Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Akkumulátor kapacitás marad vajon? Üveg hátlap bírni fogja? - Hűtőcsőt neki.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) ittakary


ittakary
nagyúr

Szinte biztos, hogy előbb-utóbb hardveresen frissíteni fogják, de szerintem max ősz-tél körül.

Kb másfél hónapja kapható az X... nem fognak máris nekiesni, hiszen akkor a saját eladásaik rovására mennének.

(#3) aelod válasza ghiottone (#1) üzenetére


aelod
veterán

Ilyen időben nem is olyan rossz az a melegedés:) Kellemesen befűtesz neki és zsebre vágva jó melegíti a tenyered. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) #85552128


#85552128
törölt tag

Nem mondom, hogy "kazán" lenne, de a mostaniban a 801 is szépen bemelegíti a felső rész környékén a telefont még "átlagos" használat mellett is...
Kamera elindítása után fél perccel már langyos, először mikor a Play frissítette azt a pár gyári alkalmazást viszont már érezhetően melegebb volt mint kellene. Nem vészes, de zavaró (nekem).

[ Szerkesztve ]

(#5) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Miért nem 808? Bőven jó lenne bele.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) ittakary válasza #85552128 (#4) üzenetére


ittakary
nagyúr

"melegebb volt mint kellene"

Ennyi hardverrel a hátad mögött tudnod kellene, hogy ami számol, az melegszik. Szerintem abszolút kordában van tartva az X melegedése, és egyáltalán nem meleg annyira, hogy kellemetlen legyen. Sőt igazából most télidőben még feature-nek is betudom a melegséget: ingyen kézmelegítő :))

Amúgy OP2 a durva. Frissítésnél mire lepörög a 170 appom, kőkeményen forró lesz a teló, na az már kellemetlen. Volt hogy le is tiltott a nagy CPU és csak a kicsi maradt ébren :K

(#7) #85552128 válasza ittakary (#6) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ami melegszik azt pedig hűteni kéne még akkor is ha ettől picit vastagabb lesz...
Ez a soc már eleve alacsonyabb órajelen van az X-ben mint máshol. Nem kellemetlen, de nem is mondanám normálisnak 8-10 alkalmazás frissítésénél... Arra mondjuk kíváncsi lennék (vagy inkább nem...), hogy a "melegedős" Snapdragonok milyenek lehetnek ha ez a melegedés átlagosnak számít.

[ Szerkesztve ]

(#8) Shyciii válasza #85552128 (#7) üzenetére


Shyciii
veterán

HTC One M9 pl jobban melegszik, mint a Oneplus 2-őm.

(#9) Baggins86 válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Azért, mert az eddig kiadott telefonjaikban S801 és S810-es chipset van. Gondolom nincs kedvük egy újjal foglalkozni, így a ROM fejlesztés is minimális erőforrással működhet. (szerintem)

(#10) konczy3


konczy3
senior tag

Nem hinném hogy ez Mostanában piacra kerül ha igen akkor sztem max S808-cal és lehet még kisebb kijelző :)

Never Settle

(#11) Forest48


Forest48
aktív tag

Posztolta is pár hete a Oneplus, hogy jön új színben az X. Gomdolom ez kicsit bronzosabb kerettel és ezek szerint komolyabb SoC-vel. Szerintem sokan akartak fehéret, de a macerás gyártás miatt limitált volt.

(#12) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nekem tetszene.

(#13) ittakary válasza Forest48 (#11) üzenetére


ittakary
nagyúr

A bronzosabb keret ezt az új Champagne színt jelenti, ami már kb 2 hete kapható is :K

(#14) MartOOn válasza #85552128 (#7) üzenetére


MartOOn
addikt

frissiteskor, ujrahuzaskor mindegyik melegszik. meg a 808 is. tegnap huztam ujra a G4-et lefutott a frissites, az optimalizalas majd ratoltam az lg backupot is hogy az is hozza vissza amit kell. mire mindennel vegzett tuzforro volt a kamera korul meg a kijelzo felso resze. de mas egyeb esetben nem melegszik. jateknal sem, fotozasnal sem. 4K-ban meg nem videozok, nem jatsza le egyik kutyum se csak a telefon 2Kban annak meg sok ertelme van 5,5"-on.

remelem nem ez az X varians lesz a "beharangozott" inkabb pletykalt s810-es oneplus mini... :U

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.