Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B4nd1t4


B4nd1t4
tag

Hmm... Tetszetősek :)

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#2) 7Heads Drago válasza B4nd1t4 (#1) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na meg jó nagyok. :B

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3) Yrkon


Yrkon
csendes tag

Üdv!
Ez az 5870 TwinFrozrII tehát megegyezik az alap MSI 5870-nel?(csak hűtőben kül.?) Csak azért, mert az 5870 Lightningon is ez a hűtő van, nemdebár?

[ Szerkesztve ]

(#4) dízelracer


dízelracer
senior tag

Az MSI hűtése elég komolynak tűnik.

(#5) Lacika001


Lacika001
aktív tag

Miért nem 5870-et adnak ki 2GB RAM-al?

(#6) stevve


stevve
nagyúr

A Toxic tetszik. Jól kitalálták ezt a vonalat a gyártók, népszerűek és jók. :K

(#7) LackoMester


LackoMester
addikt

MSI Radeon HD 5870 Twin Frozr II nagyon jó kis hűtés van rajta, tetszik. :K
Na, a Toxic 2GB DDR5-el, na ez már nemrossz. Kiváncsi lennék egy tesztre mennyivel gyorsabb mint a sima 1GB verzió. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8) #21346560 válasza stevve (#6) üzenetére


#21346560
törölt tag

igen-igen! bejövős!

(#9) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nem úgy volt hogy csak 1G VRAMmal jöhet az 5850 és az 5870 lehet csak 2G?

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) zola0601


zola0601
tag

Nagyon fasza kártyák, a toxic kifejezetten tetszik és az ára se tűnik annyira húzósnak!

Üdv: Zoli

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nah, erre az msi 5870re tán felmenne az auras hűtésem. Berhelés nélkül. De msi nem köll.

Remélem a zafir is eljátsza majd ezt a -1 DVI-t. Jólenne.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) nonoka74


nonoka74
tag

ez a Twin Frozr II hűtés tetszetős!

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Annyi(féle) Radeont szórnak a piacra, hogy Fermi nélkül is lesz árcsökkenés, ha fullos lesz a raktárkészlet (persze ez nem most lesz, amíg megvan a felvevőpiac :D ).

<< Heimdal >>

(#14) RI/OS válasza Retekegér (#13) üzenetére


RI/OS
őstag

Inkább: Fermivel együtt SEM lesz árcsökkenés. :)

(#15) DV válasza RI/OS (#14) üzenetére


DV
senior tag

Hamarosan kiderul.... :)

(#16) - = Zk = - válasza DV (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nagyon remélem. A találgatás már unalmas :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Hm, a Sapphire megirigyelte a Sparkle 2 gigás GT220-át. Melyik lehet gyorsabb? :DDD

Alister from Hell

(#18) Sn00k válasza Alastair' (#17) üzenetére


Sn00k
veterán

:), hát igen lassan majd azt vesszük észre 4 gb-od vga karik fognak versenyezni egymással :DDD

3njoy the Lif3

(#19) Sn00k


Sn00k
veterán

Azért egy , ilyen MSI karit elbecézgetnék a gépembe... ;]

3njoy the Lif3

(#20) P00By


P00By
nagyúr

Az, csak hangos!

(#21) Sicilian


Sicilian
addikt

Jó kis kártyák, jó kis hűtőkkel...

nothing is true everything is permitted..

(#22) Ste válasza P00By (#20) üzenetére


Ste
addikt

Biztos megoldható lesz a vezérlésük valamilyen úton-módon.

Mondjuk nemtom melegszi.e annyira a húzott 5850/70 mint a korábbi 48xx széria és mennyire szükséges rá ez a dupla ventis megoldás, ettől függetlenül szimpatikus a hűtése az Msi megoldásának.

(#23) iSonic


iSonic
addikt

Nagyon csinos kis VGA-k..

(#24) tome.jr válasza P00By (#20) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem is volt Twin Frozr hűtésű GTX-em, de rohadt hangos volt amellett hogy a legszebb a jelenleg létező VGA hűtések közül.

(#25) *Szájber*


*Szájber*
tag

...jönnek a pirosak jönnek...de a zöldek hol maradnak???!!!...a Sparkle jó hatással volt a karikra...:):):)a Sapphire beijjedt a szupergyorsa gddr2-es rammal ellátott gtx 220-októl melyet mos tmár 2Gb fedélzeti memóriával lehet majd kapni...:)Nehogy már gyorsabbak legyenek:)
Az nVidia azért késett ennyit a DX11-es karikkal mert az első GPU amit DX 11nek szántak tenyér nagyságú volt 500Wat alap fogyasztással,aztán végül sikerült megfelezni,már csak ökölméretű és 300Wot eszik...

[ Szerkesztve ]

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#26) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Inkább egy ref kártya ezzel... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#27) Mappa


Mappa
addikt

az a 2 gigás 5850 játszana :C bár nem tudom minek 2 giga? nagyobb felbontásnál jön jól ?

nem kötelező megadni

(#28) TomiLi


TomiLi
addikt

Nagyon szép az msi! :C Nekem nagyon tetszik :C Kár, hogy hangos... bár a hőcsövek nem hűtik jobban a gpu-t? Így nem kell a ventiknek gyorsabban forogni, így kisebb a zaj..
Vagy ez csak egy téves elmélet?
Ennél a vga-nál lehet már a fesz.-t állítani? A ref. kártyáknál csak az asusnál volt ilyen lehetőség.... :F

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#29) TTomax válasza *Szájber* (#25) üzenetére


TTomax
nagyúr

Veretes vicceid vannak ,csak nem értem mi köze a cikkhez? Jahh ati vs nv flame? Gratula, a kifestőzés jobban megy...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30) RootRulez


RootRulez
félisten

Szépek! De most elsődleges a monitor váltás, utána mire odajutok talán emberi áron kapom majd ezeket a karikat...
MSI-t valami miatt nem szeretem (évek óta, pedig tapasztalatom se volt még vele) Sapphire-ből pedig sok volt már, eddig mind tökéletes volt... 3870 Toxic, nagyon jó volt... :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#31) opti06


opti06
aktív tag

ha lenne rá keret :O

(#32) Воланд


Воланд
titán

5870-ből lesz valamikor gyárilag 2GB-os verzió? Nem az Asus szörnyetegére gondolok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) ufocsalad


ufocsalad
tag

Most kérdezek egy lámásat:
Ha 2G a videoram akkor a rendszer arcából kell 2G-ig faragni, hogy beleférjen
a 4G limitbe?

(#34) M107


M107
addikt

2Gb Radeon HD 5850 ez idáig rendben van, csak akkor használják is ki mind a 2gb -ot
hogy a nagy texturák miatt ne keljen annyit rohangálni ki a pc memohóz is.
Inkább a texturák nagy részét dolgozza fel a kártya ha már ilyen memó mennyiséget tett rá a gyártó.
Ezt viszont normális driverrel kell megoldani ami segíti is ebben a kártyát.
(Hogy nehogy sokaknak parasztvakítás legyen a sok memória miatt)

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#35) M107 válasza ufocsalad (#33) üzenetére


M107
addikt

Úgy tudom X86 igen de X64 már nem használj X64 rendszert 20-30% stabilabb megbízhatóbb és úgy is a 64 bité a jövő egyenlőre

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#36) ufocsalad


ufocsalad
tag

Anno mindennel át kellett alni 32 bitre mert a 16bites alkalmazások/hardverek
veszélyeztették a rendszer stabilitását.
Most van minden szofver és hardver a 64 bit támogatásához?

(#37) M107 válasza ufocsalad (#36) üzenetére


M107
addikt

Nekem csak egy problémám van hogy a W7X64 a Hp Business Inkjet 1000 nyomtatómat nem támogatja rendesen a fekete az oké a színes (Színes helyett Rózsaszínt nyomtat)
Ezért van fenn egy másik partición a jó öreg Xsp3 ami sajnos a 4gb-ból 3.5 lát amikor nyomtatni akarok színeset újraindit xp és láss csodát színe a színes nem pedig rózsaszín

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#38) ilyen_85 válasza ufocsalad (#33) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Hehe, már majd visszaírtam, hogy mi köze a videókártyának a 4Gib-es korláthoz, de rájöttem, hogy igen, sajna így néz ki 32bites OS-nél.

Tehát a memóriacímzés max mérete 4Gib, tehát, a rendszermemória, a VGA-d memóriája, de még a PCI eszközök memóriájának is az össz "használható" mérete max 4 Gib. :K

Sajna még sosem voltam olyan veszélyben, hogy ezt néznem kelljen, de megnézném az első vérpistit aki 8+Gib memóriát pakol a gépbe, megtoldja egy ddr2-es 4 gigiás Sparkle karival, aztán ráhúzza a friss vinyóra a 32bites Os-t :D

helytelenírás Rulez... :U

[ Szerkesztve ]

(#39) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

kell egyáltalán valahova az a 2GB ram? :U
tuningban nem szenvednek hátrány a nagyobb memóriával szerelt karik?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#40) Giot válasza FoBCRaistlin (#39) üzenetére


Giot
addikt

Annak idején 4870 512mbyte és 1G között elég nagy különbség volt memó tuning szintjén! Nagyon antituning :DDD volt az 1G vel szerelt.
Egyébként a Toxicon Vapor-X hűtés van, ami nagyon jól és halkan teszi a dolgát! És az is hőcsöves! Tessék megnézni: Link
Igaz ez még az 1G tesztje!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.