Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Porszűrő dícséretes, kábelmenedzsment okés, méret és elrendezés szerintem teljesen átlagos, de – már bocsánat – üvegház, meg RGB csili-vili a viharnak sem kell. :N

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#2) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Egész pofás és végre nem üveglapon keresztül akar lélegezni.

(#3) Piftuka válasza ElEvEn11 (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

"[..]üvegház, meg RGB csili-vili a viharnak sem kell."

A piacon jelenlévő gyártók kínálata, és az eladások nem ezt mutatják. :N

Szerencsére, nem kötelező világítással felszerelni egyetlen számítógép házat sem!

Egyébként ezek a SilentiumPC házak a legolcsóbbak a kategóriájukban, és az egyik legjobb vételnek is számítanak.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#4) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Kimondottan tetszetős és kivételesen még az árazás is rendben van.

(#5) ElEvEn11 válasza Piftuka (#3) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

"A piacon jelenlévő gyártók kínálata, és az eladások nem ezt mutatják."
Nyilván és tisztában is vagyok vele – bár ez nem jött le a hsz-omból –, de én mondjuk konkrétan rühellem. Nyilván nem modder és nem pózer vagyok, akinek ez a fétise. Persze nem akarok senkit bántani és tudom, hogy valakinek éppen ez jön be, de nekem valahogy nem a világom. Ettől még, ha más nem lesz, akkor az új gépemet, szükség szerint ilyen, ablakos házikóba építem. :B

[ Szerkesztve ]

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#6) Piftuka válasza ElEvEn11 (#5) üzenetére


Piftuka
veterán

Nekem sem tetszik az olyan számítógépház, amit telepakoltak világító eszközökkel.

Ám attól még az üveg oldallapos házak nagyon is tetszenek. Ha karcmentes üveg az oldallap, az egyszerűen elegáns megjelenést kölcsönöz egy "hagyományos" háznak is.

(A vastagságából és anyagából adódó, rezgések átvételére vonatkozóan kifejtett jótékony hatása már csak "hab a tortán".)

A probléma akkor van, ha egy gyártó nem adja meg a választás lehetőségét a felhasználónak.

Szerencsére a legtöbb ház esetében elérhető teli oldallapos és üveg oldallapos változat is.

Ám nem támogatom az olyan eszközöket, amelyek "mindenképpen" világítanak. (Ilyen pl. a Super Flower Leadex tápegységek első generációja, ahol az akrilból készül moduláris aljzatok folyamatosan világítanak.)

"Aquila non captat muscas."

(#7) Aprósólyom válasza ElEvEn11 (#5) üzenetére


Aprósólyom
addikt

SilentiumPC SG1 nagyon hasonló rácsos/szűrő kombó előlappal rendelkezik, ellenben van belőle fémlemezes változat. Ráadásul filérba**ó ára van. Kifejezetten jó ár/értéket mutatnak a silentiumPC házikói a design mellett. szvsz

Jevons paradox

(#8) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

#6 Piftuka
Személyes preferencia, hogy szereti-e valaki az átlátszó oldallapot. Én egy kissé talán konzervatív vagyok ebben az értelemben. Egyszerűen nem szeretem. Bár kétségtelen tény, hogy néha (évente egy kétszer) jól jön nekem is, ha bele tudok sasolni egy pillanatra a házba szétcsavarozás nélkül. ...de ennyi. Ettől még nem szeretem jobban. A világítós szaroktól meg a hideg víz ver le és azt is utálom, hogy ma már ezért is elnézést kell kérnem. Nyilván nem tőled. ;)

#7 Aprósólyom
Nagyon nem az olcsójános dolgokra megyek rá, mert nekem az sosem érte meg. Ha lehet inkább koplalok, spórolok még egy picit, de inkább a jobb minőségű (persze nem feltétlenül drágább) terméket veszem meg. Szóval nem az fog meggyőzni, hogy az jóval olcsóbb, hanem az, hogy egyszerűen jobb. Ha meg a személyes preferenciáimat is támogatja, azaz nem üveg oldallapos, akkor császárság. :)

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.