Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GML


GML
őstag

előbb-utóbb csak csak leszenk AMOLED-es monitorok is :DDD

(#2) maláj


maláj
őstag

lassan már muszáj lesz ;]
már csak az a kérdés, hogy az amúgy sem olcsó árat mennyivel húzza feljebb :F :O

(#3) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Szerintem ez már kicsi.

(#4) Quasi_modo válasza Black Dragon (#3) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mihez képest ?

valami

(#5) Gabor tm


Gabor tm
tag

Derült égből fasírt :)

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#6) #71321344


#71321344
törölt tag

csajtól jobbra, lent az egy dupla kijelzős netbook szerűség?

(#7) Morden24 válasza maláj (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az az amúgy sem olcsó ár kb. úgy lett volna reális, ha SAMOLED a kijelző. Ha most megint felmegy az ár, akkor megintcsak van egy túlárazott készülékünk :U

Sectumsempra - For Enemies

(#8) keIdor válasza GML (#1) üzenetére


keIdor
titán

Azért annyira nem király ám az AMOLED, mint azt sokan hiszik. Nem való jelenleg monitorba. Nem a legjobban olvasható a képe, van jobb böngészésre (pl.), mint az AMOLED.
Játékra, filmre persze jó, csak kicsit élénkek a színek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) Black Dragon válasza Quasi_modo (#4) üzenetére


Black Dragon
addikt

Az előző Galaxy tabhoz képest, legalábbis szerintem. Amugy ez szerintem a pont nem jo kategória, nem sokkal nagyobb egy telefonnál( pl Galaxy S) és kisebb a Galaxy Tab-nál is.

(#10) #71321344 válasza GML (#1) üzenetére


#71321344
törölt tag

volt OLED TV, de olyan rohadt drága volt, hogy a Sony beszüntette a forgalmazását

[ Szerkesztve ]

(#11) Vagany válasza Black Dragon (#9) üzenetére


Vagany
őstag

Az eredeti Galaxy tab is 7"-os nem? Akkor nem értelek, szerintem jó méret ez.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#12) Lotusomega válasza Vagany (#11) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Haggyad, megmondta Steve hogy 10" alatt nincs tablet, tehát ezért ez a méret fos..

(#13) Vagany válasza Black Dragon (#9) üzenetére


Vagany
őstag

Egy kis idézet helyből a Galaxy tab tesztjéből:
"Azt hinnénk, hogy 7 és 10 hüvelyk között nincs olyan nagy különbség. Ez így is van (egészen pontosan 3 hüvelyk a differencia, wow), azonban képátlónál nagyon sokat számít ez a leírva jelentéktelennek tűnő számbeli eltérés. A Samsung Galaxy Tab 190 millméter hosszú és 120 milliméter széles, míg a nagy konkurens iPad ugyanezen értékei 242,8 x 189,7 milliméter, azaz öt és hét centiméter az eltérés az egyes irányokba. A tömegnél ez érzékelhető is, 380 grammjával a koreaiak újdonsága körülbelül fele annyit nyom, mint a 3G-s iPad, amit táskában, zsebben és kézben is könnyen meg lehet érezni. Ha a 12 milliméteres vastagságot is bedobjuk a képletbe, akkor azt mondhatjuk, hogy ez a méret nagyon ideális, mert egy kézzel is lehet használni, bármelyik táskába belefér, ha pedig rászorulunk, akár öltönyünk belső zsebébe is becsúsztathatjuk..."
Nekem pl az ipad lenne túl nagy/nehéz, akkor már inkább egy netbook :). Ízlések és taslik... :).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#14) Morden24 válasza Lotusomega (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sztív is csak addig foscsizza a 10" alattiakat, ameddig ki nem derül, hogy nagyon megy :)

Sectumsempra - For Enemies

(#15) LA_COSTE válasza Lotusomega (#12) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

A telefont bal kézben kell tartani, a 10" alatti tabletek nem elég jók....bakker, mintha valami atyaistennek képzelné magát.

(#16) plus44 válasza keIdor (#8) üzenetére


plus44
veterán

...túlszaturáltak gyakorlatilag.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) Black Dragon válasza Vagany (#13) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azért nekem, ha lenne egy iPadem, akkor nem vinném magammal, legalábbis nem mindig, mivel nekem az egy ilyen Acer Aspire One helyettesítő lenne, tehát nálam kiváltaná a "kisgép" szerepét. Persze vinném magammal alkalmakkor, de akkor arra ott a telo, kissebb, könnyebb, praktikusabb.

És anyagi szempontból sem érdemes a kissebbik galaxy tab-ot venni, mert ez nem helyettesíti a telefont, de arra sem annyira jó, hogy otthon netezz rajta, ha netán nem akarod bekapcsolni a gépet.

Természetesen ez mind magánvélemény, lehet hülyézni és egyebek, de én így látom.

Offként annyi, hogy hallottátok, hogy a Gemalto pert indított a Google/ androidok ellen, mivel az androidot még a Gemalto fejlesztette ki a 90 es évek végefelé. Ezt csak azért mondom, mert fater ott egy elég régi tag, és ő mondta, hogy még ők fejlesztették ki, csak nem tudták a közönséget megvenni, másnéven nem kellett senkinek, ezért leálltak vele, majd most a ugye a Google és az egyebek tarolnak az Andoriddal.:) Kiváncsi leszek a végeredményre, remélem a Gemalto nyer.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.