Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz drzsoo1 #207 üzenetére

    1) Sehol sem lattam ugy irva, hogy Oroszorszag osszeomlott, legalabbis az altalad emlegetett mediakon. Szarban vannak, ez teny, de az osszeomlastol messze. A 98-as allamcsod sem viselte meg oket annyira, attol meg meg messze vannak. De nekem ne gyere azzal, hogy most tulajdonkeppen nekik kurvajo (tudom, erre akarsz menni, de ez szimplan hulyeseg)
    2) Pont az az aljas nyugat parti Origo irta meg azt is, hogy az arabok altal lenyomott olajar pont arra jo, hogy az orosz mellett az USA palaolaj es -gaz kitermeleset is csodbe vigye hosszu (kozep?) tavon (meg meg par kisebb allamet)

    Szoval meg mindig nem latom, miert is lennenek annyira hazugok az altalad emlegetett oldalak, tovabbra sem latom miert omlana ossze az USA, es tovabbra sem latom az allitasaid alatamasztva ugy osszessegeben. Csak a konteosokra jellemzoen osszehordott reszinformaciokkal probalod az osszkepedet alatamasztani.

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • azopi74

    addikt

    válasz drzsoo1 #207 üzenetére

    Én is kérek a cuccból, amit szívsz! Sőt, követelem magamnak!
    Olyan kellemes, felszabadító érzés lehet néha teljesen elhülyülni, kvázi agyhalottá válni, és messze a hátunk mögött hagyni a valóságot és a racionalitás unalmas talaját! De azért kicsit vigyáznék a helyedben, nem nagyon írogatnék ilyen bődületes baromságokat a felfokozott mentális állapotunkban különböző topicokba, mert nem biztos, hogy minden potenciális olvasó le tudott sülyedni az általad/általatok szánt-szándékkal, tudatosan leépített értelmi színvolszinte, így természetesen az sem garantált, hogy a tömeg értékelni fogja aktuális agymenésünket!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés