oka: Nem áll módunkban bizalmas információkat szolgáltatni a felhasználók részére!

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Én elviselnék érintőkijelzőt az asztali gépekben is. :)

Ma egy laptop előtt ültem, a "PDA-fertőzöttségem" miatt a kijelzőt tapicskoltam volna néha-néha... :D

Samsung Galaxy A54

(#6) eldiablo válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ismerős :DDD

(#7) Kobe válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


Kobe
veterán

a microsoft (vagy mások?) asszem már be is mutatta az a fejlesztést, ami egy asztal-PC vagy mi, az egész egy érintőképernyős kávézóasztal. Nem mondom, hogy egy hardcore gamer konfigot kivált, ellenben szerintem 5 éven belül a jelenlegi HTPCk helyére-státuszába kerülhet. Ugye most mindeki htpct akar építeni, van keletje, 5 év múlva már sztem az lesz a trendi, ha vendégek átjönnek és te a nyaralás képeit a kávézóasztalon huzigálva mutatod meg amolyan minority report módra.

Ilyen otthoni netezős konfignál én nem tudom elképzelni - amit olvasok az szemben van, nyujtsam ki a karom, elzsibbad míg tapperolok stb, a karomat lógatva kényelmesebb volna, ahhoz meg ugye mint egy könyvet kéne öldeben tartani a kijelzőt, ami a mai 17-20 colos tlaggal nem egy élmény, de pl laptopoknál simán megoldható, és jó ötlet is, ha nincs külső egér hozzá, a beépített paddal szenvedés.
Amolyan stagate atlantis módjára ilyen hordozható tablet-pcket nem lenne nehéz megcsinálni. Az asztali PCknél meg egy új beviteli eszközt el tudnék már viselni az egér + bill helyér - volt az a gomb alaku egérszerűség (a nevekkel kvára nem vagyok tisztában ma :D) az is egy előrelépés, bár szerintem egy kiteríthető, nyomásérzékeny kijelző ami szükség esetén gombokat vetít ki, szükség esetén meg 2 kézzel a felületen tapicskolva játszani lehet vagy valami hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#9) Kobe válasza Kalandor (#8) üzenetére


Kobe
veterán

nem az a gomb szerű :D
tudom mijaza trackballos, nem lett siker mert baromira dzsuvásodott. Egy komolyabb, nem olyan régi fejlesztés, ami ugy néz ki mint a filmekben meg a rajzfilmekben a gombok amit leszoktak nyomni vészleállításkor vagy az atomrakéta kilövéseko :D

és asszem a 3d s elmozdulásokat is érzékelte

na, ami ezen a képen van a gép mellett asszem [link]

[ Szerkesztve ]

(#10) cescenet válasza Kobe (#9) üzenetére


cescenet
csendes tag

"na, ami ezen a képen van a gép mellett asszem "

Látom kémfotót csináltál az íróasztalomról :DD :DDD Kezdhetsz félni az én ügyvédeim úgyis jobbak :DD ;]

(#12) Integra


Integra
titán

micsoda hír, teljesen kész vagyok tőle...
én meg tudom, hogy holnap is felkel a nap.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) Ricardo


Ricardo
félisten

"Az IMS Research szerint az érintőkijelzős készülékek piacát nem az drága okostelefonok fogják dominálni. Ezzel összhangban van a Nokia azon bejelentése is, hogy a gyártó elsősorban a középső árszegmensben kíván érintőkijelzős modellekkel fellépni."
Az hogy nem csak a drága telefonokban lesz ok. A nagy bevétel az alsóbb kategóriákban van.
Az okostelefonok dominanciáját viszont erősnek érzem (a jövőben is), mivel az érintőkijelzők felhasználási lehetőségeit egy tetszőlegesen bővíthető szoftver jobban kihasználja.

"Nokia azon bejelentése is, hogy a gyártó elsősorban a középső árszegmensben kíván érintőkijelzős modellekkel fellépni."

Közép árszegmensben de okostelefonnal

(#14) AMD Power válasza fateless (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Én is szeretem az ilyeneket. Van benne realitás de ennyire előre rohanni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) <NewL>


<NewL>
addikt

Honnan tudják ilyen pontosan? Na azért sem veszek 2012-ig érintőkijelzőset :)
Csak a nokia csinálna valami teljes érintőset,de jó lenne.

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.