Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maláj


maláj
őstag

nekem ez kell :C
vajon mit mutat majd az eladási statisztika :F ;]

(#2) Gabr


Gabr
tag

Mindenkit megelőzve; Hol a PC verzió???? :D :C

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#3) zazahoho válasza Gabr (#2) üzenetére


zazahoho
őstag

arra várhatsz :O ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#4) blazsey2


blazsey2
senior tag

Remélem a héten én is megkapom a játékot :K

PSN ID:blazseydr

(#5) Manbal válasza Gabr (#2) üzenetére


Manbal
senior tag

Egy éven belül lesz emulátor, ha nagyon ezzel a fossal akarsz játszani... :Y

(#6) heihachi válasza Manbal (#5) üzenetére


heihachi
addikt

hogyne :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#7) Def26 válasza Manbal (#5) üzenetére


Def26
félisten

:Y :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) jookomak válasza Manbal (#5) üzenetére


jookomak
őstag

Még a ps2 emulátor sem visz mindent tökéletesen, sőt a Gt4 kifejezetten olyan, ami nem 100% emuval. Szóval lehet várni még arra a 3-asra egy csöppet.

(#9) doc válasza Manbal (#5) üzenetére


doc
nagyúr

koszonjuk Emese :)

nagyon tuti a cucc, mar csak kene egy GT5+PS3 'akcijjos' csomag, meg valahogy megmagyarazni az asszonynak hogy miert is kell ez nekem :D

(#10) bunfi válasza doc (#9) üzenetére


bunfi
őstag

És akkor majd a következő lépésben elővezeted, hogy mit hegesztgetsz a kamrában és mire kell neked egy autóülés, meg egy g25 kaliberű kormány... :D:D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11) Def26 válasza doc (#9) üzenetére


Def26
félisten

Tapasztalatból mondom, hogy mutogass pár "csajos" játékot a youtube -on neki. :D Pl. nálam anno a Singstar ABBA győzte meg a PS3 vásárlásról.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Angel1981


Angel1981
veterán

Szép, de több, mint 5 évnyi fejlesztés után illik is ilyesmit prezentálni!

(#13) drachos válasza Manbal (#5) üzenetére


drachos
tag

Aham, mit nekünk 7 magos Cell proci emulálása szoftveresen :)

(#14) Sicilian válasza Manbal (#5) üzenetére


Sicilian
addikt

érdekes :Y

nothing is true everything is permitted..

(#15) heihachi válasza drachos (#13) üzenetére


heihachi
addikt

Úgy lehet a ppe-t sem ártana emulálni, szóval több az a 7, mint 7 :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16) doc válasza bunfi (#10) üzenetére


doc
nagyúr

ugy ugy :C
amugy kormanyt mar akart nekem venni, de gyorsan lebeszeltem, ha begyujt valami ocska kinai vackot, azt hasznalni nem fogom, abbol meg csak a sertodes van :)

(#17) wolfman


wolfman
veterán

az első videót el tudnám képzelni egy rendes 1080p-s verzióban is! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) Zandal


Zandal
tag

Már csak 2 nap :).

(#19) keIdor


keIdor
titán

Na király, most tetszik. Már úgyis kezdem unni a Black Ops-ot, Assassin's Creed-ezni meg nem tudok AP miatt... legalább most újra leköt valami... ma meg is rendelem. :C

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) ProEvoFan válasza Manbal (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

aha persze...

nagyon jó játék lesz ez kérem szépen:)
PS és PS2n játszottam az összes részével, ez egyenlőre kimarad

Keldor papa: unod???? mi történt veled? vagy csak ugyan az mint a 4. rész vagy az MW2? ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#21) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Külső nézetben vicc a játék egyébként minden másban odavág! :R

(#22) jookomak válasza Misi 007 (#21) üzenetére


jookomak
őstag

Külső nézettel sem lenne baj, ha nem seprűnyélen lenne a kamera.

(#23) heihachi válasza jookomak (#22) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem is ez a bajom vele. :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#24) szab.tam


szab.tam
nagyúr

azt már mindenki régóta tudja, hogy a látvánnyal nem lesz probléma. ez a játék úgy gyönyörű, ahogy van. :K

az autós játékoknál az örök nagy kérdés az irányitás, autófizika, ffb minősége.

shift szintű fél arcade, vagy simbin féle sim? de mivel az eladás határoz meg mindet, így gyanítom, hogy inkább az előbbi lesz megcélozva, hogy kontrollerrel is könnyen irányítható legyen, ne csak kormánnyal...

van esetleg benne általánosan választható sim / árcade kapcsoló? :F

Zandal
"Már csak 2 nap "
akinek megvan: eric cartmen, nintendo wii-s rész -> arra az időre fagyszd le magad, vazze..... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25) heihachi válasza szab.tam (#24) üzenetére


heihachi
addikt

Azért a SHIFT szintű általános fizikát és vezetési modellt akár még a GT4 is könnyedén alázza. Most gondolj bele, a SHIFT-ben nem gurult le az autó a dombról. Ott nincs gravitáció, vagy mi? A SHIFT-ben teljesen más a fizika a driftnél meg a rendes versenyeken. Az melyik párhuzamos világban játszódhat vajon? Ilyen a GT-kben nem fordulhat elő. Biztos lehetsz benne, hogy az autó mozgásához kapcsolódó fizika simán megközelíti a SimBin féle szimulációt, köröket ver a SHIFT-re, de maga az egész játék azért nem lesz olyan HC szimulátor (sose volt a GT HC szimulátor, ez se lesz).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#26) Gomez86


Gomez86
őstag

(csak a rallys videót néztem meg)
Nem úgy volt hogy a rally kocsik sérülnek? Mert az itt nem jött össze. A másik meg nagy kár azért a "borulásért" nagyon bután nézett ki... Nem nagyon láttam még olyan autós játékot ahol az esést is olyan tökéletesen sikerült volna megoldani mint a többit. sajnos itt sem

Nameg nagyon szeretnék egy autót ami ilyen 200 körül megy a havon....

Emellett a játék gyönyörű, de szerintem inkább maradniuk kellett volna a pályaversenynél

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#27) gybazsi válasza Manbal (#5) üzenetére


gybazsi
senior tag

Erre azért kíváncsi lennék. :DD

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#28) anulu válasza Gomez86 (#26) üzenetére


anulu
félisten

Dirt mode-ot egyik GT-ben sem toltam, valahogy nem fogott meg. én maradtam a pályánál. ott viszont az elmebetegség szintig. :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#29) anulu


anulu
félisten

az a para, h 24 és 25 is éjszakás vagyok (este 7 - reggel 7). érdekes lesz 0 alvással tolni, de majd meglátom. amúgy el sem hiszem, h 3 év várakozás(om) után végre tényleg megjelenik!

remélem a multi része is jó lesz, ott is ki fognak jönni az autók közti különbségek, és nem uannyival fog menni egy Veyron mint egy Swift csak azért, h mindenkinek meglegyen a lehetősége a győzelemre.

nagyon várom már!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#30) AXisBOLD válasza Manbal (#5) üzenetére


AXisBOLD
addikt

emulátor...fos?

te sérült vagy

Aurea mediocritas

(#31) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Háát, a második videót elnézve nem tudom mire aza nagy felhajtás. Se grafika, se fizika szvsz.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

A második video láttán az a véleményem,
hogy elég szörnyű grafikája van!!! :(
PC-n jelenleg is játszogatok a Dirt 1-el, ami asszem 2006os,
és odaveri grafikailag.
Mit akarnak ezek 2010ben??
Ezek ezért még pénzt is fognak kérni??? :Y

(#33) nokia párti válasza RyanGiggs (#32) üzenetére


nokia párti
őstag

Jaj bakker! :W

(#34) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Félre értés ne essék, én a fentebbi postomban nem fikázni szeretnék, attól nekem nem lesz jobb, csupán tényleg úgy tűnik nekem, hogy a fizika közel sincs az ígérthez, elég átlagosnak mondható. Ha valaki meg tud cáfolni, annak csak örülnék.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35) szab.tam


szab.tam
nagyúr

egyre jobban az az érzésem, hogy nem veszek vakon semmit. majd valaki eljön hozzám, akinek van ps3-a, egy gt5-tel, rádugom a g25-re, és ha 1 óra próba után még mindig kell, akkor veszek egy ilyen pack-et:

ps3 + gt5

hozzá értőket kérdzeném: ez jó ár? mert nagyon nem értek hozzá...
és igazából ha veszek ps3--at, akkor csak gt5-öt fogok venni, így a legkisebb winyó is elég lenne, nem kéne 320-as. úgy tudnám jóval olcsóbban megúszni? :F

:R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát nem is tudom, amikor először láttam róla képeket, bemutató videókat akkor tényleg ámultam hogy ez olyan mint a való életbe nagyon durva, de ezeket a videókat nézve sajnos már nem ez jön le, gondolom vissza lett butítva a grafika vagy nemtudom. Ezzel nem azt akarom mondani hogy ronda, de én arra számítottam hogy ez a játék élethű lesz grafikailag.

[ Szerkesztve ]

(#37) szab.tam


szab.tam
nagyúr

azért ne tévesszen meg benneteket a bemutató minősége. jópár csak úgy készült, hogy le van kamerázva a kijelző, és ha jól emlékszem a havas rally is ilyen.
így azért a graf minőségre következtetni nem kéne... :N

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.