Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolee5016


zolee5016
őstag

Hát nem rossz,de valahogy elfogynak a CM házak is (mint sok más) a hátuljuk felé...Ez is jól néz ki,mint az H500p.előlről ,felülről Oldalról is mindaddig,míg meg nem akad a szemem,a befejezetlen hátoldali részen..(A Cougar Panzer vagy épp a CM Cosmos szériái szépen keretbe foglalják a házat)ezek olyan félmunkák egy kicsit,pedig egy műanyag ,vagy épp fém elem dobna rajta szerintem....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2) jones965 válasza zolee5016 (#1) üzenetére


jones965
Modder

Pontosan a hátulja az, amit az esetek túlnyomó többségében csak akkor lát az ember a többi oldallal ellentétben, amikor éppen csatlakoztat valamit. Az pedig elég ritka átlagos felhasználás mellett.
Én tudom hogy mire gondolsz, de költségoldalról már nem ebbe az árfekvésbe kerülne.

(#3) Segal


Segal
veterán

Inkább a mastercase h500m jöjjön már. Remélem az is megjelenik augusztus végén.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) zolee5016 válasza jones965 (#2) üzenetére


zolee5016
őstag

Igaz, igaz de oldaról ,ha megmutira csinálom a gépet,akkor olyan suta a hátoldali 5mm-es függőleges sarok,mikor a teteje és az eleje a háznak,épp szépen lenne megoldva. Egyszerűen elfogy .Nameg a hátsó ventik sem mindig mutatnak jól,az említett perem miatt,
Szerintem a cosmos trimjepaneljei ezeket szépen megoldották...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5) RobbyJr válasza Segal (#3) üzenetére


RobbyJr
őstag

Arra én is kíváncsi lennék mit kérnek érte, mert jelenleg a gépemben van 2db 20cm-es ventilátor, és legalább azokat megtudnám menteni. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6) Taranti


Taranti
senior tag

Az "evolúció" következő lépéseként pedig a gyártók majd gyönyörűen világító és villogó konfigokat dobnak piacra - alaplap, proci, vga meg hasonló felesleges cafrangok nélkül. ;]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#7) hajbel válasza RobbyJr (#5) üzenetére


hajbel
addikt

Angliában £200-os egységáron vesztegetik, de pl a H500P mesh kivitelben 130.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8) Segal válasza RobbyJr (#5) üzenetére


Segal
veterán

66900ft lesz az ajánlott ára.
Nekem is legrosszabb esetben a h500p mesh változata lesz de mivel a 9. gen intel proci még nem jön ezért még kivárok hátha megérkezik az m változat a házból

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) RobbyJr válasza Segal (#8) üzenetére


RobbyJr
őstag

+ (#7) hajbel Jó izmos lesz az ára, kicsit kevesebbre gondoltam, egyébként ettől az RGB dolgoktól felfordulok. ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#10) hajbel válasza RobbyJr (#9) üzenetére


hajbel
addikt

Pedig az M azért drágább, mert alapból benne van 2 rgb venti.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#11) tibor72


tibor72
tag

Pár napja "rendesen le lett szólva" a DeepCool Matrexx dizájnja, de ahogy elnézem - ez személyes - rendesen túl tolták ezt is :DDD és ez, ahhoz képest randa. Plusz 70 dodo a különbözet nem mellékesen. A kábelmanagement is "érdekes" , mert ha szépen van kábelezve az is mutatós, és ha porosodik akkor mindenütt porosodik, hiába a takarás, így ez a megoldás nálam nem érték növelő. És ez a H500P-n sem segít ;]

(#12) Barret001 válasza RobbyJr (#9) üzenetére


Barret001
addikt

Kíváncsi vagyok,mikor vezetik be a RGB mentes klónokat,busás felár mellett! Lenne rájuk kereslet.

(#13) jeni


jeni
félisten

Bizonyos esetekben zavaró lesz a Karácsonyfa jellegű fényvilágítások valamint amit sajnálok az,hogy egyre több házakban nem lesz 5,25 fogadó hely az optikai meghajtóknak. Ebben sincs már.
Lehet az a 66000Ft ár kissé túlzónak tartok.

A Thermaltake Core X9 jóval olcsóbban több funkciót lát el színes szivárvány világítás nélkül,legalábbis csak az egyik oldalról lehet majd csak látni.

(#14) hajbel válasza tibor72 (#11) üzenetére


hajbel
addikt

Azon a ganajon nem lehet megcsinálni a kábelmanagementet, mert:
1. nincs hozzá elég hely
2. tépőzáras kábelkötegelőhöz nem elég széles a mélyedés rajta, csak gagyi műanyaggal lehet megoldani a kábelmanagementet, amit nehéz átdugni a kis lyukon, vágni kell ha cserélni akarsz egy kábel, rondán néz ki. Mondjuk amennyit szenvedsz azzal a kábelmanagementtel, elhiszem, hogy meg akarod mutatni a munkád gyümölcsét.
Elől is rondák a táp és a hdd kilógó kábelei, ultragagyi, hogy nincs rajta tápfedő, gumibetétek. Én azt a házat max előről mutogatnám.
Végezetül pedig az ár. Ebben alapból van 3 TG panel, a deepcoolban csak 2. 4 ventillátorral van szerelve (3 rgb és 1 sima). Ha a 4 ventillátort pótolom az egyébként rosszabb szellőzésű Mattrexen, akkor máris +67 dollárnál vagyok 20 az rgb és 7 a sima deepcool vent. Tehát még olcsóbbnak sem mondható.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#15) Segal válasza hajbel (#10) üzenetére


Segal
veterán

A p változatban is ott van elöl a 2 rgb venti gyárilag.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16) RobbyJr válasza hajbel (#10) üzenetére


RobbyJr
őstag

Akkor felejtős lesz a vásárlása. Egy igazán rgb mentes Cooler Master házat már igazán vennék.
Jelenleg egy Storm Enforcer házam van ami már 8 éves, és szeretnék már költözni egy nagyobba a jobb szellőzés miatt. Bár az NZXT házak sem rosszak.

(#12) Barret001: Ilyen szerintem nem lesz. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#17) hajbel válasza Segal (#15) üzenetére


hajbel
addikt

Hááát... Akkor a másik oldalon lévő TG miatt van a nagy felár? :F

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Mondjuk ezt a H500P házat jobban megnéztem, ebbe már lehet pakolni ventiket, előre-felülre 2-2db 20cm ventilátor befér, ami az igényeimet kielégítené és az ára 44.000Ft, amire még azt mondom hogy oké.
Gondolkodok rajta. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#19) Segal válasza hajbel (#17) üzenetére


Segal
veterán

Annál azért több
- Mindkét oldalt üveg borítás
- előlapon már 4db 3.0 és 1 3.1 USB
- riser kábeles vga elforgatáshoz már van tartó
- az üveg és a mesh előlap is jár hozzá és cserélhető
- több ssd hely
- jár hozzá egy rgb világításért felelő panel ha az alaplap nem támogatja alapból

Én ennyiről tudok de lehet van még pár dolog.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) Max500 válasza Segal (#19) üzenetére


Max500
tag

Meg címezhető RGB ventik.

Alá van írva!

(#21) tibor72 válasza hajbel (#14) üzenetére


tibor72
tag

A tények makacs dolgok, nem vitázom. Nem véletlen van Define R5-m, van benne hely (bár a csomagban műanyag kötegelők voltak, ha elfogy veszek még).
Az elejével nem tudok továbbra sem megbarátkozni, akkor már inkább MasterCase 5 . :K

[ Szerkesztve ]

(#22) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Általában kedvelem a Cooler Master házait, de ez a példány nem tetszik.
Valahogy mostanában ők is leálltak a jó, ötletes újdonságokkal, és elővették a csillámf@szláma dizájnt.

Nyilván szubjektív a dolog, az új célközönségnek biztosan tetszik.

(#23) Prof


Prof
addikt

Csillagszoro, gorogtuz nincs rajta. Kosz akkor nem kell :(((

Talan arulhatnanak monitorokat is, hogy a usernek ne a hazat kelljen bamulni 24/7. ;]

(#24) Barret001 válasza Prof (#23) üzenetére


Barret001
addikt

Természetesen olyan monitorokat,amin körbe a káván rgb futófény van,folyamatosan változó programmal :)
Mer" rgb nélkül nem lehet gyártani semmit.

(#25) Amerigo57 válasza RobbyJr (#18) üzenetére


Amerigo57
őstag

+ 1.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.