Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az FZ1000-ről egy tesztet szívesen olvasnék. :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) Amacs


Amacs
aktív tag

Ezer meg egy teszt van róla. Igaz nem magyarul, de a lényeg érthető. Na meg amúgy se a beszéd számít, hanem a kép.

(#3) tibaimp válasza Amacs (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én ITT szeretek teszteket olvasni, nem "ezer meg egy" helyen...:)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) theporcupine


theporcupine
tag

A GH4 harmadik féltől származó fizetős programmal vezérlése elég csalódás. Amikor a párezer forintos webkamerákat bármelyik programmal lehet vezérelni, akkor nem tudom miért nem lehet írni egy drivert ehhez is. Ez most töketlenkedés, vagy kiszúrás? Remélem, valaki megcsinálja, ha Panának nem megy.

Ez a 4K fotó mód meg inkább csak kényelmi szolgáltatás, idáig is ki lehetett vágni fotót videóból számítógépen, csak EXIF nem került bele. Erről már a 4K kapcsán korábban is volt szó, hogy mi mindenre lehet jó azon kívül, hogy 4K vidót nézünk. Az meg idegesítő, hogy ilyenkor minden videót és fényképet új alkönyvtárba rak és nem csak a számozás miatt nyit újat.

https://www.flickr.com/photos/nomorethanwaves/

(#5) Toto89


Toto89
csendes tag

Nem a 4K photo mód a lényeg itt, hanem az, hogy milyen lehetőségeket nyit meg ezzel Anamorphic-hoz! 1:1-ben 2880 pixel magas kép, ehhez egy 2x adapter és... :)

(#6) MrChris


MrChris
nagyúr

minőség 4k, ez már miez? 4k a felbontás mértéke! A megapixelek a minőség mértéke? Akkor a 18MP-es telefon fényképezője jobb a GH4-nél punktum. Mintha autónál a végsebesség 54kW vagy az autó minősége 5 ajtó :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.