Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reignman


Reignman
aktív tag

Szerintem nem néz ki olyan brutálisan jól, vicc, hogy egyes játékok már 10 éve használják a ruha-fizikát, még cégen belül is, itt meg rongybaba érzete van a szereplőket nézve az embernek, hiába a profi arc animáció. Mondjuk a hatalmas bejárható terület lélegzetelállító...

(#2) errorcode06 válasza Reignman (#1) üzenetére


errorcode06
őstag

A GTA sorozat sosem a lélegzetelállító fizikáról, inkább az általad is megemlített bejárható területekről, és a szabadságról szólt. És arról - hogy bizonyos határokig - bármit megtehetsz.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#3) Manbal


Manbal
senior tag

hatalmas öngolt rug magának a Rockstar ha ez a cucc nem jön ki PC-re, és következő generációs konzolokra... mert ez így szánalmasan fest PS3-on :) mintha mindenhol 64x64-es textúrák lennének, és a modelrészletesség is a gagyi kategória :) a játék fillingje viszont jónak tűnik! :) várjuk a PS3 emulátort! :D ;]

(#4) Jakesz


Jakesz
őstag

És akadásmentesen fut, pedig a GTA IV-nek rendesen voltak framerate gondjai PS3-on. Nyilván a RAGE motort kellően sikerült optimalizálni.

(#3) Manbal
Megint megy a tipikus PC-fanboy rizsa a grafikáról. Teljesen korrekten néz ki a játék. Arról nem is beszélve, hogy jó eséllyel az adatlapodon szereplő konfiggal még a konzolos grafikán sem fogod majd tudni játszani a játékot :)

[ Szerkesztve ]

(#5) tDr1v3r válasza Jakesz (#4) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Vagy tweakeltek az Euphorián... tudtommal az volt a nagyobb ok a szar teljesítményre.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) zoli121


zoli121
aktív tag

Gyanítom kijön PC-re mert az nagy bevétel kiesés lenne nekik. Gondolom nem akarják ugyanazt a hibát elkövetni mint a GTAI IV-nél inkább optimalizálják.

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#7) pakriksz válasza Manbal (#3) üzenetére


pakriksz
őstag

ezt aztán biztos el lehet dönteni egy rommátömörített, még a youtube-hoz képest is rossz minőségű videoból...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#8) Mister_X válasza zoli121 (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Khm... ez nem olyan biztos...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) Jakesz válasza zoli121 (#6) üzenetére


Jakesz
őstag

A kifejezetten PC-re való játékok kivételével nincs olyan játék PC-re, amelynek hiánya jelentős bevételkiesést okozna. A késésnek pedig nincs jelentőse az optimalizálás minőségéhez, hiszen a IV is sokat késett, aztán tudjuk milyen lett. Mindössze arról van szó, hogy a konzolos verziókból akarnak minél többet elpasszolni elöljáróban.

(#10) Reignman válasza zoli121 (#6) üzenetére


Reignman
aktív tag

Ha megnézed a vgchartz.com statisztikáit, olyan sokat azért nem vesztenének...

(#11) 7 válasza Mister_X (#8) üzenetére


7
addikt

Eddig is kiadták a részeket, csak újabban több hónapos csúszással. Nem tartok én attól, hogy ne lenne PC-n. A port minősége már jobban aggaszt.

[ Szerkesztve ]

(#12) BiP


BiP
nagyúr

Waaaat? PS3-on? Ahhoz képest brutál. (abba, hogy majd a PC/PS4 edition még többet fog tudni, bele se merek gondolni),

[ Szerkesztve ]

(#13) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Akkor azért nézett ki olyan fosul...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14) zoli121


zoli121
aktív tag

Ha nem lesz PC-re akkor nem játszok vele. Ennyi! :D

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#15) Mustaros válasza SkyS1gn (#13) üzenetére


Mustaros
aktív tag

én is pont ezt akartam írni :D

(#16) intelMMX


intelMMX
senior tag

Hatalmas :DD
Na majd olyan 2020 fele kipróbálom

(#17) danikollar


danikollar
őstag

Sok mindent lehet rá mondani, de hogy "fosul" néz ki, azt nem! :N

(#18) TESCO-Zsömle válasza zoli121 (#14) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+1

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Ezt a 8 giga adatot nem értem, túl kevés, a IV. rész kb. a duplája.

[ Szerkesztve ]

(#20) keIdor válasza Manbal (#3) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem meg az lenne az öngól, ha nem vennék figyelembe a 78 millió példányban elkelt PS3-at és 77 millió Xbox 360-at. PC-re jó ha megveszi a gamerek 3-5%-a, ahogy általában más játéknál.
Pénzügyileg a jelenlegi konzolgeneráció a legjobb választás és te meg más is ezt választotta volna (elsődlegesen mindenképpen).

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) Mister_X válasza FZsolt15 (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PC-n.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22) Physicist03 válasza BiP (#12) üzenetére


Physicist03
senior tag

PS4-re szinte biztosan nem jön.

(#23) Manbal válasza Jakesz (#4) üzenetére


Manbal
senior tag

"Arról nem is beszélve, hogy jó eséllyel az adatlapodon szereplő konfiggal még a konzolos grafikán sem fogod majd tudni játszani a játékot :)" vicces csávó, menj csak vissza a TV elé, nyomkodd a joyodat...

(#24) Manbal válasza keIdor (#20) üzenetére


Manbal
senior tag

Tudjuk miről szól a mai csodás világ, csak az eszetlen profitról, és egy-két tucat dúsgazdag seggfejről, akik teljesen tönkre teszik a bolygót, mi meg aszisztálunk hozzá!

(#25) Jakesz válasza Manbal (#24) üzenetére


Jakesz
őstag

Szerintem pihenj le!

(#26) keIdor válasza Manbal (#24) üzenetére


keIdor
titán

Még jó, hogy akkor nem te vagy a Rockstar fejese, mert lehet veszteséges lenne. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) errorcode06 válasza keIdor (#20) üzenetére


errorcode06
őstag

Ahhoz képest a 77 millához képest számomra elég gyérnek tűnik az agyonistenített lasztofasz eladási mutatója...

78, bocsánat...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#28) Jakesz válasza errorcode06 (#27) üzenetére


Jakesz
őstag

1. Only PS3 cím
2. Nemrég jelent meg
3. Közel sem kapott ekkora hype-ot

(#29) oriic válasza 7 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát GTA IV után kíváncsi leszek erre én is.

Live-Die-Respawn

(#30) TESCO-Zsömle válasza oriic (#29) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én csak reménykedek, hogy ha ki is adják PC-re, lesz hozzá konfigurálható kontroller, mint régen.

Helikhez/repülőkhöz jó lenne, ha be lehetne élesíteni a botkormányt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Exklúzív interjú ComputerandVideoGames-nak köszönhetően, Rockstar North csapatától.
[link]

Egy órás gameplay elemzés is van tőlük.
[link]

(#32) Raysen623 válasza Jakesz (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Szerintem is gyengén néz ki a játék a jelen konzol gépeken. Ennyi, kár ezt cifrázni meg dicsérni! Mivel azonban én úgy gondolom jönni fog nextgen-re is ezért nem vagyok kétségbeesve...majd azon játszom vele.
Még mielőtt azonban elhangzana a "grafika nem minden" kijelentés valaki más részéről, jelzem ennyi erővel lehetne pacman grafikája is + a nagy bejárható területtel...kinek mik az igényei. Én egy mai játéktól - játszak vele akármin - igenis elvárom a minőségi grafikát is. Nem azért költünk súlyos pénzeket gépre és konzolra, hogy aztán igénytelenek legyünk... :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#33) dragon1993 válasza Jakesz (#4) üzenetére


dragon1993
őstag

PC-s a gyerek ebben egyet értek viszont azért nincs olyan rossz gépe mint hiszed.

[ Szerkesztve ]

(#34) dredbiro


dredbiro
senior tag

Ahhoz képest,hogy PS3-on futott,nekem akkor is tetszik.Részemről várós :)

Good hunting,STALKER !

(#35) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Azért gáz hogy már a Rockstar is elfelejtette hogy melyik platform tette naggyá... beleharaptak az ételt adó kézbe...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#36) Jakesz válasza Raysen623 (#32) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem látok rá sok esélyt, hogy kiadják nextgen konzolokra. Ezt a játékot a jelenlegiek utolsó húzócímeként dobják be. A grafika meg szubjektív dolog, kinek mi az elvárása.

(#33) dragon1993
Nem is mondtam, hogy rossz gépe van, de az 100%, hogy a GTA V-höz elég lesz közepes beállítások felett, még akkor is, ha tökéletesen lesz optimalizálva.

(#35) Cris99
Az igazi GTA-k (azaz a 3-tól kezdve) mind konzolon indultak, úgyhogy inkább ezt vegyük figyelembe. Az első 2 felülnézetes részt nem sorolnám be ide, ahogy ez a népszerűségüket is mutatja/mutatta, mert a GTA a harmadik részkor robbantott.

[ Szerkesztve ]

(#37) Peterson_


Peterson_
addikt

Szerintem teljesen korrektül néz ki a gamma, egyedül az L.A Noireból ismert mimikai modellezést vártam volna el.
Abban meg bizok, hogy lesz mód mellőzniezt a "bújjunk egyszerre három ember bőrébe" dolgot, mert egyelőre ez az ami a legkevésbé tetszik.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#38) mnmlst


mnmlst
tag

Ezt most komolyan gondjatok?! Tegnap mindenki agyon ajnarozta, hogy milyen zsirul nez ki, tuti nextgen vagy pc, ilyen graf nincs a jelenlegi generacion, erre arcba toljak, hogy ez biza PS3 es egybol mindenki elkezdi fikazni. Szepek vagytok mondhatom! :(( :( :W

Csak hogy On is legyek: Nekem nagyon varos, de szerintem egy jo darabig nem fogom tudni megvenni, mire megjelenik apuka leszek a javabol :D

(#39) gyuszaa válasza mnmlst (#38) üzenetére


gyuszaa
őstag

Pont csak eleinte fogsz ráérni. :D

(#40) unrealnoise válasza mnmlst (#38) üzenetére


unrealnoise
senior tag

részvétem... :( ;]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#41) dragon1993


dragon1993
őstag

A nextgen vagy pc dologra annyit mondanék ,hogy nem kell megijedni.

Szerintem , pár hónap csúszással mi is megkapjuk.
Valószínű a jobb textúrákon illetve a motor portólolásán optimalizálásán fejlesztésén dolgoznak.

(#42) RaZroX


RaZroX
addikt

Hát ez nagyon komoly cuccnak néz ki.
Már nagyon várom PC-re :D

This is the way

(#43) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Azért ez kurrensgenen elég jól néz ki, kíváncsi vagyok hogy fog futni élőben. A pc portot meg szerintem szokásuk szerint elbénázzák majd...

(#44) Balinov


Balinov
félisten

arrol lehet valami infot talalni, hogy kb mennyi lesz a PS3 verzio nyitoara? Augusztus vegen boltolom el haverkollegaval a fat ps3-at...erre megneztem a videot es azota is keresem az allam

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#45) Jakesz válasza Balinov (#44) üzenetére


Jakesz
őstag

15k

(#46) Balinov válasza Jakesz (#45) üzenetére


Balinov
félisten

szoval olyan 50€, nem is rossz

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#47) Jakesz válasza Balinov (#46) üzenetére


Jakesz
őstag

Miért, mennyire számítottál? Az átlag konzolos áraknál még így is ~20%-kal drágább.

(#48) mrhitoshi válasza errorcode06 (#2) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A GTA sorozat sosem a lélegzetelállító fizikáról szólt.

ööö Azért a 4-ben a legjobb a fizika volt... olyannyira, hogy 2 magos CPU alatt össze is fossa magát a motor. :D
Szóval azért jó lenne, ha ezt a fizika vonalat tovább vinnék, mert a 4-ben baromi jó volt, eddig még nem láttam hozzá hasonlót nagyobb címekben. :R

PS4

(#49) intelMMX válasza mrhitoshi (#48) üzenetére


intelMMX
senior tag

De azért inkább úgy vigyék tovább, hogy a szegényebbek is had szórakozzanak vele legalább lowon kényelmesen. Viszont nekem az autók törése tetszett.
Ha minden platformra megfelelően optimalizálva lesz, megmerem kockáztatni, hogy a legjobb eddigi GTA lesz

(#50) Balinov válasza Jakesz (#47) üzenetére


Balinov
félisten

nem szamitottam semmire, mivel meg a ps3 sincs meg. Remlett korabbrol, hogy atl. a huzo cimek konzolra picit dragabban jonnek ki, mint pc-re

itt elorendelve a sima 60€ lesz, GameStop exkluziv szpesol edisun meg 80€

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.