Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

a hátsó két USB 2.0 porton keresztül pedig két számítógépre is rá lehet kötni
Akkor már inkább hálózatba lököm. :(((
Egyébként a tudása előtt le a kalappal, A/3-as méretben. :) De szvsz csúnya, bár ebben a szegmensben ez nem szempont. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) MBazsee


MBazsee
tag

Nem rossz a cucc, de ha már PictBridge, meg fotónyomtatás, akkor egy kis kijelző sem ártott volna rá, legalábbis szerintem. Ettől függetlenül jó. :)

(#3) freeapro válasza MBazsee (#2) üzenetére


freeapro
senior tag

ez profi nyomatato te nagyonokos! :)))
egy ilyen nyomtatoval nem kompaktrol nyomtatnak direktben hanem, hanem photoshopbol, vagy vmi rip programbol

(#4) wolruf válasza MBazsee (#2) üzenetére


wolruf
őstag

Pictbridge-nél minek az LCD kijelző? Én még nem használtam. Ha lenne kártyaolvasó vagy USB host háttértárakhoz, megérteném, de így... Nem értem miért kéne.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#5) MBazsee válasza wolruf (#4) üzenetére


MBazsee
tag

Télleg, de állat vagyok :D
Most gondoltam csak bele, hogy a fényképezőgépeken van már kijelző, ezen meg nincs kártyaolvasó! :D

(#3) freeapro : ha már Photoshopból nyomtatnak akkor a pictbridge-t érzem kicsit fölöslegesnek, de ez felhasználáson múlik... :)

(#6) nudlye


nudlye
csendes tag

hello !

bocsi h itt zavarok a bajommal de nem taáltam jobb topicot lehet h van sorry még 1x :U

adott egy canon i560 típusu nyomtato kaptam hozzá 1 fekete tintapatront ( ez vékonyabb mint ami nekem kell ) Cyan , Magnetta Yellow ra nincs szükségem mivel általába csak szöveget nyomtatok és ez a fekete pont bele passzol

Kérdésem az lenne h létezik e progi / windoznak valami beépített bigyója amivel azt meg tudom oldani h teljesen mindegy milyen színt akarok nyomtatni akkor azt az 1et használja .

előre is köszi a választ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.