Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyula84


Gyula84
veterán

Nem rossz az biztos én kb két hete vettem meg az összes részét egy csomagban kb 8500ft volt

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#2) Prof válasza Gyula84 (#1) üzenetére


Prof
addikt

Na ha eleve ennyibe kerülne tényleg csak azok a kiskölkök warezolnának, akiknek nincs bankkártyájuk/paypal-juk. ;]

(#3) fred741 válasza Prof (#2) üzenetére


fred741
csendes tag

Vagy azok akik befurodtek a Games For Windows - Live-el.
Batman: Arkham Asylum-al jartam igy, megvettem, utana pedig nem tudtam jatszani, mert nem tudott csatlakozni...

(#4) S.J.M. válasza fred741 (#3) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Meg retek Rockstar Social Club-al, örültem ha minden 5x-re be tudtam vele jelentkezni...

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#5) dante0425


dante0425
tag

Ennyi pénzért már szinte ajándék :)

(#6) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ezt kár volna kihagyni azoknak, akik még nem vették meg. :)

Sent from my keyBoard

(#7) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Én még valami 10 euro-ért vettem meg, 1éve ugyanezt a pakkot. akkor 270 tájt volt az euro.

(#8) Chapel


Chapel
addikt

Én sejtem ám hogy a cikk írója poénból rakta oda a gépigényt... :D
A mostani konfigomon Crysis 2 dx11, hd textura pack, minden ultrán és jobban megy(átlag 40-45fps) mint a Gta 4 maxon :Y

No de várjuk az új részt pc-re is...egyszer...nagyon... :O

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) jocek91


jocek91
aktív tag

Nyáron volt a Steam-en egy pakkban az összes GTA 10 euróért. Na az volt ajándék. :))

(#10) rup1u5


rup1u5
nagyúr

5 dollár! Nem 5 euró!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11) Silentfrog válasza Prof (#2) üzenetére


Silentfrog
veterán

Amig egy fillérbe is kerül valami addig sokan le fogják tölteni. Bár biztos többen nem vették volna anno ennyiért,de akkor semmi haszon nem lett volna nekik.

(#12) Jhonny06 válasza rup1u5 (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

5 euro. Itthon abba fizetjük az ilyen netes cuccokat.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13) aram01


aram01
nagyúr

ennyiért tényleg jó

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) Silentfrog válasza Silentfrog (#11) üzenetére


Silentfrog
veterán

Amig egy fillérbe is kerül valami addig sokan le fogják tölteni. Bár biztos többen nem vették volna anno ennyiért,de akkor semmi haszon nem lett volna nekik

(#15) rup1u5 válasza Jhonny06 (#12) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Akkor biztos a netem miatt van:

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#16) persil


persil
nagyúr

A gépigénynél feltüntetett gépen kb el sem indul ez a játék, hacsak nincs feltéve 30 gigányi patch hozzá.

5 eurocentért kéne adni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17) hodostamas válasza persil (#16) üzenetére


hodostamas
addikt

Gondolom a legfrissebb patch-el adják...

(#18) persil válasza hodostamas (#17) üzenetére


persil
nagyúr

Valószínűleg igen, de attól még botrány, hogy olyan állapotban ki lehet adni játékot(teljes áron) amilyenben ez volt.

Most már agyonpatchelve meg egy ilyen remek kedvezménnyel jó vétel lehet azoknak, akik anno nem ábrándultak ki belőle, de ettől még a csorba ott marad örökre.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#19) Prof válasza rup1u5 (#15) üzenetére


Prof
addikt

Milyen neted van, hogy USA-nal látja a Steam?

(#20) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Ennyit lehet megér. :)

(#21) icons válasza Prof (#19) üzenetére


icons
addikt

Engem is pont ez érdekel :) Olyan profilt hoztam létre, amiban lakhelyemül California-t adtam meg, de az sem segített :) Nyilván van annyira okos a Steam, hogy használja az IP címemet :)
Ergó a proxy lehetne megoldás, DE egy picit utánaolvastam a témának, és találtam több érdekes fórumot is:
Itt adnak pár tippet, ezen a linken pedig éppen lázadást szítanak a Steam ellen, mert az amcsiknak minden olcsóbb, illetve az adókról is írnak (sajnos elég sok tennivalóm van szombatig, úgyhogy nem nagyon tudtam belemélyedni)
De utóbbi oldalon találtam pár fontos infót:

"What you shouldn't do:

Proxy:

Sure you can browse the Steam Store using proxy servers in USA and see everything in $ again. But if you want to buy anything you need to:

1) pay with American VISA or other US credit card
2) American PayPal or any other payment method that proves you're in US

What happens if VALV€ finds out?

You will be banned somehow probably or your account will be disabled permanently. Yes, there is nothing about proxy in the Steam Subscriber Agreement, but still VAVL€ will act against it.

So simply don't try it.

It's easier to ask your friend outside Europe to buy something for you!"

jaigen, azért érdemes a téma, mert amennyit a fórumtárs linkelt, az kb feleannyi, mint amennyiért mi meg tudjuk venni. 1,6k HUF azért nem rossz ár érte:D (alapból 2,8lenne)

[ Szerkesztve ]

(#22) sing1ep1ayer válasza icons (#21) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ezek után még 5 eurót sem adok érte. :((

(#23) djculture


djculture
félisten

Ennél is volt valami telepítési szám korlátozás ha jól rémlik, legalább is a sima gta4-nél...

(#24) Prof válasza icons (#21) üzenetére


Prof
addikt

Igen ezt tudom ezért vettem anno torchlight 2-t a fejlesztő sitejáról paypallal dolárban és nem a steamen, mert ott 19 euro.

(#25) Amras


Amras
tag

ATI X1900 max képregénynek jó :W

Minden születés véres. A Nap kései szabdalják a csavargók köpenyét, Széttépik a nehéz álmot.

(#26) Jhonny06 válasza Prof (#19) üzenetére


Jhonny06
veterán

Bármilyen proxy-val megoldható, bár vásárlásnál gondolom ugyanúgy 5 euro-t vesz le a bankkártya miatt.

(#27) Prof válasza Amras (#25) üzenetére


Prof
addikt

Csak hiszed, i5-el alacsonyabb felbontásban hasít az ;)

(#28) munky


munky
őstag

Pont mostanában szedtem elő az Episodes from Liberty City-t, amit még anno egy korábbi Steam leárazás alakalmával vettem. Jó meg minden, de azért leszokhatnának már erről a baromságról, hogy egy játék miatt 3 (!) kliens programot futtassak egyszerre. Esetemben ugyanis belépek Steambe, majd Rockstar Games Social Club és végül Games For Windows Live... zseniális...

[ Szerkesztve ]

(#29) student


student
őstag

sztetek ezen hogy menne? felbontás fps quality
noti : corei3 330m+radeon hd4500 512mb +3gb ram

(#30) Chapel válasza Prof (#27) üzenetére


Chapel
addikt

??? :)

konfigom:
Asus lap
8gb ddr 1333mhz
Asus 6870 1gb
i5 3550

A felbontás ma már nem feltétlen játszik közre látványosan a sebességben, gta 4-nél alig észre vehető a difi emlékeim szerint. A vicces hogy ezen a gépen SEM megy normálisan max graffal...és még hol van az enb kieg amitől még brutálabb a graf :U

Sírjunk,nevessünk? :W

student: hát látványos eredményre ne számíts, medium grafon, közepes felbontással el lehet vele játszani azért szerintem, csak hát mint látod ennek a játéknak Paks egy loading-ra elég ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#31) Ndruu válasza Gyula84 (#1) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

7.49€ szokott lenni a komplett GTA csomag (Grand Theft Auto Complete Pack) a nagy, 75%-os leárazásokkor. Viszont úgy látom, hogy ezt a csomagot már kiszedték a kínálatból.

Harrrr!!!!

(#32) Ryder62


Ryder62
őstag

Az én vasamon az EFLC csak úgy hasít. Ha full maxon van stabil 20-30 fps. Ha az árnyékot lejjebb veszem eggyel akkor már fut élvezhetően (nem tudom hány fps) viszont sok helyen 20 vagy alá eset ami már röhej.

Grafika szerintem már ronda (össz kép jó de vannak textúrák amik annyira mosottak hogy ajaj)

Bár én úgy vettem észre még anno hogy az EFLC 10 fpssel rosszabul fut mint az alap gém.

Persze minden más mai játék megy normálisan csak ez a hulladék nem.

Szóval igen, számomra nem ér ennyit sem. Ha ingyen osztogatnák akkor talán de már elegem van ebből a gányból.

Reméljük a legjobbakat, hogy a GTA V ugyan olyan jól optimalizált lesz mint a Max Payne 3.

(#33) bpx


bpx
őstag

(#16) persil: elindul, megjelenéskor pont kb. egy olyan géppel vittem végig (E4300, X1950 Pro)
az már más kérdés, hogy 15-25 fps-sel ment minimum grafikán alacsony felbontáson :D

(#29) student: hasonló notebookon (i3-350, Geforce 310M, 4GB RAM) minimumon játszhatatlan (5-15 fps)

(#34) persil válasza bpx (#33) üzenetére


persil
nagyúr

"15-25 fps-sel ment minimum grafikán alacsony felbontáson :D"
Hát ez minden csak nem játékélmény :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35) Prof válasza Chapel (#30) üzenetére


Prof
addikt

Ki beszélt max. grafról? A max graf és sima medium graf között sokszor 10x teljesítmény különbségre van szükség.
Adott post processekkel egy 690 SLI-t is meglehet fektetni.

(#36) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

nekem anno a pack volt 8 :D

(#37) addamka válasza munky (#28) üzenetére


addamka
őstag

Megy steam nélkül a GTAIV és az EFLC is:
..\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto IV\GTAIV\LaunchGTAIV.exe
..\Steam\steamapps\common\grand theft auto iv episodes from liberty city\EFLC\LaunchEFLC.exe
A steam overlay nélkül talán 1 fokkal gyorsabb is.
A steames verzió korlátozás nélkül újraaktiválható, grátisz a kulcs több Live profilhoz is hozzárendelhető, persze online nem enged egy időben, de LAN-ra tökéletes :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#38) munky válasza addamka (#37) üzenetére


munky
őstag

Tudok róla, de azért köszi. :)

Inkább a másik kettőt száműzném, csak azokat nem lehet... Ha Steamen vettem meg nem tudom miért van szükség több keretprogramra. Maga a Steam nem zavar, azt használják a legtöbben ismerősök közül, szóval kommunikációra megfelel és amúgy is ott van a legtöbb játékom egy helyen...

[ Szerkesztve ]

(#39) addamka válasza munky (#38) üzenetére


addamka
őstag

A steamnél csak az overlay lehet gáz, a kezdetektől használom, de GTA közben eddig nem hiányzott.
Live az nekem sem a szívem csücske, ha szerencsénk van a GTA V-ből kimarad :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#40) adamssss


adamssss
veterán

Szerintetek Win8-on fog menni normálisan?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#41) addamka válasza adamssss (#40) üzenetére


addamka
őstag

Ugyan úgy megy, mint win7 alatt.
Csak a Games for windows live-val szívtam, de van akinél elsőre jó az is.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#42) Mardel válasza Ndruu (#31) üzenetére


Mardel
őstag

Azért szedték ki, mert a Steamen már nem lehet megvásárolni a Vice Cityt így a complete pack is kikerült.
Egyébként nyáron én is 7.49€-ért vettem az összes steamen megjelent GTA-t. (GTA, GTA2, Vice City, GTA III, GTA IV, EfLC, San Andreas)

Tehát számomra 1 euroval többért már rablás GTA IV+kiegje.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#43) Nazara


Nazara
őstag

Na, be is szereztem a teljes packot. Először vásároltam a kártyámmal a Steamen, gondoltam, most már ideje lenne, elég sok faja akcióról maradtam le idáig.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#44) speeedyyy


speeedyyy
tag

~1500-ért szinte ingyen van.

(#45) C4mp3r


C4mp3r
addikt

kicsit erdekes a max speed :)

egyebkent meg nem tudok vele jatszani, mert mikor elinditanam nem tud csatlakozni a key serverhez. biztos kifogytak a cd kulcsokbol

(#46) MattM


MattM
tag

Szerintem megéri. Mondjuk én torrentről szedtem le ;]

(#47) tarti19


tarti19
senior tag

Nagyon finom áron adják, meg is vettem:d

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#48) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Én az összes GTA-t vettem meg karácsonykor 5€-ért, még MAC-re is megkaptam:D

(#49) Gyula84 válasza Ndruu (#31) üzenetére


Gyula84
veterán

2-3 hete vettem kb valami leárazás volt akkor is 30euro kb, majd a következő hétre le is került a pakk

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#50) Mardel válasza Gyula84 (#49) üzenetére


Mardel
őstag

Akkor jól megszívtad, azt a packot nyáron 7.49 €-ért vettem. [link]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.