Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Csak szerintem lesz ez nagy bukta?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Kanczy válasza Xaels (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem, szerintem is... más - Bond hogy éli túl a zuhanást?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) Xaels válasza Kanczy (#2) üzenetére


Xaels
félisten

A filmben eredetileg úgy emlékszem, hogy Bungie Jumping-olt Bond a gátnál, de rég láttam a filmet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) WayneGace válasza Kanczy (#2) üzenetére


WayneGace
őstag

Mi az, hogy "hogy éli túl"? Ő Bond! Mindent túl él! :((

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5) Phvhun válasza Kanczy (#2) üzenetére


Phvhun
őstag

Vízbe ugrik, miért ne élhetné túl.

(#6) Redcaster válasza WayneGace (#4) üzenetére


Redcaster
őstag

Aki mindent túl él, az Chuck Norris! :DD :DDD

(#7) adamssss


adamssss
veterán

A Goldeneye-ban nem is Daniel Craig szerepelt...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) Kanczy válasza Phvhun (#5) üzenetére


Kanczy
veterán

Ja értem... ha te 150 méterről vízbe ugrasz, nem halsz bele? Jelentkezz a CIA-nél kísérletezésre, valami különleges képességed lehet :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) adamssss válasza Kanczy (#8) üzenetére


adamssss
veterán

Like :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) Phvhun válasza Kanczy (#8) üzenetére


Phvhun
őstag

Buta-e vagy?

(#11) Phvhun


Phvhun
őstag

(#12) Kanczy válasza Phvhun (#11) üzenetére


Kanczy
veterán

Mi lenne, ha megfogadnád a saját tanácsod, és gondolkodnál? Számold át a 172 lábat méterbe, nagyokos :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#13) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Ha már Goldeneye akkor inkább a Nintendo 64-es ami a mai napig itt figyel a szobámban!
Verhetetlen volt a maga idejében és nem kevés napot ültünk előtte...

[ Szerkesztve ]

(#14) Phvhun válasza Kanczy (#12) üzenetére


Phvhun
őstag

Tudtam hogy belémkötsz.

Ha erre képes az ember akkora "sérüléssel", hogy szétmegy kicsit rajta a gatya, akkor magasabbról is túl lehet élni, attólmég hogy nincs róla videó, mert mondjuk baleset miatt esett valaki magasabbról, és épp nem volt senki hogy levideózza a nagy esést.

A magasság növekedésével a kockázat is nő, hogy repülőmókus pózban érkezik és szétmegy az ember a vizen, lehet épp ezért nincs akkora hülye, hogy bond kollégával ellentétben életveszélyes helyzetből való meneküléses helyzeten kivül is ilyesmivel próbálkozzon.

Blah..

2. vh-ban volt egy pilóta aki kiesett a gépből, és ejtőernyő nélkül túlélte.

Kötözködjünk még egy kicsit.

(#15) Kanczy válasza Phvhun (#14) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez nem kötözködés, csak szimplán fogalmad nincs az egészről, de azért okoskodsz, és gondoltam javítok egy kicsit a helyzeteden. Na de ha folytatjuk, menjen privátban, teleszemeteljük a kommenteket (bár más úgysem ír ide...)

Misi, teljesen egyetértek. Hatalmas játék volt, bár én magam nem tudtam megszerezni, mivel itthon olyan ritka volt (vagy legalábbis ezt mondták), hogy 25e Ft körül volt az ára használtan. Szerencsére egy spanomnak megvolt, és iszonyat nagyokat játszottunk rajta :C

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#16) Phvhun válasza Kanczy (#15) üzenetére


Phvhun
őstag

Ez most kb olyan reakció volt, mint a "Miért?" kérdésre "Mert."-el felelni.
Mi alapján gondolod, hogy fogalmam sincs az egészről?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.