Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hunspirit


hunspirit
csendes tag

A Genius KBG-235 nem hiszem hogy friss hardver, ugyanis én már 2 éve használom. Egyébként nagyon jó kis billentyűzet, csak ajánlani tudom.

Long live the lord Jen-Hsun Huang!

(#2) Tsebacsi válasza hunspirit (#1) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A füles se mai darab :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3) BlackPriest


BlackPriest
őstag

cm hűtőknek kissé meredek az áruk :Y

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4) nihill


nihill
őstag

Érdekes egy hír ez, az Ipon az ANTEC VSK-3000E forgalmazását 2 hónappal ezelőtt fejezte be, amikor is csak most jelent meg, elvileg :)

(#5) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Vicces ára van ennek az Eisberg sorozatnak :U Rendes vizet 0 km-esen szettben dual radival 52,tripla radiva 58-ért lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#6) BlackPriest válasza nihill (#4) üzenetére


BlackPriest
őstag

képek alapján nem nagy kár érte :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

UPP a Fujitsu, és az Asus laposnak - előbbi nagyon jó konbinációja a kis méretnek, és a megfelelő teljesítménynek (ráadásul 3 év garival), míg utóbbi jó alternatívája a netbook-oknak, különösen ezen az áron! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Normi™ válasza BlackPriest (#6) üzenetére


Normi™
őstag

Szerintem meg nem volt vele semmi gond,külsőre teljesen korrekt(nekem kimondottan tetszik),a belső meg ennyiért szintén.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#9) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

A fejhallgató ennyiért megérné, nekem nagyon tetszik és pont most szakadt el a nemrég vett AKG K512 MKII-m. :W :W

(#10) BlackPriest válasza Normi™ (#8) üzenetére


BlackPriest
őstag

92mm ventik, felső táp, csavaros rögzítés, gondolom nem épp kazánlemezből volt, szerintem ez inkább codegenre emlékeztető ház, bár nem fogtam a kezemben, a tévedés jogát fenntartom

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#11) echterion


echterion
nagyúr

Azzal a szemcsivel végigmenni egy nudistastrandon... ;-)

[ Szerkesztve ]

**********

(#12) Tsebacsi válasza AkosAkos (#9) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hangzásban meg sem fogja közelíteni :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13) Normi™ válasza BlackPriest (#10) üzenetére


Normi™
őstag

Ezért kerül ennyibe és nem 20ezerbe.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#14) AxBattler válasza echterion (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Mivel a nudistastrand mindenki előtt nyitott, ezért lehet, hogy inkább büntetés lenne, mintsem élmény... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) Crias


Crias
senior tag

A Szemcsi nekem is tetszik kíváncsi vagyok mennyire korrekt videot tud csinálni...
Esetleg kiválthatná a fejre erősített kamerákat :F

Crias

(#16) BlackPriest válasza Normi™ (#13) üzenetére


BlackPriest
őstag

ennyi, viszont antec nevet nem adtam volna neki, mert ugyanolyan gagyi hatású, mint a hasonló árú hkc meg miegyéb házak...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#17) Chiller


Chiller
őstag

350+ ezerért (legalábbis mindjárt) előző generációs i5 processzor 1366x768 TN panellal?
A dellnél olyan messzire gurult az a gyógyszer, hogy már meg se lesz...

[ Szerkesztve ]

(#18) Qkackca


Qkackca
őstag

Kicsit off, de jó látni: az egyik vezető hírportálon egy tech cikkhez Rudi a szaki, illetve a hétvégi rendezvényről is van info :K

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19) hallador válasza AxBattler (#7) üzenetére


hallador
addikt

+ 1

A Fujitsu nagyon jon fel, es jol csinalja.

Nekem a Dell Latitude e6xxx tettszenek ,veszettul ossze vannak rakva. Elfogannak a 6330-et raadasul mindketto vPro-s.

(#17) Chiller

MIert? Mondasz olcsobban ilyen tudasu gepet?

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#20) Joachim21 válasza nihill (#4) üzenetére


Joachim21
senior tag

Az iPon csak olyan termékeket forgalmaz, ami készleten van a beszállítóknál. A VSK házakat gyártási problémák miatt nem lehetett elérni, csak mostanra állt helyre az ellátottság. hamarosan érkezik Magyarországra is pár 10 darab, és amint készleten lesz a disztribútornál, úgy visszakerül az iPon-ra is.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#21) Joachim21 válasza BlackPriest (#16) üzenetére


Joachim21
senior tag

Ülj rá egy HKC-ra ha mersz. Az Antec-re ráálltam, és 90+ KG teherbírása van, ezek után bátran állítom.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#22) hallador válasza Joachim21 (#21) üzenetére


hallador
addikt

HKC :D na neeee.

Az Antec regebben a Chieftectol vette a dolgait ma is?

(#23) Joachim21

Codegen :D na a masik....

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#23) Joachim21 válasza BlackPriest (#10) üzenetére


Joachim21
senior tag

Egy Codegen táppal kerül annyiba mint az Antec. Nem összehasonlítható, a Codegen ház megvágja a kezed, sehol sincs lesorjázva, az Antec-ben nyugodtan dolgozhatsz védőkesztyű nélkül.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#24) Joachim21 válasza hallador (#22) üzenetére


Joachim21
senior tag

OEM gyártókkal dolgoztatnak Kínában többnyire. Amit tudok, hogy tápokat az FSP-vel és a Seasonic-kel gyártatnak. Házaknál ennél sztem szélesebb a beszállítói bázisa.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#25) BlackPriest válasza Joachim21 (#21) üzenetére


BlackPriest
őstag

azért írtam, hogy képek alapján és a tévedés jogát fenntartom

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#26) hallador válasza Joachim21 (#24) üzenetére


hallador
addikt

Koszi, akkor van JNC, Casetek, Chieftec a nagyobb hazsajtolok kozul, gondolom valamelyikkel gyartatnak. Na igen a Tapok, akkor jo minoseguek.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#27) ViZion


ViZion
félisten

OMG... azok az Antec házak nem kicsit túlárazottak. +3k és sokkal jobbat kapni, de ebben a kategóriában is van pár normálisabb. Ez van nekik raktáron, vagy miért került ide? :F

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28) Spancho


Spancho
őstag

Az a zöld Corsair ház elég pofás ,csak jó drága

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#29) Kobaljov válasza Spancho (#28) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Csak a khaki-hez nem sok köze van a színének :F

(#30) Zolbak


Zolbak
csendes tag

Tény hogy nem mai darab a Corsair ház se, de inkább a durva az hogy 48-49 EK vízhűtés kittet lehet venni 120-as radiátorral.

(#31) btudos válasza Chiller (#17) üzenetére


btudos
veterán

Itt nem csak a hardvert fizeted meg, azért ezt ne felejtsük el egy üzleti gépnél. :U

Meg kapható olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#32) tombar


tombar
senior tag

nekem vsk 4000em van. annyi a gond vele, h közepesen hosszú kártya esetén (pl. msi 660ti) jobban oda kell figyelni a szerelési sorrendre. nálam 1-2 alaplapi távtartó anya hiányzott vagy lehet h több lyukat fúrtak rá a biztonság kedvéért. :D ami sztem a gond h rövid, viszont így alacsonyabb légnyomású ventilátorok is beszerelhetők. oldalt a perforált részen elég jó légáramot szoktam konstatálni, szóval onnan is szépen szív az ac fr13. 20 fokos szobában idle i5 3470: 30 fok, hdd: 27-28 fok, vga: 27-30 fok full load: 56 fok (45 %vent.ford) hátul leszabályozott gyári antec ventilátor 30%ra (szerintem hangos 50% felett), elől meg egy nonpwm ac 12es (már bánom h spóroltam a pwmen cirka 300 forintot)
anyway jól néz ki, laikusok csak csodálják, közepesen nehéz szerelni, viszont okosan egy elég jó elrendezést és ezáltal légáramot kaphatunk. T11es silentium lett volna a másik áldozatom, de éppen akkor csat psuval árulták. ha muszáj a felső táp akkor e kettő között érdemes válogatni szerintem

[ Szerkesztve ]

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#33) adamssss


adamssss
veterán

Az az egér brutális. Kár h Genius...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34) zenke


zenke
aktív tag

kicsit sincsnek túlárazva ezek a játékvizek

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#35) zenke


zenke
aktív tag

ez a szemüveg ennyiért bestbuy, hol lehet kapni? KEL!!!! :D :D

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#36) Csabroncka


Csabroncka
addikt

A házak árazása nálam kiverte a biztosítékot! :Y

"in medias res"

(#37) #97716736 válasza hunspirit (#1) üzenetére


#97716736
törölt tag

Hm igen érdekes, de elég sok jót halottam a billentyűzetről, én is beszerzek már egyet :))

[ Szerkesztve ]

(#38) I.T.E.M válasza zenke (#35) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Kattints rá a linkre és megtudod.. :P

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#39) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Végre egy érdekes és kellemes stílusú cikk ebben a témakörben.
Semmi félrecsúszott kommentezés...

A HD 7790 most már tényleg az ajánlható kategória.

(#40) #97716736 válasza fsb1000 (#39) üzenetére


#97716736
törölt tag

Pontosan, és még nyár közepére még lejjebb fog menni az ára, és még inkább elfogadhatóbb lesz a középkategóriás kártya ára :))

(#41) Tsebacsi válasza #97716736 (#40) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mindig mikor látok egy középkategóriás kártyát kijönni elgondolkozom, hogy érdemes-e a Giga GTX460-OC-t cserélni, de mindig lebeszélem magamat. Vajon jól teszem? :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#42) McSpy válasza AxBattler (#14) üzenetére


McSpy
őstag

+1
Elég sok kakastaréj is látható az ilyen helyeken :DDD

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#43) fsb1000 válasza Tsebacsi (#41) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jól. A következő értékelhető lépcső a GTX660.
Az tényleg előre lépés, és apróban hamarosan lesz 46K-ért. 26-ért eladod a 460-at és 20K-ból van 3 év garid meg jelentősen nagyobb 3D teljesítményed. Olyan mint az okos kocsicsere....

És ami nem elhanyagolható: nyugalmi állapotban fele annyi a fogyasztása a GTX660-nak.
Nekem napi 10 órában spóról 7 wattot óránként. Pénztárcát nem érinti ez a napi 70watt, de jó érzés hogy legalább ezzel zöldítem a földet.

(#44) #97716736 válasza Tsebacsi (#41) üzenetére


#97716736
törölt tag

Bizony jól teszed, ha meg nem FULL HD-ra használod az 1GB elég a mai játékokkal, egy-két kompromisszumot azért kell kötni, hogy nem max grafika, de még 1-2 évig elég lesz a játékokhoz. Processzorod meg bőven elég neki, és az is 2 évig megteszi a dolgát, utána lehet gondolkodni lap, cpu, vga cserén ;)

(#45) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Köszi srácok! Bár fullHD-ban játszom, nem vagyok maximalista :P Megvárom a következő processzorgenerációt, és majd akkor körbeszimatolok, de esélyes egy teljes alaplap-cpu-vga-tápcsere :O Dehát ez van, a fejlődés nem állhat meg :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#46) #97716736 válasza Tsebacsi (#45) üzenetére


#97716736
törölt tag

Mondom ezzel még bőven kihúzhatsz 2 évet, utána áttérhetsz egy Intel 1155, vagy a 4.gen 1150 foglalatokra, de ha AMD párti vagy akkor ott is várhatsz :K

(#47) Szkita5 válasza hunspirit (#1) üzenetére


Szkita5
csendes tag

Én is 2 éve nyertem az enyém, azóta teljesen jól működik:))
Szép a formája, pláne a jobb oldalán az a kis sima műanyag keret nagyon bejön. Csak egy Back/Forward gomb páros kéne rá a médiavezérléshez.

If you think that fuck is funny, fuck yourself and take the money.

(#48) #65675776 válasza Kobaljov (#29) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mire számítottál? Konkrét FS, BS vagy RAL kódot fognak megadni? A többségnek ami katonai és zöld, az khaki. Pedig az csak egy bizonyos árnyalat.

(#49) epityesz


epityesz
aktív tag

hmmmmmmmmmmmmjó kis szemcsi :DD

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#50) fsb1000 válasza #65675776 (#48) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Engem nem zavar a "khakizöld" mint színmeghatározás, de ne mérjük már a többség ismeret vagy igényszintjéhez egy jól megírt cikk nyelvezetét.

Épp az a probléma, hogy a média (általában a média és a PH! is) próbál igazodni a többség befogadóképességéhez ahelyett, hogy egy kis hátrányt vagy lemorzsolódást felvállalva az általa vélt helyes irányba terelné a szolgáltatott tartalom minőségét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.