Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jander


Jander
senior tag

Elég messze van még a megjelenés (november ha jól emlékszem), hogy már dobozképekkel dobálózzanak nem?

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#2) drachos válasza Jander (#1) üzenetére


drachos
tag

De, de a megjelenés előtt beindul a marketing gépezet, és időről időre muszáj felmutatniuk valamit, hogy fenntartsák az érdeklődést. Nem véletlen, hogy minden játék (a nagyobb címek esetében főleg) megjelenése előtt fél évvel jönnek szépen lassan a videók/képek stb :K

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Imádom ezt a gémet, a szépsége és az ötletei végett. De sajna úgy kiakadok, mint katt a logoutos 10 pontjában. :W

Úgyhogy megatonban való kavargás után uninstall. Mindíg. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) harmundo válasza Jander (#1) üzenetére


harmundo
csendes tag

A dobozkép csak egy artwork, ez nem lehet túl korai, az lenne túl korai, ha már 5 gameplay videója lenne közkézen a játéknak.

(#5) D1Rect válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Miért is?

(#6) Peat;) válasza D1Rect (#5) üzenetére


Peat;)
veterán

A falloutok arról szóltak hogy maradj életben. A fallout3 jó játék, de az nonszensz, hogy gyakorlatilag már rögtön az elején simán nyírni lehet a szupermutánsokat, meg level 5 környékén azt a mutánst aminek van egy (köpni is tudó)feje és sok lábas teste. Az eredeti világban pl ezt a fejes mutánst a játék végén volt lehetőség úgy elintézni mint a fallout3-ban level 5-ösként egy hunter puskával. Nincsen semmiféle felépítés a fallout 3-ban, csináltak egy világot egy karakterfejlesztést, de magát a környezetet és egyensúlyokat kidobták és egy akció hent játék lett gyakorlatilag.

A nehezét nem csinálták meg, azt amitől egy pl. egy blizzárd játék addig készül ameddig. A munka nagyját, amikor tesztelni kell, a történetszálat úgy kell alakítani hogy fokozatosan legyen az elveszett túlélőből/kiszabadult töketlen alakból valaki. Gyakorlatilag ha megtették volna azt, hogy meghagyják a klasszikus falloutok térképmetódusát és a sok város között térképes utazás van akkor könnyen lehetett volna ezt a fokozatosságot és állandó valódi karakterfejlődést, kihívást belevinni, de ők úgy gondolták hogy morrowind/oblivion felépítést viszik át a fallout világába. Lett egy jó játék, a kitűnő helyett.

(#7) D1Rect válasza Peat;) (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, azt tudom, hogy az Oblivionos "karakterfejlődést" vették át.
Valahogy nekem kissé nehezen emésztehtő a világ fejlődik körülötted stílus, de legalább lett Fallout3.
Sztem jövő héten meg is rendelem magmnak a goty-t belőle, akkor majd tudok bővebben is nyilatkozni.

MOD: nálam a falloutok arról szóltak, hogy gyűjtögessek stimpacket, és gyúrjak az energiafegyverekre. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) - = Zk = - válasza D1Rect (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

#6-ban leírták! :R

Pl én a borderlands-ot imádom. Nekem nagyon bejött. Irányítás, kidolgozottság, játék felépítése...stb ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) D1Rect válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Az full FPS. :)

(#10) - = Zk = - válasza D1Rect (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

És ez/az miért baj? ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) D1Rect válasza - = Zk = - (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Mert a paradicsomot hasonlítod a barackkal.
Mind a kettő gyümölcs, de teljesen más. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12) Peat;) válasza D1Rect (#11) üzenetére


Peat;)
veterán

Borderlands és fallout3 nagyon közel áll egymáshoz, szerintem simán össze lehet őket hasonlítani, a fallout3-ban a küldetések színesebbek és kerekebb a történet, így jobb játéknak tartom. De maga az akció része nagyon hasonló, gyakorlatilag mindkettő fps, csak az egyik köré jobban és színesebben építették fel/vették át a múltban megalkotott világot.

[ Szerkesztve ]

(#13) D1Rect válasza Peat;) (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha kiveszed, hogy a világ hasonló(sivatagos posztapokaliptikus feeling), már nincs is olyan közel egymáshoz. ;)
A fallout RPG-be oltott fps elemeket tartalmaz a borderlands fordítva.

(#14) - = Zk = - válasza D1Rect (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Na, ez nekem már fáj. Korán van még ehez nekem :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) chelseadj


chelseadj
csendes tag

Nekem nagyon tetszik a Fallout 3 de a Nyugalom köz
szerintem nagyon fos lett!
Egyébként nekem ez a kedvenc játékom!
Alig várom az új részt!

:C

(#16) Dyingsoul válasza Peat;) (#6) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A kicsikét kentaurnak hivják ha jól emlékszem... :) Egyébként igazad van, de én már ugy vagyok vele, ha nincs normális fallout, minden egyes kis nukleáris szennyezésnek örülök (persze szigoruan csak a játék keretein belül).

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.