Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

nézem itt a hawx-ot mert már egy bő hete játszogatok vele... (nem értettem, hogy mi ez a bemutató?) na de nem így :D egy ilyen cuccot elfogadnék... :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) nrgia válasza mephi666 (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Hát igen azért ez így ebben a formában , nem minden háztartásban megszokott ! :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) mephi666 válasza nrgia (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

elképzelem, hogy mit szólnának a szomszédok, ha rámjönne éjjel a röpködhetnék... 35m2-es panellakásom van... 2. emeleti, középső lakás :) jókis hangrendszerrel szerintem még az ötödiken is meg lehetne mozgatni a berendezést... habár van kecskeméten reptér, de nem megszokott az éjjeli gyakorlatozás, tehát erre nem lehetne ráfogni :) néha amúgy félek, hogy a kommandósok fognak kopoktatni, mert ha asszony nincs otthon, szívesen feltekerem a hangerőt (hogy jobban halljam az ellen mozgolódását) és elsősorban fps-ekkel szoktam játszani :) külföldön volt ilyen eset, hogy valahol a rendőrök kopogtattak, mert beszóltak a szomszédok (azt hitték, hogy gyilkolják a kölkök egymást)

ui: amúgy bő 1éve megesett, amikor a fürdőszobát felújítottam, hogy szóltak a szomszédok (70-80 fölöttiek), hogy csináljam már csendesebben a csempeverést, mert nem hallják a maunika-sót... "jólvan" mondom... aztán hozta épp apósjelölt a nagyteljesítményű hilti vésőt, ami rendesen szikrákat szórt a betonon :DD szerintem örökre a szívükbe loptam magam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.