Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bazsa88


bazsa88
csendes tag

Telenornál már van, majdmem 50e. Ft! :(

[ Szerkesztve ]

Bazsa88

(#2) kecskebégető válasza bazsa88 (#1) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Az brutál...
Az ilyen viccek ára kártyásan max 21.000-ért reális, előfizetéssel még a legolcsobbal is max 1 forint de inkább híbvjanak meg egy serre a szolgáltatók ha ezt választom.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#3) #89324928


#89324928
törölt tag

Ez vicc... De most komolyan mi a fene van a Samsung-al? Ennek így nem sok értelme van, már van egy rakás telefonjuk ugyanolyan kinézettel és teljesen hasonló hardverrel, sőt ez esetben még rosszabb, ráadásul eladják méregdrágán... Egyszerűen érthetetlen, hogy ez a gyártó adja el a legtöbb okostelefont.

(#4) Plazmacucci válasza #89324928 (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A lényeg, hogy 1500 Forintos árkülönbségenként legyen egy újabb telefonuk.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) ghost364


ghost364
senior tag

Nicsak nicsak!Újabb szappantartó-Samsung:D

(#6) rep3at válasza kecskebégető (#2) üzenetére


rep3at
őstag

Erre várhatsz..

Forward thinking. كرر

(#7) nightshadow válasza #89324928 (#3) üzenetére


nightshadow
veterán

van egy rakás telefonjuk ugyanolyan kinézettel

Szerintem már azok se tudják csak kinézet alapján megkülönböztetni egymástól a Samsung telefonokat, akik főállásban foglalkoznak velük, nem hogy az egyszerű vásárló.

(#8) zoo8800 válasza #89324928 (#3) üzenetére


zoo8800
veterán

Dehogy nincs értelme. Az a lényeg (nekik), hogy legyen valami új cucc, amit eléd tegyenek a boltban.

rip and tear, until it is done

(#9) #19158016 válasza zoo8800 (#8) üzenetére


#19158016
törölt tag

Ha jót akarnak maguknak, meg sem próbálják...

(#10) motoflug válasza ghost364 (#5) üzenetére


motoflug
őstag

Nem is... :DDD

(#11) babkukta


babkukta
senior tag

Pffff... de gáz. De tudjátok mi még ennél is gázabb??? H reklámmal még ezt is el tudják adni.. és ezt hívják nagy gyártónak... :D A mobiljainak a felét használni nem lehet, olyan sz.r, de büszke rá, h uralja a piacot. GRATULÁLOK!!!

Üdvözlettel, Tibi

(#12) rep3at válasza babkukta (#11) üzenetére


rep3at
őstag

Még mielőtt beskatulyáznátok, nem vagyok fan, se márkafanatikus de nekem pl. egy Mini 2 készülékem van és egészen használható. Persze nem csúcshardver, néha megdöccen de alapvetően nincs semmi komoly bajom vele, nem csalódtam benne és nem mondom hogy hú de szar..

Forward thinking. كرر

(#13) motoflug válasza rep3at (#12) üzenetére


motoflug
őstag

Mobilnak szerintem bőven elég. Ha meg valami nagyon fontosat kell megnézni neten, vagy unatkozol, akkor is megállja a helyét. Ezt nemrég láttam. :Y

(#14) halkow


halkow
őstag

Egy újab rókabőr a piacon csodás

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#15) Crafter32


Crafter32
őstag

Szerintem is minden Samsung egyforma. Fogalma sincs az embernek, hogy a vele szemben álló a csúcs Samsung -ot vagy a húszezreset fogja. A Samsung -nak nálam nulla presztízse van.

(#16) Ali G.


Ali G.
senior tag

samsungnak már annyi egyforma unalmas telója van hogy az elnevezést is hajlamosak elrontani ha rátesznek egy elődjéhez képest lebutított verzióra a Plus elnevezést, szerintem innen már tökéletesen látszik hogy egyre gagyibb a színvonal és ebbe fog belefulladni a samsung hogy azt sem tudja mit csinál :D

(#17) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az hogy a belső tárhelyet lehúzza 8-ról 4-re azt értem. Főleg itthoni viszonyok között, ahol ugye nem mindegy mennyit fizet az Artisjusnak az éhező zenészek támogatására.... :DD :((

De azt ne magyarázza már meg nekem senki, hogy az 1024MB RAM 768MB-ra csökkentése kimutatható költségcsökkenést okoz.... :(((

Arról nem is beszélve, hogy szinte ugyanezt már tudja az S Advance is - 46 ezer forintért kártyafüggetlenül.

B.Cs.

(#18) HawerKing


HawerKing
őstag

Nekem tetszik, jo aron meg vennek is egyet ha nalunk kaphato lenne. A jo ar alatt max 40 ezret ertek :D

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#19) Paul119


Paul119
addikt

Kedvelem a samsungot de ez ..hat pofam le szakad :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20) dsr


dsr
senior tag

Ismét egy innovatív formatervel és csodás árazással ellátott Samu :P

(#21) cairojack


cairojack
aktív tag

Ez a teló egy MegaLOL...

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#22) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Kell nekem ez a telefon! Annyira egyedi :-D :-D !

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#23) razorka777


razorka777
veterán

Csak úgy f*ssa a telefonokat a Samsung.
Tudja valaki pontosan hány típusú samu okosteló van már a piacon?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#24) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hmm, milyen csini külsőt kapott.
Bár tény, a Samsung paletta gyakorlatilag már az 1000 forintos árlépcsőben is lefedi a piacot. Mindezt úgy, hogy "laikus" nem szúrja ki, pontosan melyik modellt is használod.

Tényleg, tinik kiszúrják?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) cairojack válasza razorka777 (#23) üzenetére


cairojack
aktív tag

Azt nem, de azt igen, hogy hány darab értelmes telójuk van. Nulla.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#26) razorka777 válasza cairojack (#25) üzenetére


razorka777
veterán

Hogy te ezért mit fogsz kapni. :)

Ha samsung akkor nálam csakis S2.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#27) motoflug válasza razorka777 (#26) üzenetére


motoflug
őstag

Szerintem még mindig az az egyik legszebb. Meg designban a note 3,de ott meg a méretek..

(#28) dokee78


dokee78
félisten

Mint annó a Galaxy S2 Plus esetében itt is herélés volt.

(#29) BenHans


BenHans
addikt

Erre már mondhatjuk azt, hogy a samsung az afrikai elefánt segglyukának szemszögéből is le akarja fedni a piaci réseket... :DDD ...az pedig amit ez a segglyuk lát, pontosan az, amit az vett észre aki ezt a telefont kitalálta.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#30) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Telenornál van.

Kollégám most akar előfizut (nem drágát) és talán 7000 körül megkapná. Annyiért nem rossz.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#31) pizzascsiga válasza dokee78 (#28) üzenetére


pizzascsiga
csendes tag

Pont ez jutott nekem is eszembe.

(#32) ak76 válasza cairojack (#25) üzenetére


ak76
senior tag

Szerintem meg leginkább a kommented tartalmi értéke a nulla... :(((

-Note 1-2-3
-Galaxy S széria.
-Omnia 7
-Galaxy Advance
-Galaxy mini széria

Csak hogy az ismertebbeket említsem,arról már ne is beszéljünk mennyire úttörő szerepet vállalt azzal hogy a szélesebb vásárlói rétegek számára is elérhetővé tette a relatíve csúcstechnikát.
Nyilván nekik is vannak olyan szériáik amik vagy eleve kompromisszumokra késztetik a felhasználót,vagy már alapból nem sikerültek olyan jól,de őszintén,melyik gyártó készít kizárólag hibátlan készülékeket?

[ Szerkesztve ]

(#33) Ati1979


Ati1979
veterán

Értelmetlen termék....

(#34) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Értelmetlen, de eladható. Sok vásárló meghúz magának egy lélektani határt, amit telefonra szán. Legyen 30.000- forint. Ha valami Sony-t adnak 28.000-ért, ezt adják 30.000-ért és HTC-t 32.000-ért, akkor ezt fogja választani. Mert nem ad kevesebbet a Sony-ért, hiszen azt gondolja az azért olcsóbb, mert nem olyan jó. Többet nem ad a HTC-ért, mert annyit nem szán rá. Ráadásul ennek a nevében benne van, hogy Plus, tehát valamiben jobb. Hogy minél jobb, azt nem tudja, de nem is érdekli. Az átlag vásárlók nagy része így gondolkodik, sajnos. Pontosan nekik készült ez a telefon.

(#35) lowlight


lowlight
tag

Ismét egy ásításra késztető Samsung... ugyanaz a briliáns formaterv :DDD ... Viszont a "hír" kapcsán egy dolgot egy picit erősnek érzek. Savazás ON: "...nincs ez másképp a Tajvanon piacra dobott Galaxy Core Plus kapcsán sem" Miként azt az első hozzászóló is említette, ez a készülék már jelen van a Telenor árlistájában, tehát van/lesz itt nálunk, kicsiny hazánkban. Kár, hogy ez elkerülte a kedves hírszerkesztő figyelmét. :B Reméljük legközelebb érdekesebb lesz a magyar megjelenés, mint a tajvani. :K Savazás OFF

(#36) St3ven


St3ven
addikt

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37) lowlight


lowlight
tag

Ha jól tudom, Broadcom BCM21664T van benne. Az elődhöz képest ez némileg előrelépés, HD videót pl biztosan lehet vele felvenni...

(#38) Optimus84


Optimus84
csendes tag

Azért van különbség a sima Core és Core Plus között. A plusznál nem világítanak az érintő gombok, a telefon maga hosszabb nem jó rá a sima core kijelzővédő fóliája, és a széle sem olyan, az alumínium kerete egyenes(S4-re hasonlít) míg a sima core-nál gömbölyű, ívelt. Ugye belső változások is vannak én nem vettem észre különbséget sebességben a két telefon között. Viszont nekem a plus sokkal jobban tetszik. Képeken annyira nem látni a különbséget, főleg szemből. Lehet fikázni a Samsungot, de szerintem nagyon jó telefonokat csinálnak! Nekem minőség érzetet ad!

[ Szerkesztve ]

(#39) Kajla5 válasza Optimus84 (#38) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Nem akadozik a telefon?Videó nézés (Youtube) is akadásmentes?
Most akarok venni egy ilyen telefont, csak félek a 760 megás ramtól.Egy kicsit kevés,

(#40) Optimus84 válasza Kajla5 (#39) üzenetére


Optimus84
csendes tag

Már több mint egy hete nyúzom a telefont és bizony akadozik a menüje és a játékok is pl: a hill climb is zavaróan akad a sima core sokkal gyorsabb! A 768mb RAM-ból 250MB van szabadon úgy hogy nincs plusz dolog rátelepítve! A sima core sokkal gyorsabb, tapasztalat! Olyan mintha a 4.2 android nem lenne rá jól optimalizálva!!

(#41) Kajla5 válasza Optimus84 (#40) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Végül is egy Xperia L telefont vettem, mert az ez előtti egy Galaxy Advance volt ami a sírba tett az akadásokkal, meg a lefagyásokkal.Nem mertem megkockáztatni a Core Plust.Ezek szerint jól döntöttem.

(#42) Optimus84 válasza Kajla5 (#41) üzenetére


Optimus84
csendes tag

Nem ismerem a Sony telefonokat, de nekem a sima core után kicsit csalódás a core plus!
Én is hezitáltam anno Sony és Samsung között, de engem valahogy a Samsung kijelzője jobban meggyőzött, élénkebbek a színei és nekem jobban tetszik formára a Samsung (szappantartó).
Mondjuk ha a Sony L nem akadozik, azért az nagy előny! :-)
Kinek ez, kinek az.....

(#43) Sokka


Sokka
aktív tag

Üdv emberek!

Most újítottunk a feleségemmel együtt ilyen telefonra. Tehát mi vettünk most kettőt is egyszerre. Én az enyémet elraktam tertaléknak, mivel egy S2-t használok, viszont az asszonyét nyomkodom elég sokat. Játékra nem igazán használjuk, ezért arról nem tudok nyilatkozni, viszont nekem a menü gyorsaságával nincs problémám, és az itthoni wifire csatlakozva a YouTube videókat is röccenésmentesen játsza le. Igaz, hogy mi az előfizetésünk révén még kétezret sem fizettünk darabjáért, de én S2 tulajként azt mondom, hogy egy gyenge 30k-s kategóriában szerintem eléggé elfogadható jószág.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#44) lowlight válasza Optimus84 (#42) üzenetére


lowlight
tag

Szia! Az általam írt Broadcom proci van benne? Többféle infót is láttam... üzletben csak marketing választ kaptam, miszerint "kétmagos"... A "milyen típusú" kérdésemre, úgy nézett a K. értékesítő mint a kiszántott egér... :) Külsőleg nem rossz, szerintem. Elég pofás S4 mini klón lett. Mondjuk az érintőgombok világításának hiánya kicsit fáj. Bár azt is megfigyeltem, hogy pl. Ace 3 esetében meg csak akkor látszik, ha világít.

(#45) Optimus84 válasza lowlight (#44) üzenetére


Optimus84
csendes tag

Üdv! Antutut futtattam 12110 lett a vége. ARM Cortex A9, Broadcom, GPU: Video Core IV HW, 240dpi.
Másik progit is futtattam ott is csak annyit ír, hogy broadcom! Ezek szerint a plusnál a grafikus cucc is más
A sima core-ban adreno 203 van.
Adreno 200 < Adreno 203 < Adreno 205 <PowerVR 540/Mali 400MP(1)/Adreno 220 <VideoCore IV (Broadcom) <Mali400/Adreno 225 and newer...

(#46) lowlight válasza Optimus84 (#45) üzenetére


lowlight
tag

Köszi a gyors és pontos választ! :R Ezek szerint helyes volt a Broadcomra vonatkozó információm. Elvileg erősebbnek kéne lennie mint az előd.. Lehet, igazad lesz, hogy az Android verzió ill. a Samu felület emészti fel a hardvert. Én csak egy kicsit nyomkodtam, az alapján nem tűnt nagyon gatyának.

(#47) Optimus84 válasza Optimus84 (#45) üzenetére


Optimus84
csendes tag

Quadrantot is futtattam CPU-Hardware: hawaii_ss_cs02 ez mi ez????

(#48) Optimus84 válasza Optimus84 (#47) üzenetére


Optimus84
csendes tag

Lehet, hogy nem olyan lassú, de én egy sima core-t használtam pár hétig és az után ez érezhetően lassabb, illetve nem is az hogy lassú, inkább akadozik nem olyan gördülékeny.

(#49) Kicker válasza Sokka (#43) üzenetére


Kicker
senior tag

Ezt jó olvasni, a kamera is elfogadható s2-höz képest?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#50) S.Marcell


S.Marcell
újonc

Sziasztok!

Én egy ilyet kaptam karira és most röviden leírnám az eddigi tapasztalataimat:
Szerintem gyors, nem akad nem fagyott le még egyszer sem, de a RAM-kezelőbe érdemes alkalmanként betérni és kiüríteni, valamint a multitaskingot is "kihuzogtani". YouTube megy nagyon szépen röccenésmentes, 720p videókat is lejátssza. A kamera: 720p-t vesz fel, ami szerintem elég normális minőségű(bár kinek mi) és 5MP-hez képest elég jó fotókat lő, a makró is jó. A vaku elég erős. Játékok: kipróbáltam egy rakat játékot amióta megkaptam, de az ingyenes Gameloft játékok nem indultak el sajnos. Viszont az Injustice: Gods Among Us, Real Racing 3, Dead Trigger 2 a három kedvencem szépen elfutottak(ez utóbbi high grafikán is igen élvezetes maradt). A kisebb játékok, mint az Angry Birds-ök, Angry Birds GO!, Subway Surf, Frontline Commando D-Day és Deer Hunter 2014 remekül futottak a készüléken. Így röviden ennyi lenne, ha valamit kihagytam kérdezzetek nyugodtan, további jó pihenést! :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.