Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blackmoto


blackmoto
senior tag

Az akksi keresztül lőve és nem gyulladt ki? :Y

(#2) fahrii válasza blackmoto (#1) üzenetére


fahrii
őstag

Ez nem note 7. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) g3d


g3d
tag

Végre nem egy rendhagyó teszt :) Jövőben több ilyenre is számíthatunk? :D

(#4) Spet


Spet
addikt

És akkor most hány ember írta a cikket? Valahol golyó (nem tudom csapágygolyókra gondoltatok, esetleg üveggolyókra?), máshol meg helyesen lövedék (megunta az instruktor a golyózást? :DDD ).

Troll off: koptassuk már ki ezt a hülye golyózást, adjon magára valamit egy x ezer ember által olvasott lapcsalád. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#5) Tutu7030


Tutu7030
veterán

:C :R
Ez nagyon komoly volt! :D
Az MATV-t pedig heti két adással, Alice vezetésével! :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6) Dottore


Dottore
addikt

És a videó végén a felirat annyira rossz helyen van, hogy azt kell gondoljam szándékos. Sajnos így a teszt nem ér semmit. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) WhiteWalker válasza blackmoto (#1) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Unalmas már ez a ''poén''. Kb mint anno a filás dolog. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) lolbondi


lolbondi
csendes tag

Szerelmes lettem Alice-ba <3
A Cikk pedig tényleg érdekes, biztos jó lehetett belebújni a Mythbuster szerepkörbe :D
A telefon pedig hát nem egy p8 lite :_D

(#9) Teo.


Teo.
aktív tag

Hát ez nem semmi. Még több olyen tesztet. :)
Most már minden hülye ígértet le kellesz tesztelnetek :)

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#10) t72killer válasza blackmoto (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Viccelsz, azis kínai, a ráírt xezer mAh, Li-ION helyett nyomtak bele vmi óccó cink-szén cuccost oszt csókolom :DDD.

Hátigen, ennyit a dzsunka marketingről.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#11) ghiottone válasza Dottore (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mondasz valamit. :)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#12) sTERNI


sTERNI
senior tag

Azt hittem csak a szemem káprázik, de ez tényleg Alice. Már Mobilarénás? Vagy csak meghívott vendég volt?

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#13) dabadab válasza WhiteWalker (#7) üzenetére


dabadab
titán

Ez nem poén, a Li-Ion aksi tényleg durva cucc és elég könnyen meg tud gyulladni (nem a Samsung az első, aki belefutott ilyen problémába és a kínai vackok sem véletlenül gyulladnak ki), főleg, ha komoly fizikai behatás éri, pl. keresztüllövik. Szóval a kérdés teljesen indokolt volt.

Szemléltető animgif

DRM is theft

(#14) ollie válasza sTERNI (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég sok cikket írt már ide, szóval az előbbi.

***

(#15) Ferike81 válasza Dottore (#6) üzenetére


Ferike81
senior tag

Azt hittem ez csak engem bosszant. :((( Szuper a lőtér, de a felirat rossz helyen van!!! :DD

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#16) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

"A tesztkészüléket a TinyDeal biztosította, köszönjük."
Vissza is külditek nekik? :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#17) tailor


tailor
őstag

Haha, military bulletproof helyett military bullshit ;]

(#18) t72killer válasza dabadab (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jaja. Az átlyukasztásra nem-kigyulladó Li-akksi olyan, mint az égő gyufaszál bedobásra nem robbanó benzineskanna, erősen gyanús - pláne, ha nem valami spéci égésgátolt prototípusról van szó.

A teló akksija valszleg annyira dzsunka, mint az üveg...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#19) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Jó kis teszt, még több ilyet! :K

Mondjuk azt megnéztem volna, hogy be tudtok-e kalapálni vele egy szöget vagy feltörni egy diót (valahogy a gyártói videón a diónak elég "puha" kinézete van és sose mutatták utána közelről a telót).

blabla

(#20) szentkuti11 válasza WildBoarTeam (#19) üzenetére


szentkuti11
addikt

Megfordult a mi fejünkben is, hogy először ezeket teszteljük le, de félő volt, hogy ezek valamelyikétől is búcsúzhatunk a kijelzőtől, és akkor lövedék elé állítani sem tudtuk volna.

(#21) WhiteWalker válasza dabadab (#13) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Van egy akkus cikk és.mindig.van.aki hasonlót kommentál. Én.erre céloztam.

(#22) kortic válasza szentkuti11 (#20) üzenetére


kortic
tag

Akkor már inkább a móka és lövöldözés, ugye? :D

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#23) szentkuti11 válasza kortic (#22) üzenetére


szentkuti11
addikt

Kizárólag a szakmai érdeklődés! ;]

(#24) Luck Dragon

Ez ám a teszt! :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Deagle-nél kicsit megijedtem, hogy a második már fejbe megy :DD

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Csak erre jó. :)

(#27) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ügyes marketinges húzás.
Golyóállóként hirdetik, majd emberek tömkelege teszteli le, s mire kiderül, hogy kamu, addigra már a fél világ ismeri a márkát... :C

Lehet, hogy én is csinálok egy "robbanásálló" telefont.
Úgy érzem, garantált lesz a siker :DD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28) velizare


velizare
nagyúr

kár, hogy nem mutattátok, mit művelt vele a brenneke. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#29) apatyas


apatyas
Korrektor

Úgyse az. Látatlanba megmondom :D

Megtekintés után: jaaa, hogy az a felirat :D

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#30) razzorr


razzorr
őstag

Grat srácok. Ilyen tesztek kellenek.

(#31) darvinya


darvinya
titán

Nekem csak lővészet hiányzik, Bocsánat.

Viszont ilyen újítás nagyon jó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Jó lenne megtanulni végre, hogy olyan kifejezés, mint golyóálló (hivatalosan) nem létezik. Lövedékálló esetleg. Tudom, a 70-80-as évek akció filmjeiből így tanulta meg mindenki, de valójában a meghatározás úgy helyes, hogy lövedékálló. ;)

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#33) Hallosz


Hallosz
senior tag

Remek teszt volt, köszönjük!
Az elhasznált töltények ára, több volt mint a célpont értéke :)

Mert lakni, muszáj.

(#34) Postas99


Postas99
senior tag

Nagyon jó megfogalmazás: Golyóálló - Golyó hatására teljesen megáll.
Mint a vízálló óra.

Le a kalappal a TESZTELŐK előtt. PROFI MUNKA.

Ha nem is diótörést kell bemutatni legközelebbi teszteléskor, hanem mandulát kéne, annak valamivel keményebb a héja.

(#35) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ok katonai szabvány az üveg, de ez melyik hadseregé? Etiópia? Vatikáni gárda? Mert ott lehet, hogy ez a szabvány. Bár nem hinném hogy a pápamobil ilyen üveggel van borítva. :P

(#36) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Hát ez beszarás!:) Csak kapkodom a fejem hogy most mi van..jol indult a reggelem ezzel a videoval.Nem baj az ha kicsit kiléptek ti is a komfortzonatokbol!Grat a teszthez!:)

(#37) Cifu válasza Spet (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Támogatom.

Ami a lőfegyver csőtorkolatát elhagyja, az a lövedék, eleve nem golyó alakú, ahogy a képeken is látszik...

Szerk.: A videót megnézve pedig szomorúan konstatálom, hogy a szokásos "lányoknak kezébe nyomjuk a nagy kaliberű fegyvert, és nézzük, ahogy kifordul a kezéből" (és közben gondolom a háttérben telibeszájjal röhögök) játékot itt is eljátszották. Nem lennék büszke a lőtérvezető / lövészetvezető helyében magamra...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#38) Horbal válasza Trevize1987 (#25) üzenetére


Horbal
őstag

Az valóban elég durva volt. Bár ha jól láttam a szán hátul maradt rgo 1 lőszer volt betárazva / csőre töltve.

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#39) doooo


doooo
veterán

Jó így kezdeni a hetet, köszi a tesztet! :)) (És jó volt így együtt látni a csapatot!)

(#40) .DLL


.DLL
veterán

Hatalmas királyság! Még ilyet... :C

Azért a HK416 0.22-ese az páncéltörő lövedék, az ellen még jónéhány mellény sem véd... szegény telefon. :D Hasonló méretben talán egy airsoft-tal kellett volna kezdeni :D

A szögelős, meg diótörős videó is király volt. De nem elképzelhetetlen, hogy készíttettek 1-2 darabot, ami tényleg ennyire kemény, de az nem ez a telefon, csupán a kamuvideó részére készült, a többi szállításra váró példány pedig normál tök átlagos mobil, amiben semmi különleges nincs.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#41) Dr. 444Hertz válasza .DLL (#40) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Vagy made in china diókat használtak...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#42) Trevize1987 válasza Horbal (#38) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Persze, csak furcsán nézett ki :)

(#43) Horbal válasza Trevize1987 (#42) üzenetére


Horbal
őstag

Nem volt túl egészséges az biztos :D

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#44) szami777


szami777
addikt

Ez a teszt kellett így hétfő reggelre, zseniális. :C :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#45) poero


poero
aktív tag

Nagyon jó kis videó lenne ha kb egyforma hangerőn szólna a beszéd és a zene...

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#46) dabadab válasza .DLL (#40) üzenetére


dabadab
titán

"Azért a HK416 0.22-ese az páncéltörő lövedék"

Izé, a HK416-ba nem 0.22-es lőszer megy, de ez nem is gond, mert a videóban nincs HK416 :D, ráadásul tulajdonképpen kizárt, hogy Magyarországon civilek páncéltörő lőszerrel vidámkodjanak.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#47) Cifu válasza .DLL (#40) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azért a HK416 0.22-ese az páncéltörő lövedék, az ellen még jónéhány mellény sem véd...

Jujj. Kezdjük az elején.

A HK416 kalibere 5.56x45mm NATO, ez ugyan a .223 Remington lőszerből lett megalkotva, de a 0.22-es sehogy sem helyes ilyen kontexusban.

A másik, hogy "páncéltörő lövedék". Na szóval, van az FMJ (Full Metal Jacket - Teljes Fémköppenyes (lövedék)), ahol a lövedék külső borítása (viszonylag) keményebb (általában sárgaréz). Ez alapvetően eltér a vadászathoz vagy önvédelemre használt lőszerektől, ahol a lövedék köpenye a csúcson nyitott, esetleg üreges, hogy szilárd testbe csapódba szétnyíljon (gombásodjon), hogy minél nagyobb felületen adja át a mozgási energiáját, magyarul minél nagyobb sebet okozzon.

Az FMJ a standard katonai lőszertípus, most nem mennék bele a hátterébe, de a lényeg, hogy ilyen gépkarabélyokban általában ilyen lőszert töltenek.

Létezik olyan, hogy páncéltörő lőszer, még ilyen kaliberben is, de az igen speciális eset, általában wolframmag van a lövedéktestben. Ilyen az amerikai M995 lőszer:

Na ilyet magyar lőtéren nem nagyon fogsz találni, legalábbis hivatalosan biztos nem. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#48) davidsone


davidsone
addikt

diótörőnek még elmegy de ez a golyóálló kamu elég gáz...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#49) csibe1 válasza t72killer (#18) üzenetére


csibe1
addikt

"Az átlyukasztásra nem-kigyulladó Li-akksi olyan, mint az égő gyufaszál bedobásra nem robbanó benzineskanna"

Amennyiben a kanna csurig van nem fog, mert nem gázosodik, nincs benzingőz ami belobbanjon.

A Desert Eagle az húzós volt, senki nem szólt neki, hogy mire számítson? :F
Kicsit jobban meg kellett volna markolnia.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#50) Polarstar


Polarstar
nagyúr

:C :C :C
Nagyon jó! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.