Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

Jó kis hangulatcsináló Trailer. Én nem szeretek pénzt kiadni DLC-re de a Porsche a kedvenc autómárkám. Tervben van egy Forza4 beszerzése, de lehet, hogy várok egy kicsit. A Forza 3 esetében is kiadták a DLC-kkel együtt is.

Xbox: kapeti

(#2) Mappa


Mappa
addikt

30? az úgy nem gyenge

nem kötelező megadni

(#3) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ilyenkor inkább ki fizet kinek? Az atógyár a játékgyárnak, vagy visszafelé, vagy mindkettőjöknek nagy promót csinál a másik, ezért senki-senkinek??

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) Sundesz válasza ledgeri (#3) üzenetére


Sundesz
őstag

A Microsoft fizet az EA-nek, ugyanis náluk van a Porsche autók játékban való felhasználásának a joga.

Hörcsög Powa'

(#5) Kassadin válasza kapeti07 (#1) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem értek egyet ezzel a dlc mániával, a tisztességes, játékot vásárló emberek zsebéből húzzák ki a pénzt. Igen, tudom nem kötelező megvenni. De még jobb lenne, ha nem is darabolnák a játékokat. Megveszi az ember mondjuk 8-10 ezerért és akkor még fizessen xy összeget utána is, nevetséges. Igazán minőségi játéknak tűnik amúgy ez a forza. :K

(#6) Zso2 válasza Kassadin (#5) üzenetére


Zso2
őstag

Én meg veled nem értek egyet.., Megveszed a játékot, jó esetben tudod mit veszel,mert utánanéztél,hogy mit tud a játék és kell neked.Az csak +,ha utána kitalálnak hozzá kiegészítőket,ahogy mondtad nem muszáj megvenni,de lehet a haverod meg isteníti őket,hogy kiadtak egy új részt, ezért tovább tudják nyomni a bill-t.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#7) vg válasza Kassadin (#5) üzenetére


vg
addikt

Én szeretem a dlc-ket. Ennyit akartam mondani. :R

(#8) v!ct0y válasza Zso2 (#6) üzenetére


v!ct0y
veterán

Főleg az első napos dlc-k na az mekkora +.

(#9) ledgeri válasza Sundesz (#4) üzenetére


ledgeri
nagyúr

OOOOhhhhhhoooooooooho....
Nincs egy térképed, vagy valamid erről, hogy melyik autó kinél van?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10) danikollar


danikollar
őstag

Kellettek már ezek a Posche-k bele.

(#11) Ps Vita válasza kapeti07 (#1) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én is igy vagyok vele,kell a Porsche..

(#12) Sundesz válasza ledgeri (#9) üzenetére


Sundesz
őstag

Sajnos az nincs. Azt hiszem még a Ferrari jogok vannak kiadva, a többi autógyárral közvetlenül kell megegyezniük a fejlesztőknek.

Hörcsög Powa'

(#13) ledgeri válasza Sundesz (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) Dave™ válasza Zso2 (#6) üzenetére


Dave™
nagyúr

Akkor mondom példának a Dirt 3-at: megvettem, és tele van a menü inaktív autókkal, amiket megvehetek a piactéren, ha akarom. Nem, nem akarom, csak nem szeretnék minden választásnál egymás után 4-5-öt átlépni, amiket ott felejtettek, csak inaktívak ugye. Ez nem utólagos fejlesztés, ez darabolás. Kb. annyira idegesít, hogy hamarosan el is adom, pedig nem sokat játszottam vele. A Dirt 2-höz két DLC volt, mindkettő unlockolható úgy is, ha teljesen végigviszed a játékot. Gondolom vérszemet kaptak, és ez marha kiábrándító, lassan az egész xbox-tól elveszi a kedvem. Sajnos a többség nem így gondolkodik, hanem vígan vásárolgat a DLC-kből, a készítők pedig hülyék lesznek nem kihasználni.

A DLC kb így kellene, hogy kinézzen: alapból a játékban nyoma sincsen, teljes értékű. Ha megveszed, bővíti valami értékes tartalommal, új autók, pályák stb. De amikor már kezdéskor ott virít mint inaktív tartalom, az eléggé nyilvánvaló szándék. Nálam "sajnos" nem működik, felőlem rájuk rohadhat még 20 pontért is, nem 1200-ért, ami átszámítva több ezer Ft. DLC-kre a játék árának többszörösét el lehet költeni. Tegye fel a kezét, aki szerint ez normális. Illetve ne is, az vásároljon nyugodtan, miattuk csinálják.

(#15) ledgeri


ledgeri
nagyúr

ha a dirt 3 szóba került...:

A kocsikiválasztást, ok átlehetne szervezni, hogy a dlc-sek azok a végére kerüljenek ok..

:W :W DE MIKOR AZ AKTUÁLIS VERSENYÉVADOT/SZÉRIÁR CSAK EMIATT NEM TUDOD MEGCSINÁLNI 100%-RA!!!!!!!!!! AZ GÁZ :W :W

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#16) gabo89


gabo89
senior tag

Sok játékban RUF néven (mely egy külön gyártóként van bejegyezve) van jelen a Porsche. Ez esetben is az EA-nak fizetnek, vagy itt konkrétan a RUF-nak?

indul a sörös aludni

(#17) Sundesz válasza gabo89 (#16) üzenetére


Sundesz
őstag

Az EA-nek nincs köze a RUF jogokhoz, valószínűleg közvetlenül a RUF-fal kell megegyezni. Porsche helyett RUF van pl. a GT sorozatban, illetve a Forza 4-ben is az volt eddig. Egyébként abban sem vagyok biztos, hogy minden autógyárnak fizetni kell. A Forza 4 Autovista módja annyira megtetszett a gyártóknak, hogy kifejezetten ők kérik, hogy bekerülhessenek a játéknak eme módjába, legalábbis ezt olvastam.

Hörcsög Powa'

(#18) danikollar válasza Sundesz (#17) üzenetére


danikollar
őstag

A Forza 4 Autovista módja annyira megtetszett a gyártóknak, nem csodálom, az tényleg nagyon jó.

(#19) anulu válasza Dave™ (#14) üzenetére


anulu
félisten

az eddíg szumma megjelent több ezer DLC-ből 1, azaz egyet tartok korrektnek. az EURO 2012-t a Fifa 12-höz. a többi a lehúzás kategória, nagyon durván. nem is az, h nagy többségben mi van benne (1-2 multi pálya, 3-4 fegyver, akármi), hanem, hogy mindezért mennyi $$-t kérnek el.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) danikollar válasza anulu (#19) üzenetére


danikollar
őstag

Szerintem meg nagy hiba, hogy csak DLC lett az EURO 2012. Szerintem a 2008-as EURO és a 2010-es World Cup is nagyon jóra sikerült külön játékként, ez most nem lett olyan jó.
Olyan, mint egy fan made patch.

(#21) kapeti07 válasza anulu (#19) üzenetére


kapeti07
senior tag

Teljesen igazad van, szerintem nem lenne baj ezekkel a DLC-kkel sem ha olcsóbbak lennének. Biztos több ember venné meg őket. Az első DLCk amiket megvettem azok az Empire Total War-hoz voltak, emlékeim szerint 3-400 Ft-omba kerültek és 8 új egységet tartalmazott. Nekem ez megérte. De több ezret adni érte már nem. Az Android marketen meg az Apple Store-on is ilyen 0,79 USD - 1 EUR meg ilyen árakon vannak a szoftverek és ennyiért sokan megveszik. Ezt a modelt kellene itt is erőltetni inkább.

De hát azért adják ennyiért mert ennyiért is megveszik. Sajnos.

Xbox: kapeti

(#22) Zso2 válasza kapeti07 (#21) üzenetére


Zso2
őstag

Nem tudom mit rinyáltok, felhoztatok ilyen sarkított példákat, a legtöbb esetben azért nem a lehúzásról szól,hanem a játék felpörgetéséről.Azért még a játékok 99% olyan kiegészítőt ad ki ami+ és nem lehúzás.Valakinek tetszett az alapjáték így csak lehetősége van tovább nyúzni, akit ez írritál ,hogy fizetni kell az nem játszik a kiegészítővel. Ennyi. Mi a szar van akkor,ha nem tudja pl a Dirt-ben 100%-ra kihúzni, beteg leszel tőle vagy mi a pcsa.Ne qjátok már fel az agyam :)
Bocsássátok már meg a játékfejlesztőknek,hogy pénzt akarnak csinálni, nektek ebből lesz még több játék.....

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#23) Zso2 válasza kapeti07 (#21) üzenetére


Zso2
őstag

Ne téveszd már össze egy ANdroid programot, meg egy Dirt vagy A++ szintü játékot. Kicsit más a fejlesztési költségvetésük :)
A hasonulási arányuk kb így nézhet ki:

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#24) kapeti07 válasza Zso2 (#23) üzenetére


kapeti07
senior tag

Nem tévesztettem össze, de szerintem egy DLC-ért ami mondjuk csak pár újj autót ad meg ilyesmi nem fair elkérni a játék árának felét/harmadát.

Ha egy játékhoz kiegészítő lemez jelenik meg az más mert ott nagyobb a tartalom a pénzért. De a DLC-k általában kisebb tartalmat adnak annyi pénzért mint egy kiegészítő lemez.

Egy Androidos játék meg egy A++-os játék valóban nem egy súlycsoport ezért van, hogy a játék többe kerül. Talán figyelmesebben is elolvashatnád amit írtam, ha már így kritizálsz.

Peace :)

Xbox: kapeti

(#25) Sundesz válasza Zso2 (#23) üzenetére


Sundesz
őstag

Ha választhatok, az alsót kérném. :))

Hörcsög Powa'

(#26) ledgeri válasza Zso2 (#22) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van 4-6 széria a dirt 3-ban, a másodiktól kezdve mindegyikben van egy, de összesen anyi, hogy kijönne belőle egy különálló.. erre gondoltam..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27) heihachi válasza anulu (#19) üzenetére


heihachi
addikt

Gyakorlatilag egy új menüt adnak el DLC-ként az EURO2012-ben, azt nem mondhatod, hogy megéri. :F

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.