Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Bezzeg az ára az nem illúzió... :U :P

(#2) AVhelper


AVhelper
senior tag

Ez egyszerűen siralmas!

A szerző tudhatná, hogy az Epson csak Észak-Amerikában forgalmazza ezt a "Home Cinema 4010" típusjelű projektort, aminek európai piacra kerülő megfelelője az EH-TW7400.

Az Epson új házimozi vetítőit már Berlinen az IFA 2018-on bemutatták, sőt már magyarul olvasható sajtóközleményt is közreadott róluk, bár abban is van néhány zöldség.

A PRO-UHD az nem egy technológia, ami "pixeleltolás révén teremti meg a 4K felbontás illúzióját", hanem egy gyűjtőelnevezés, amibe beleértik a magas dinamikus kontrasztarányt, a „4K Enhancement” pszeudo-4K technológiát, a 3LCD technológiát valamint az Ultra HD Blu-ray Disc és HDR támogatást.

(#3) Vikthor válasza AVhelper (#2) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Én most vettem egy 9100-es régebbi Epson modelt, mindenféle pixeltrükközés nélkül, natív fullHD és mai napig remek képe van.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) a2d2


a2d2
addikt

Jónak tűnik az induló ára.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#5) Ijk válasza atike (#1) üzenetére


Ijk
nagyúr

550 ezer kb a belépő szint (kicsi felette) házimozi vetítők piacán.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6) atike válasza Ijk (#5) üzenetére


atike
nagyúr

Én 300 körül gondoltam.... Ezek szerint tévesen....? :U

(#7) a2d2 válasza atike (#6) üzenetére


a2d2
addikt

Nem tévedsz szerintem, én is 200-300-ra teszem a belépő szintet. Az 500e szerintem már középkategória a nem 4k-sok között és kb 1 misitől már felsőkategóriásnak gondolom.
Ettől függetlenül ennek szerintem jól be van lőve az ára és még megy ez lejjeb fél év múlva.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#8) M@trixfan válasza a2d2 (#7) üzenetére


M@trixfan
addikt

Házimozinál a belépő szint 8-900K: az Epson 9000-es sorozata, a Sony HW sorozata és az aktuális legkisebb JVC. Ettől még persze üdvözlendő tény ha egyre jobbak ma már ezen ársáv gépei is.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.