Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Black Dragon válasza Vagany (#13) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azért nekem, ha lenne egy iPadem, akkor nem vinném magammal, legalábbis nem mindig, mivel nekem az egy ilyen Acer Aspire One helyettesítő lenne, tehát nálam kiváltaná a "kisgép" szerepét. Persze vinném magammal alkalmakkor, de akkor arra ott a telo, kissebb, könnyebb, praktikusabb.

És anyagi szempontból sem érdemes a kissebbik galaxy tab-ot venni, mert ez nem helyettesíti a telefont, de arra sem annyira jó, hogy otthon netezz rajta, ha netán nem akarod bekapcsolni a gépet.

Természetesen ez mind magánvélemény, lehet hülyézni és egyebek, de én így látom.

Offként annyi, hogy hallottátok, hogy a Gemalto pert indított a Google/ androidok ellen, mivel az androidot még a Gemalto fejlesztette ki a 90 es évek végefelé. Ezt csak azért mondom, mert fater ott egy elég régi tag, és ő mondta, hogy még ők fejlesztették ki, csak nem tudták a közönséget megvenni, másnéven nem kellett senkinek, ezért leálltak vele, majd most a ugye a Google és az egyebek tarolnak az Andoriddal.:) Kiváncsi leszek a végeredményre, remélem a Gemalto nyer.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.