Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raucher


Raucher
tag

Jó gép, használd sok örömmel!

kerámai hűtőbordái vannak a lapnak a jobb hőelvezetés céljából, ami nem átlagos

Valóban nem az. De nem a legjobb megoldás. A réz például jobb hővezetési tulajdonságokkal rendelkezik, mint a kerámia.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#2) darál0w


darál0w
Jómunkásember

egy SSD javította volna az összhatást :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Szuper gép, SSD-vel tényleg úgy hasítana mint a szél, bár így sem lehet lassú :DDD

(#4) H.Ezredes válasza Raucher (#1) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Köszönöm :R Valóban igazad lehet de általában gyárilag tudtommal nem sok rézhűtő borda van ( lehet,hogy tévedek akkor elnézést ) De a kerámia hűtőborda még egyedibbé teszi amúgy most megfogtam még csak langyos se... Rampage II-őn rendesen meleg volt....

(#2) darál0w
Igen egy 64-es vagy 128-as elférne
(#3) bbazs96
Igen a sebességgel nincs nagy probléma :) Valami olcsó SSD az lehetne

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#5) Thunderzolee

Van egy kollegám, akit szintén ezredesnek hívnak a gyárban, tudom róla, h i7-re szeretne váltani. Most hirtelen azt hittem, Ő írta ezt a bejegyzést. Akartam is szekálni, de aztán kiderült, h nem Te vagy az.. akkor lekapcsolom a troll módot.

Congratulations! Irigység van. :K

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) H.Ezredes válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Köszönöm Szépen :R :R Szerintem neked is lesz Sandy konfigod ha nem is most de a közeljövőben :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#7) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Tedd középre a képeket. ;)

Én is filóztam a Sabertooth-on, de inkább a GD65-öt vettem.

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#8) H.Ezredes válasza BioNiCMaN (#7) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:R :R

Milyen a GD65 ??

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#9) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jó masina, használd egességgel. ;)

(#10) BioNiCMaN válasza H.Ezredes (#8) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ilyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#11) H.Ezredes válasza BioNiCMaN (#10) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Jópofának néz ki tetszik a fekete szürke/kék kombináció :) de azért maradok a Sabertooth-nál :B :)

(#9) Recon666
Köszönöm :R Igyekszem is kihasználni :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#12) SimonYana válasza H.Ezredes (#11) üzenetére


SimonYana
addikt

Nagyon szépen köszönöm az elismerést !
Én ugyan így köszönhetek nagyon sok mindent a nakos barátomnak.
Te pedig használd egészséggel !
Miután tudod a tuning minden csínnyát - bínnyát , oszd majd meg velem is mert nem nagyon van időm vele foglalkozni! :R

® SimonYana ®

(#13) Thunderzolee válasza H.Ezredes (#6) üzenetére

Hát.. egyelőre jól elvagyok a mostani gépemmel, nem hiszem, h egyhamar váltok. Épp mostanság sikerül lecserélnem a 4GB ramot 8GB-ra (DDR2-höz képest hihetetlenül jó áron), így még jó darabig maradni fog a gépem.

:R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) albert8


albert8
addikt

Szép és jó cuccok :K grat hozzá :R
jól láttam hogy a VGA eladó? :F

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15) H.Ezredes válasza SimonYana (#12) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:R nakos rendelése nélkül sem jöhettek volna létre az "ikrek" :C
"Miután tudod a tuning minden csínnyát - bínnyát , oszd majd meg velem is mert nem nagyon van időm vele foglalkozni! " Ez azért erős :) próbálkozok valamit de közel nem értek annyira hozzá mint itt sok tag :)

(#13) Thunderzolee
8 Gb-azért nem rossz DDR2-ben nekem anno a Q6600-hoz ilyen Corsair Dominatorom volt Airflow Fan kit-el azt szerettem nagyon de állandóan baszakodott valamelyik ventije a portól :S

(#14) albert8
Hirdetem de a mostani állás alapján megtartom mivel értelmes áron nem kapok 580-at és most nincs rá fölös +30-40K-m :(

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#16) BioNiCMaN válasza H.Ezredes (#15) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Filóztam ilyen ramhűtőn, aztán megtapiztam a RAM-okat és egyáltalán nem melegek, úgyhogy lemondtam róla, nem kell feleslegesen még több zajforrás. :N

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#17) SimonYana válasza BioNiCMaN (#16) üzenetére


SimonYana
addikt

Ne bánd , mert sajnos zajosak is!
Akkor tud melegedni ha mind a 4 slotot tele rakod. Akkor össze melegszik!

® SimonYana ®

(#18) BioNiCMaN válasza SimonYana (#17) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Akkor viszont lehet, hogy kell majd valami, mert erősen tervben van még 8GB Vengeance. :B

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#19) H.Ezredes válasza BioNiCMaN (#18) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Airflow Fan kit-et főleg újonnan javaslom/ bár használt-al nekem nincs bajom használt is mehet.Csak egy dologra kell figyelni,hogy mindig kell takarítani mert ha nagyon porosodik akkor elkezdhet zizegni lassabban pörögni a venti,erőlködni...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#20) BioNiCMaN válasza H.Ezredes (#19) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ilyesmire gondoltam.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#21) H.Ezredes válasza BioNiCMaN (#20) üzenetére


H.Ezredes
őstag

2.724Ft-ot megér szerintem :) de 8 GB mellé fölösleges ráadásul enyém még csak langyos se.... Én rátennék egy ilyet a Freezer 13 PRO elé akkor nehezen "kapna levegőt" a hűtő belógna nagyon-nagyon

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#22) SimonYana válasza BioNiCMaN (#20) üzenetére


SimonYana
addikt

Én nem látom értelmét hűteni a ramokat! Szerintem nem melegednek ezek már annyira.
Bár a 16Gb-nak sincs értelme csak bizonyos munkákra.
Ilyenek a fotósok és akik virtuális gépekkel és szerverekkel foglalkoznak.
Biztps vannak még extrém helyzetek , de a minden napokra nem kell szerintem. :R

® SimonYana ®

(#23) Jofi81


Jofi81
őstag

"Sikerült hozzájutnom nagyon jó alapanyaghoz egy Asus Sabertooth P67 fejében."

A "fejében" nem egészen azt jelenti, amit szeretnél közölni.

Hogy ne legyek teljesen offtopik: Tényleg az SSD legyen a következő beruházás, nagyon sokat dob az általános sebességérzeten.

(#24) SimonYana válasza Jofi81 (#23) üzenetére


SimonYana
addikt

Így igaz. Egy SSD nagyot dobna rajta az tuti! :DD

® SimonYana ®

(#25) H.Ezredes válasza Jofi81 (#23) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Remélem így jó lesz :) SSD-n még gondolkodom hiszen pl 64-esre csak a rendszer fél föl és pár dolog játék nem igen... max 1-2...... 128 vagy nagyobb meg megfizethetetlen ( számomra) nem fogok SSD-t 50K-ért venni vagy még többért.....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#26) Jofi81 válasza H.Ezredes (#25) üzenetére


Jofi81
őstag

Igen, tökéletes. ;) Nekem is 64GB-os SSD-m van, 2 játék még elfér a Windows mellett, hely is marad.

(#27) zolee5016


zolee5016
őstag

Szia ! Nálam is leledzik egy sabertooth és én is csak pozitivumokat tudok róla irni!Én 2500k-val épitettem meg.Amikor kijött a deszka a sok fanyalgó jól lehúzta hogy thermal armor mekkora hülyeség meg ilyen szar meg stb.Hát mégis megvettem és ekkor döbbentem rá a "pajzs "legnagyobb előnyére számomra nem elég hogy olyan sok extrával telepakolták meg tele van szenzorokkal ,meg minden infót jelez ,hanem a pajzstól a zsugák olyan feszesen állnak mint a pinty,nem kell attól fosni ,hogy lehúzzák a pci slotokat utánna meg lógnak a helyükön!Szerintem 1-2évig stabil alkatrésze lesz a gépemnek ,gondolom nálad is igy lesz.Azt azért megkérdezném tőled hogy érvényesíted az 5 évet?A forgalmazó 3-at adott rá, be kell regizni,vagy az oklevél amit kaptunk feljogosit automatikusan? na nem mintha attól félnék hogy megadja magát .de az ördög nem alszik...
A gépet egybe nem mutatod meg????

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28) H.Ezredes válasza zolee5016 (#27) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Szerintem hűvösebb is mint sok másik lap és a kerámia hűtőborda nekem nagyon bejön... alig szokott langyos lenni nálam. 5 év az Asus-hoz szól tehát kiküldöd Asus-nak ahová mondják és küldenek egy másikat....Asus garival nekem még problémám nem volt :) úgy ahogy pl Corsair-nél ott is kiküldöd oda a postán vissza meg küldik a terméket 1-3 héten belül :) Képet majd fölrakhatok de semmi extra nincs a gépházban egy említésre sem méltó házban van ahol nekem a hűtés a fő szempont nem a szépség :)

(#26) Jofi81

Mikor van 4-6 vagy még több játékom úgy elég nehéz kiválasztani épp melyik legyen az SSD-n későbbiek folyamán remélem lejjebb megy az ára és elérhetővé válik széles körben

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#29) zolee5016 válasza H.Ezredes (#28) üzenetére


zolee5016
őstag

Annyi kérdésem még lenne :nálad, ha monitorozod az alaplapot mennyi különbséget mutat a két pci-e slot hőfoka? Az a kerámia cucc tényleg durva.Mikor megkaptam rögtön arra gondoltam nehogy tégla :D legyen benne mert jó súlyba került tőle a lap :K Neked is sok sikert hozzá!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#30) H.Ezredes válasza zolee5016 (#29) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nem raktam föl a Thermal Radar-t ha arra gondolsz... Mivel olyan alacsony a hőfok nem tartom fontosnak,hogy figyelgessem :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#31) cuki18 válasza H.Ezredes (#15) üzenetére


cuki18
csendes tag

akkor már hármas ikerek legalább, mert énis ilyen lap,cpu,ram kombót nyúzok :D

A kereső használata díjmentes!

(#32) cuki18 válasza cuki18 (#31) üzenetére


cuki18
csendes tag

A kereső használata díjmentes!

(#33) H.Ezredes válasza cuki18 (#32) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Hopp a H100 :) Mennyire hűti le a procit ?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.