Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) james008bond válasza HaZse (#37) üzenetére


james008bond
őstag

Én sem tárolok sok zenét, DE! Mostanában, mivel csaknem tökéletes ez a teló ( S6e+ ) autóban erről hallgatok zenét BT-on keresztül...otthon BT hangszórón...szobában wi-fis hifin...nekem nyaraláskor össze tud gyűlni több giga fotó+video ( mindig a legjobb minőségben, de nem RAW-ban fotózom, de min full hd-ban videózok ), plusz itt van ugye a VR is...ez csak az első csatlakozáskor több száz megát telepített, plusz utána is dögivel, mikor már használni kezdtem.Úgy, hogy filmet nem is nézek telefonról. Jelenleg nagyobb játékok is csak ezek vannak fent: Dead Effect 2, Dead Trigger 2, Unkilled.
És akkor még nem is vettem fel 4k videókat, nem nézek ilyen felbontásban sem a telón filmeket. Mert egyébként lehetne. Fotó jelenleg 72 van a telón, 2 VR kisfilm, inkább techdemó, kb 12 album, zömében MP3, és van szabadon 1.4 GB tisztítás után. És igen, a kedves képeimet szeretem a telón tartani, mivel mindig nálam van, míg PC meg nem. És igen, szeretem átlőni a tv-re is a képeket wi-fin és úgy nézni meg. Mert 100 cm-es és szép képe van és a kanapéról így kényelmes nézni nem monitor előtt görnyedve. Főleg, ha mások is szeretnék megtekinteni velem együtt kényelmesen. És ezt már szinte mindenhol meg lehet így tenni.
Szóval szerintem kevés ez így, hogy nem is bővíthető. 128 GB kártyám ( amit anno Note 3-ban használtam ) így most a szekrény mélyén pihen.
Jó hogy a proci már szinte egy űrhajót is elvezetne a naprendszeren kívülre ( ráadásul évről évre fejlesztik ), addig a memória mérete nem igazán akar nőni ( pedig egyre inkább a mobilról lehetne a fentebbi dolgokat intézni és akkor még a munkákhoz használható dokumentumok és egyéb fájlok helyigényéről nem is beszéltünk ), ahogy az akkumulátorok kapacitása sem. Mondjuk a telefonok egyre vékonyabbak, aztán meg sírnak a felhasználók, hogy kicsúszik a kezükből mert olyan vékony és tokokat vesznek rá ( amitől megint vastag lesz, de legalább használható ). Akkor inkább az akksit kellene szerintem növelni...na mindegy, egy jó adag pénzlenyúlás van ebben a dologban is: tavaly megcsonkítunk egy csúcs és küllemében, anyagában is nagyon ütős telefont, idén meg mindezen képességeket visszaadjuk...na asszem most már csak ezért se cserélem le S7E-re a jelenlegi telefonomat.
Bocs a hosszú írásért.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.