Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) ribizly válasza twollah1976 (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Az egy nagyon jó kérdés. Nem hiszem, hogy ne lett volna elegendő bevételük ebből. Ráadásul szerintem sokan vettek eddig is DLC-t az MKX-hez, így teljesen érthetetlen miért nem kapunk meg egy olyan content-et, aminek a portolása gyakorlatilag 0 effort.
Tényleg nem éri meg nekik build-elni egy ilyen verziót PC-re? :(( Teljesen hihetetlen számomra. :F

Amúgy, ha komolyan el kellene gondolkodnom a dolgon, akkor azt tudnám elképzelni, hogy a WB az eddigi szívás és a Batman bukása után jelentősen elkezdi hanyagolni a PC-t, vagy (bár ennek van kevesebb esélye) komolyabb tesztelés nélkül innentől nem adnak ki semmit (még egy DLC-t sem). ;]
Nem hiszem túlzottan, de ki tudja...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) oriic válasza twollah1976 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés, Kombat Pack 2-t sem kapják meg PC-sek. :W

Live-Die-Respawn

(#4) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

És mi a túró ez a cosplay pack? az XL-nek nem az lenne a lényege, hogy MINDEN benne van? :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#5) Adam_Shepard válasza oriic (#3) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Lehet, hogy az akkor megjelenő Killer Instict miatt nem eresztik össze őket, nem? Mert pl magamból kiindulva engem az is érdekel és sok időt bele kell majd tenni abba is. Ezt a ziccert meg nem hagyhatják ki, hogy nem adják ki pcre.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#6) oriic válasza sad_Vamp (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az eddig megjelent DLC-k vannak benne. Pre-orderesek kapják a cosplay-t.

Live-Die-Respawn

(#7) sad_Vamp válasza oriic (#6) üzenetére


sad_Vamp
őstag

ok, de mi is az a cosplay pack? gondolom skinek... de infót nem találtam többet :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#8) oriic válasza sad_Vamp (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beöltözős skinek, ahogy a videó végén is írja. Kettő ismert eddig: Cassie Cage és Jacqui Briggs kapnak Sub Zero és Scorpion skineket.

A lényeg, hogy a karakterek egy másik harcos kinézetté kapják meg. (ruháját)

Live-Die-Respawn

(#9) cyberkind válasza ribizly (#2) üzenetére


cyberkind
félisten

Tuti hogy a Batman miatti fiaskó van benne, de maguknak köszönjék azt, nem elég hogy a másodszorra kiadott játékot nem a nulláról kezdték portolni, már le is szarják, és még a SP is egy vagyon, nem értem én a Warner-t. :U

Paranormal Cocktivity

(#10) Renok válasza oriic (#3) üzenetére


Renok
senior tag

Ez undorító!
Ha ezt tudom, nem veszem meg!

Komolyan nem értem, amit a Warner művel.. :W
Kezd nagyon elegem lenni belőlük.

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Jobban belegondolva ez azért megérne egy komolyabb pert. Milyen alapon nem kapom meg ugyanazt a minőségű szolgáltatást, amit a konzolosok? Mégis mit képzelnek ezek magukról? Egy dolog biztos: ha WB, akkor instant skip. Ennyi.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) Renok válasza ribizly (#11) üzenetére


Renok
senior tag

Egyetértek teljesen! :R

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Árak, borító.

Live-Die-Respawn

(#14) Z10N válasza oriic (#3) üzenetére


Z10N
veterán

Szakadjanak meg. Vicc. Se x360, se kp2, se xl :(

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#15) Yondaime 四代目


Yondaime 四代目
tag

Pc és 360 mindig kimarad a jóból. :W :W

Személyesen vagy DPD futárral postázok, egyéb esetben nem vállalok garit.

(#16) sad_Vamp válasza Yondaime 四代目 (#15) üzenetére


sad_Vamp
őstag

ami nem lenne probléma, ha x360-re nem igérték volna be a játékot. Amúgy most már kvázi hivatalosan is halott platform a régi box sajnos.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.