Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabó


gabó
tag

Egy Alan Wake-nek nagyon örülnék.

Nekem8

(#2) Aethel


Aethel
aktív tag

Olyan kompatibilitásra kell gondolni hogy "berakom a x360 játéklemezt és játszom" vagy ez is valami felhő alapú dolog?

(#3) oriic válasza Aethel (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A BC-nek (Backward Compatibility) két módja van.

1.

Megvan neked az accountodon az Xbox 360-as játék, ha bekerül a listába, akkor csak simán letöltöd One-ra és játszol.

2.

Lemezesen van meg neked a játék. Ez esetben berakod az Xbox 360 lemezt az Xbox One-ba, az felismeri, hogy milyen játékról van szó, majd Live-ról letölti a szükséges fájlokat (konkrétan a teljes játékot), ezek után indíthatod a programot. DE a lemeznek végig benne kell lennie a gépben, anélkül nem lehet játszani.

Live-Die-Respawn

(#4) wolruf


wolruf
őstag

Már nagyon várom ezt. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy a pendrive-on tárolt mentéseim (amikor eladtam a 360-at, gyorsan mindent oda mentettem, nem felhőbe), visszaolvashatók lesznek-e. Nekem már most van pár játék, aminek örülök és a rövid listában benne van: Defense Grid, Mass Effect :) Ezeket elkezdtem, csak nem fejeztem be. Szóval két Forza 6 között jók lesznek ezek is bőőőőven :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#5) ITjunior


ITjunior
tag

még nincs konzolom, tervben van, ez nagyon jo hir, van pár játékom még régről 360-ról. kicsit tájékozatlan vagyok ezen a téren, de sony-nál is van erre lehetőség, vagy tervben van? amúgy remélem jön mar lassan slim féle méretcsökkenés, de ezzel most nagyot nyomtak a latba, hogy mit vegyek :C

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#6) danih válasza ITjunior (#5) üzenetére


danih
addikt

Sony-nál nincs tervben, valószínűleg az architektúrális különbségek túl nagyok a PS3-hoz képest.
Stream-elve van csak lehetőség PS3-as játékokkal játszani, fix havidíjért - ami egy olcsóbb játék ára, de cserébe minden ennek keretében rendelkezésre álló címmel lehet játszani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.