Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

A talp az borzasztó feltűnő, és nem látszik, hogy lenne funkciója, vagy el lehetne benne tüntetni a kábeleket. Igazi műalkotás ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) macilaci78 válasza #16939776 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A talp szerintem egyszerű, letisztult. A nyaka sem csúnya, de én nem keskenyítettem volna el alul. Szép hengeres, nem a megszokott téglalap jellegű keresztmetszet. A kábelt a talp hátulján lévő kampóba lehet összefogni, ez sem rossz, de szerintem ennyire közel az asztallaphoz a merev kábeleknek lesz ellenállása bőven ahhoz, hogy a magasságállítás, pivot forgatás ne legyen magától értetődő. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) paperboy


paperboy
senior tag

Hmm, az én PB-s PB248Q-m is IPS paneles... Meg sok más PB modell is (pl. PB278QR)...

[ Szerkesztve ]

(#4) Daywalker válasza paperboy (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

A 27-esek között viszont nincs ips-es csak wide gamutosból. A PB278QR nem IPS-es, hanem AHVA (technikailag ips legfeljebb).

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) paperboy válasza Daywalker (#4) üzenetére


paperboy
senior tag

Akkor elírhatták a gyártó oldalán... :D

link

Szerk.: Ja de látom már máshol felleltem, hogy AHVA, bár gyártó azért akkor pontosabban is feltüntethetné...

[ Szerkesztve ]

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

Tök várom már, hogy bemegyek mondjuk a Media Marktba, és fel van matricázva már szinte az összes monitor, mint HDR 400 / 600 / 1000. Vajon mikorra örülhetek ennek?

(#7) pengwin válasza Fred23 (#6) üzenetére


pengwin
addikt

Addig nem, amíg olyan monitorokra teszik rá azokat azokat a matricákat, mint most. Eddig akárhány HDR-cimkés monitorrol is olvastam, mindnél csak "marketing-HDR"-ről volt szó.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#8) Lacok válasza Fred23 (#6) üzenetére


Lacok
őstag

"A Samsung a DisplayHDR-600 logót nem rányomtatja, hanem matricázza a CHG70 és CHG90 sorozatú kijelzők dobozaira, és úgy tudjuk, hogy ezekből a viszonteladóknak elküldenek, így a még raktáron lévő termékek is megkaphatják ezt a "kitüntetést". [link]

Hamarabb mint gondolnád. ;]

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.